2. Verfahren
Verfahren
Titel: 248/PN/2026 - Sukcesywna dostawa 18F-DCFPyl (piflufolastat 18F) dla UCK
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa 18F-DCFPyl (piflufolastat 18F) dla UCK w asortymencie, szacunkowej ilości, określonych w załączniku nr 3 do SWZ. 2. Zamawiany asortyment musi spełniać wymagania określone w załączniku nr 3 do SWZ. Niespełnienie chociażby jednego z wymagań określonych w załączniku nr 3 do SWZ spowoduje odrzucenie oferty. 3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części ponieważ taki podział w niniejszym postępowaniu jest niecelowy oraz spowodowałby znaczne utrudnienia oraz nadmierne koszty przy realizacji zamówienia. Dodatkowo art. 91 ustawy PZP nie nakłada bezwzględnego obowiązku podziału zamówienia na części, stanowi natomiast o uprawnieniu Zamawiającego do podziału zamówienia, w związku z czym nie sposób sformułować zarzutu niezgodności z prawem takiego działania z uwagi na brak normy nakładającej obowiązek dzielenia.
Interne Kennung: 248/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09344000 Radioisotope
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 248/PN/2026- Sukcesywna dostawa 18F-DCFPyl (piflufolastat 18F) dla UCK
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa 18F-DCFPyl (piflufolastat 18F) dla UCK w asortymencie, szacunkowej ilości, określonych w załączniku nr 3 do SWZ. 2. Zamawiany asortyment musi spełniać wymagania określone w załączniku nr 3 do SWZ. Niespełnienie chociażby jednego z wymagań określonych w załączniku nr 3 do SWZ spowoduje odrzucenie oferty. 3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części ponieważ taki podział w niniejszym postępowaniu jest niecelowy oraz spowodowałby znaczne utrudnienia oraz nadmierne koszty przy realizacji zamówienia. Dodatkowo art. 91 ustawy PZP nie nakłada bezwzględnego obowiązku podziału zamówienia na części, stanowi natomiast o uprawnieniu Zamawiającego do podziału zamówienia, w związku z czym nie sposób sformułować zarzutu niezgodności z prawem takiego działania z uwagi na brak normy nakładającej obowiązek dzielenia. 4. Dostawy asortymentu realizowane będą na podstawie zamówień częściowych. Maksymalny termin dostawy wynosi 30 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. Zamawiany asortyment Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć na własny koszt do Pracowni PET-TK w Gdańsku, Budynek 17, ul. Dębinki 7.