611279-2026 - Wettbewerb
Griechenland – Fleisch – Διακήρυξη 06/2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Διακήρυξη 06/2026
Beschreibung: Διακήρυξη ανοικτού ηλεκτρονικού δημόσιου διαγωνισμού για την σύναψη Συμφωνίας-Πλαίσιο για την προμήθεια νωπών και κατεψυγμένων κρεάτων και πουλερικών για τις ανάγκες της XVI Μ/Κ ΜΠ και τμήματος της 50 Μ/Κ ΤΑΞ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: Τμήμα 1
Beschreibung: Τμήμα 1: Κοτόπουλο (κατεψυγμένο) ή μέρη του ζώου για τις ανάγκες των Μονάδων - Ανεξ. Υπομονάδων της XVI Μ/Κ ΜΠ και της 50 Μ/Κ ΤΑΞ
Interne Kennung: Τμήμα 1
Haupteinstufung (cpv): 15112130 Hühner
Menge: 140 000 Kilogramm
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Όπως στη Διακήρυξη
Los: LOT-0010
Titel: Τμήμα 2
Beschreibung: Τμήμα 2: Γαλοπούλες (κατεψυγμένες) για τις ανάγκες των Μονάδων - Ανεξ. Υπομονάδων και Στρατιωτικών Καταστημάτων/Εκμεταλλεύσεων (πχ ΛΑΦ) της XVI Μ/Κ ΜΠ και της 50 Μ/Κ ΤΑΞ
Interne Kennung: Τμήμα 2
Haupteinstufung (cpv): 15112120 Puten
Menge: 700 Kilogramm
Los: LOT-0011
Titel: Τμήμα 3
Beschreibung: Τμήμα 3: Κοτόπουλο Σουβλάκι και Σνίτσελ κοτόπουλο/χοιρινό (νωπό) για τις ανάγκες της ΛΑΦ Ορεστιάδας και της ΛΑΦ Πλάτης
Interne Kennung: Τμήμα 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse
Menge: 6 020 Kilogramm
Los: LOT-0012
Titel: Τμήμα 4
Beschreibung: Τμήμα 4: Διάφορα κρέατα και προϊόντα κρέατος (νωπά) για τις ανάγκες της ΛΑΦ Σουφλίου
Interne Kennung: Τμήμα 4
Haupteinstufung (cpv): 15111000 Rind- und Kalbfleisch
Menge: 510 Kilogramm
Los: LOT-0013
Titel: Τμήμα 5
Beschreibung: Τμήμα 5: Κοτόπουλο (νωπό) ή μέρη του ζώου και κοτόπουλο σουβλάκι για τις ανάγκες της ΛΑΦ Σουφλίου
Interne Kennung: Τμήμα 5
Menge: 1 800 Kilogramm
Los: LOT-0014
Titel: Τμήμα 6
Beschreibung: Τμήμα 6: Ρολό Κοτόπουλο και Χοιρινό για τις ανάγκες της ΛΑΦ Διδυμοτείχου και Λαγού
Interne Kennung: Τμήμα 6
Haupteinstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse
Menge: 600 Kilogramm
Los: LOT-0015
Titel: Τμήμα 7
Beschreibung: Τμήμα 7: Κοτόπουλο (νωπό) ή μέρη του ζώου και κοτόπουλο σουβλάκι για τις ανάγκες της ΛΑΦ Διδυμοτείχου και Λαγού
Interne Kennung: Τμήμα 7
Menge: 9 090 Kilogramm
Los: LOT-0016
Titel: Τμήμα 8
Beschreibung: Τμήμα 8: Χοιρινό Σουβλάκι και Παντσέτα για τις ανάγκες της ΛΑΦ Διδυμοτείχου και Λαγού
Interne Kennung: Τμήμα 8
Haupteinstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
Menge: 7 500 Kilogramm