See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz 162 dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Dzielnicy Mokotów do przedszkoli, szkół i placówek oświatowych na trasie dom – jednostka oświatowa, jednostka oświatowa – dom.
Beschreibung: Dowóz 162 dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Dzielnicy Mokotów do przedszkoli, szkół i placówek oświatowych na trasie dom – jednostka oświatowa, jednostka oświatowa – dom.
Vorherige Bekanntmachung: 407949-2026
Interne Kennung: UD-IV-WZP.271.36.2026.DKO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dowóz dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Dzielnicy Mokotów do przedszkoli, szkół i placówek oświatowych na trasie dom – jednostka oświatowa, jednostka oświatowa – dom — Część pierwsza Obszar Mokotów I
Beschreibung: CZĘŚĆ PIERWSZA - OBSZAR MOKOTÓW I - DOWÓZ - 25 DZIECI
Interne Kennung: obszar I Mokotów I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający wprowadza prawo opcji, zgodnie z którym Zamawiający może w okresie obowiązywania umowy dokonać zwiększenia liczby dowożonych dzieci do maksymalnej liczby dzieci określonej w opisie przedmiotu zamówienia , a Wykonawca zobowiązany jest świadczyć usługę dowozu tych dzieci po cenach jednostkowych wskazanych w umowie i opisanych w Opisie Przedmiotu Zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Dowóz dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Dzielnicy Mokotów do przedszkoli, szkół i placówek oświatowych na trasie dom – jednostka oświatowa, jednostka oświatowa – dom — Część druga Obszar Mokotów II
Beschreibung: CZĘŚĆ DRUGA- OBSZAR MOKOTÓW I I - DOWÓZ - 55 DZIECI
Interne Kennung: część druga Obszar Mokotów II
Beschreibung der Optionen: Zamawiający wprowadza prawo opcji, zgodnie z którym Zamawiający może w okresie obowiązywania umowy dokonać zwiększenia liczby dowożonych dzieci do maksymalnej liczby dzieci określonej w Opisie przedmiotu zamówienia a Wykonawca zobowiązany jest świadczyć usługę dowozu tych dzieci po cenach jednostkowych wskazanych w umowie i opisanych w Opisie Przedmiotu Zamówienia.
Los: LOT-0003
Titel: Dowóz dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Dzielnicy Mokotów do przedszkoli, szkół i placówek oświatowych na trasie dom – jednostka oświatowa, jednostka oświatowa – dom — Część trzecia Obszar Mokotów III
Beschreibung: CZĘŚĆ TRZECIA - OBSZAR MOKOTÓW III - DOWÓZ - 50 DZIECI
Interne Kennung: Część trzecia Obszar Mokotów III
Los: LOT-0004
Titel: Dowóz dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Dzielnicy Mokotów do przedszkoli, szkół i placówek oświatowych na trasie dom – jednostka oświatowa, jednostka oświatowa – dom — Część czwarta Obszar Mokotów IV
Beschreibung: CZĘŚĆ CZWARTA- OBSZAR MOKOTÓW IV - DOWÓZ - 32 DZIECI
Interne Kennung: Część czwarta Obszar Mokotów IV
Beschreibung der Optionen: Zamawiający wprowadza prawo opcji, zgodnie z którym Zamawiający może w okresie obowiązywania umowy dokonać zwiększenia liczby dowożonych dzieci do maksymalnej liczby dzieci określonej w opisie przedmiotu zamówienia a Wykonawca zobowiązany jest świadczyć usługę dowozu tych dzieci po cenach jednostkowych wskazanych w umowie i opisanych w Opisie Przedmiotu Zamówienia.