2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Dębno oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów (PSZOK) usytuowanego w Woli Dębińskiej na działce ew. nr 452/2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Dębno oraz z Punktu Selektywnej zbiórki Odpadów zlokalizowanego na działce nr 452/2 w Woli Dębińskiej (dalej PSZOK) w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu i zgodnie z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1469 ze zm.), rozporządzeniami wykonawczymi do ww. ustawy oraz obowiązującą w okresie realizacji umowy uchwałą w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Dębno. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 12 do SWZ oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 11 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetarg nieograniczony. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, dokona w pierwszej kolejności badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: WRI.271.13.2025