See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie monitoringów przedmiotów ochrony obszarów Natura 2000 realizowane przez RDOŚ w Warszawie
Beschreibung: Wykonanie monitoringów przedmiotów ochrony obszarów Natura 2000 realizowane przez RDOŚ w Warszawie
Interne Kennung: ZPP.261.47.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90720000 Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90712400 Planung einer Strategie für das Management oder den Schutz natürlicher Ressourcen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Dąbrowy Ceranowskie PLH140024 - siedliska przyrodnicze
Beschreibung: Część I - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Dąbrowy Ceranowskie PLH140024 - siedliska przyrodnicze
Interne Kennung: ZPP.261.47.2026.cz.I
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Dolina Kostrzynia PLB140009 – ptaki
Beschreibung: Część II - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Dolina Kostrzynia PLB140009 – ptaki
Interne Kennung: ZPP.261.47.2026 cz. II
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Dolina Liwca PLB140002– ptaki
Beschreibung: Część III - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Dolina Liwca PLB140002– ptaki
Interne Kennung: ZPP.261.47.2026cz .III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Uroczyska Łąckie PLH140021 – siedliska przyrodnicze
Beschreibung: Część IV - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Uroczyska Łąckie PLH140021 – siedliska przyrodnicze
Interne Kennung: ZPP.261.47.2026 cz.IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Dolina Środkowego Świdra PLH140025 – owady
Beschreibung: Część V - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Dolina Środkowego Świdra PLH140025 – owady
Interne Kennung: ZPP.261.47.2026 cz. V
Los: LOT-0006
Titel: Część VI - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Dolina Środkowego Świdra PLH140025– płazy
Beschreibung: Część VI - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Dolina Środkowego Świdra PLH140025– płazy
Interne Kennung: ZPP.261.47.2026cz.VI
Los: LOT-0007
Titel: Część VII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Dolina Środkowego Świdra PLH140025 – mięczaki
Beschreibung: Część VII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Dolina Środkowego Świdra PLH140025 – mięczaki
Interne Kennung: ZPP.261.47.2026 cz.VII
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Forty Modlińskie PLH140020 – nietoperze
Beschreibung: Część VIII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Forty Modlińskie PLH140020 – nietoperze
Interne Kennung: ZPP.261.47.2026 cz.VIII
Los: LOT-0009
Titel: Część IX - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Gołobórz PLH140028 – siedliska przyrodnicze
Beschreibung: Część IX - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Gołobórz PLH140028 – siedliska przyrodnicze
Interne Kennung: ZPP.261.47.2026 cz. IX
Los: LOT-0010
Titel: Część X - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Kampinoska Dolina Wisły PLH140029 – siedliska przyrodnicze
Beschreibung: Część X - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Kampinoska Dolina Wisły PLH140029 – siedliska przyrodnicze
Interne Kennung: ZPP.261.47.2026 cz.X
Los: LOT-0011
Titel: Część XI - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Olszyny Rumockie PLH140010 – siedliska przyrodnicze
Beschreibung: Część XI - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Olszyny Rumockie PLH140010 – siedliska przyrodnicze
Interne Kennung: ZPP.261.47.2026 cz.XI
Los: LOT-0012
Titel: Część XII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Olszyny Rumockie PLH140010 – mięczaki
Beschreibung: Część XII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Olszyny Rumockie PLH140010 – mięczaki
Interne Kennung: ZPP.261.47.2026 cz.XII
Los: LOT-0013
Titel: Część XIII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Nadbużańska PLH140011 – owady
Beschreibung: Część XIII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Nadbużańska PLH140011 – owady
Interne Kennung: ZPP.261.47.2026cz.XIII
Los: LOT-0014
Titel: Część XIV - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Nadbużańska PLH140011 – ssaki
Beschreibung: Część XIV - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Nadbużańska PLH140011 – ssaki
Interne Kennung: ZPP.261.47.2026 cz. XIV
Los: LOT-0015
Titel: Część XV - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Nadbużańska PLH140011 – mięczaki
Beschreibung: Część XV - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Nadbużańska PLH140011 – mięczaki
Interne Kennung: ZPP.261.47.2026cz.XV
Los: LOT-0016
Titel: Część XVI Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Nadliwiecka PLH140032 – rośliny.
Beschreibung: Część XVI Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Nadliwiecka PLH140032 – rośliny
Interne Kennung: ZPP.261.47.2026 cz. XVI
Los: LOT-0017
Titel: Część XVII Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Nadliwiecka PLH140032 – mięczaki.
Beschreibung: Część XVII Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Nadliwiecka PLH140032 – mięczaki.
Interne Kennung: ZPP.261.47.2026 cz. XVII
Los: LOT-0018
Titel: Część XVIII Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Nadliwiecka PLH140032 – płazy
Beschreibung: Część XVIII Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Nadliwiecka PLH140032 – płazy
Interne Kennung: ZPP.261.47.2026 cz.XVIII
Los: LOT-0019
Titel: Część XIX Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Nadliwiecka PLH140032 – ssaki
Beschreibung: Część XIX Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Nadliwiecka PLH140032 – ssaki
Interne Kennung: ZPP.261.47.2026 cz.XIX
Los: LOT-0020
Titel: Część XX - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Nadliwiecka PLH140032 – ryby.
Beschreibung: Część XX - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Nadliwiecka PLH140032 – ryby.
Interne Kennung: ZPP.261.47.2026 cz.XX
Los: LOT-0021
Titel: Część XXI - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Pakosław PLH140015– siedliska przyrodnicze i rośliny
Beschreibung: Część XXI - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Pakosław PLH140015– siedliska przyrodnicze i rośliny
Interne Kennung: ZPP.261.47.2026 cz. XXI
Los: LOT-0022
Titel: Część XXII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Puszcza Kozienicka PLH140035 – nietoperze
Beschreibung: Część XXII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Puszcza Kozienicka PLH140035 – nietoperze
Interne Kennung: ZPP.261.47.2026 cz.XXII
Los: LOT-0023
Titel: Część XXIII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Puszcza Kozienicka PLH140035– gady
Beschreibung: Część XXIII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Puszcza Kozienicka PLH140035– gady
Interne Kennung: ZPP.261.47.2026 cz.XXIII
Los: LOT-0024
Titel: Część XXIV - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Rogoźnica PLH140036 – siedliska przyrodnicze
Beschreibung: Część XXIV - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Rogoźnica PLH140036 – siedliska przyrodnicze
Interne Kennung: ZPP.261.47.2026 cz.XXIV
Los: LOT-0025
Titel: Część XXV - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Sikórz PLH140012 – siedliska przyrodnicze
Beschreibung: Część XXV - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Sikórz PLH140012 – siedliska przyrodnicze
Interne Kennung: ZPP.261.47.2026cz.XXV
611206-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZPP.261.47.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90720000 Environmental protection
Additional classification (cpv): 90712400 Natural resources management or conservation strategy planning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: ZPP.261.47.2026.cz.I
Lot: LOT-0002
Internal identifier: ZPP.261.47.2026 cz. II
Lot: LOT-0003
Internal identifier: ZPP.261.47.2026cz .III
Lot: LOT-0004
Internal identifier: ZPP.261.47.2026 cz.IV
Lot: LOT-0005
Internal identifier: ZPP.261.47.2026 cz. V
Lot: LOT-0006
Internal identifier: ZPP.261.47.2026cz.VI
Lot: LOT-0007
Internal identifier: ZPP.261.47.2026 cz.VII
Lot: LOT-0008
Internal identifier: ZPP.261.47.2026 cz.VIII
Lot: LOT-0009
Internal identifier: ZPP.261.47.2026 cz. IX
Lot: LOT-0010
Internal identifier: ZPP.261.47.2026 cz.X
Lot: LOT-0011
Internal identifier: ZPP.261.47.2026 cz.XI
Lot: LOT-0012
Internal identifier: ZPP.261.47.2026 cz.XII
Lot: LOT-0013
Internal identifier: ZPP.261.47.2026cz.XIII
Lot: LOT-0014
Internal identifier: ZPP.261.47.2026 cz. XIV
Lot: LOT-0015
Internal identifier: ZPP.261.47.2026cz.XV
Lot: LOT-0016
Internal identifier: ZPP.261.47.2026 cz. XVI
Lot: LOT-0017
Internal identifier: ZPP.261.47.2026 cz. XVII
Lot: LOT-0018
Internal identifier: ZPP.261.47.2026 cz.XVIII
Lot: LOT-0019
Internal identifier: ZPP.261.47.2026 cz.XIX
Lot: LOT-0020
Internal identifier: ZPP.261.47.2026 cz.XX
Lot: LOT-0021
Internal identifier: ZPP.261.47.2026 cz. XXI
Lot: LOT-0022
Internal identifier: ZPP.261.47.2026 cz.XXII
Lot: LOT-0023
Internal identifier: ZPP.261.47.2026 cz.XXIII
Lot: LOT-0024
Internal identifier: ZPP.261.47.2026 cz.XXIV
Lot: LOT-0025
Internal identifier: ZPP.261.47.2026cz.XXV