See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/CZD/116/25 Dostawa sprzętu laboratoryjnego – 10 pakietów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego – 10 pakietów na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w OPZ zał. nr 1 do SWZ oraz w załączniku nr 5 do SWZ – Formularzach cenowych. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na pakiety, wówczas wykonawca może złożyć ofertę na wybrany pakiet lub wszystkie pakiety wymienione w Załączniku nr 1 do SWZ (OPZ).
Interne Kennung: ZP/CZD/116/25 Dostawa sprzętu laboratoryjnego – 10 pakietów
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Strzykawka pediatryczna zbilansowana do gazometrii
Beschreibung: STRZYKAWKA PEDIATRYCZNA ZBALANSOWANA ELEKTROLITAMI 1 ml Ilości określone w formularzu cenowym. - zał. nr 5 do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 1 - Strzykawka pediatryczna zbilansowana do gazometrii
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - wanienki do zatapiania, nożyki do mikrotomów, pojemniki z formaliną
Beschreibung: wanienki do zatapiania, nożyki do mikrotomów, pojemniki z formaliną Ilości określone w formularzu cenowym. - zał. nr 5 do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 2 - wanienki do zatapiania, nożyki do mikrotomów, pojemniki z formaliną
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Płytka titracyjna, probówka typu FALCONE
Beschreibung: Płytka titracyjna, probówka typu FALCONE Ilości określone w formularzu cenowym. - zał. nr 5 do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 3 - Płytka titracyjna, probówka typu FALCONE
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Końcówki uniwersalne, probówki PCR
Beschreibung: Końcówki uniwersalne, probówki PCR Ilości określone w formularzu cenowym. - zał. nr 5 do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 4 - Końcówki uniwersalne, probówki PCR
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Etykiety termiczne indykator 25GY
Beschreibung: Etykiety termiczne indykator 25GY Ilości określone w formularzu cenowym. - zał. nr 5 do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 5 - Etykiety termiczne indykator 25GY
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Mikrostrzykawki
Beschreibung: Mikrostrzykawki Ilości określone w formularzu cenowym. - zał. nr 5 do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 6 - Mikrostrzykawki
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 kosze, taśmy,statywy, pudełka, naklejki
Beschreibung: kosze, taśmy,statywy, pudełka, naklejki Ilości określone w formularzu cenowym. - zał. nr 5 do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 7 kosze, taśmy,statywy, pudełka, naklejki
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 Pojemniki na szkiełka,gąbki,teczki,pudełka do bloczków parafinowych,kasetki biopsyjne
Beschreibung: Pojemniki na szkiełka,gąbki,teczki,pudełka do bloczków parafinowych,kasetki biopsyjne Ilości określone w formularzu cenowym. - zał. nr 5 do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 8 Pojemniki na szkiełka,gąbki,teczki,pudełka do bloczków parafinowych,kasetki biopsyjne
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 parafilmy
Beschreibung: parafilmy Ilości określone w formularzu cenowym. - zał. nr 5 do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 9 parafilmy
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 Akcesoria zużywalne do robota Hamilton Microlab STAR -materiały zużywalne
Beschreibung: Akcesoria zużywalne do robota Hamilton Microlab STAR -materiały zużywalne Ilości określone w formularzu cenowym. - zał. nr 5 do swz
Interne Kennung: Pakiet 10 Akcesoria zużywalne do robota Hamilton Microlab STAR -materiały zużywalne