See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (Dz. U. z 2024 r. poz. 530 - „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych, pozyskania choinek, gospodarki łowieckiej, szkółkarstwa i nasiennictwa do wykonania na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne w roku 2026.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Leśnictwo Bandrów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o lasach, obejmujące prace zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, pozyskania choinek realizowane na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne
Interne Kennung: Pakiet 1 - Leśnictwo Bandrów
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu). Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Leśnictwo Brzegi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o lasach, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów turystycznych, pozyskania choinek realizowane na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne
Interne Kennung: Pakiet 2 - Leśnictwo Brzegi
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Leśnictwo Łobozew
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o lasach, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych realizowane na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne
Interne Kennung: Pakiet 3 - Leśnictwo Łobozew
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Leśnictwo Łodyna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o lasach, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów turystycznych realizowane na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne
Interne Kennung: Pakiet 4 - Leśnictwo Łodyna
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - Leśnictwo Krościenko
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o lasach, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów edukacyjnych realizowane na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne
Interne Kennung: Pakiet 5 - Leśnictwo Krościenko
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - Leśnictwo Rabe
Interne Kennung: Pakiet 6 - Leśnictwo Rabe
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - Leśnictwo Stebnik
Interne Kennung: Pakiet 7 - Leśnictwo Stebnik
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - Leśnictwo Teleśnica i do spraw łowieckich
Interne Kennung: Pakiet 8 - Leśnictwo Teleśnica i do spraw łowieckich
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 - Leśnictwo Ustjanowa
Interne Kennung: Pakiet 9 - Leśnictwo Ustjanowa
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 - Leśnictwo Żłobek
Interne Kennung: Pakiet 10 - Leśnictwo Żłobek
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 - Leśnictwo Jawor
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o lasach, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych, pozyskania choinek realizowane na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne
Interne Kennung: Pakiet 11 - Leśnictwo Jawor
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 - Leśnictwo Leszczowate
Interne Kennung: Pakiet 12 - Leśnictwo Leszczowate
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 - Leśnictwo Orelec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o lasach, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, szkółkarstwa i nasiennictwa, pozyskania i zrywki drewna, pozyskania choinek, utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych realizowane na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne
Interne Kennung: Pakiet 13 - Leśnictwo Orelec
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 - Leśnictwo Serednica
Interne Kennung: Pakiet 14 - Leśnictwo Serednica
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 - Leśnictwo Stefkowa
Interne Kennung: Pakiet 15 - Leśnictwo Stefkowa
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 - Leśnictwo Wańkowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o lasach, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, pozyskania choinek realizowane na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne
Interne Kennung: Pakiet 16 - Leśnictwo Wańkowa
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 - Leśnictwo Zawadka
Interne Kennung: Pakiet 17 - Leśnictwo Zawadka
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18 - Łowiectwo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o lasach, obejmujące prace z zakresu łowiectwa, wykonywane na terenie Ośrodka Hodowli Zwierzyny, zlokalizowanego na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne w leśnictwach: Łobozew, Teleśnica, Rabe, Ustjanowa
Interne Kennung: Pakiet 18 - Łowiectwo