611293-2026 - Ergebnis
Polen – Kies, Sand, Schotter und Aggregate – Sukcesywne dostawy kruszywa betonowego z recyklingu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy kruszywa betonowego z recyklingu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy kruszywa betonowego z recyklingu o frakcji 0/63mm w ilości 5 000,00 ton. Przeznaczenie: podbudowa zasadnicza nawierzchni drogi Wymagania WT – 4 Poprzez sformułowanie „wymaganie WT - 4” Zamawiający rozumie, że dostarczane kruszywa powinny odpowiadać wymaganiom jakościowym i technicznym wymienionym w Tabeli 6 w dokumencie WT – 4 stanowiącym załącznik nr 3 do Zarządzenia Nr 102 Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad z dnia 19.11.2010r., w sprawie stosowania wymagań technicznych na drogach krajowych. Zamawiający wymaga, aby dostawy kruszyw realizowane były sukcesywnie na zgłoszenie zapotrzebowania z podaniem lokalizacji, ilości oraz częstotliwości dostaw w ciągu dnia, w godz. 7:00 – 17:00 z minimum 3 dniowym wyprzedzeniem (3 dni robocze). Z uwagi na możliwość występowania ograniczeń nośności dróg publicznych i leśnych ( w tym DMC), uzyskanie wszelkich stosownych pozwoleń na przejazdy od zarządcy drogi w całości leży po stronie Wykonawcy i odbywa się na jego koszt. Ze względu na ograniczoną przestrzeń manewrową i specyfikę terenu budowy dróg leśnych, rozładunek dostarczonego materiału odbywać się będzie w miejsce wskazane przez przedstawiciela zamawiającego bezpośrednio na budowaną drogę. Zamawiający zastrzega możliwość kontrolnego ważenia dostarczonego materiału na losowo wybranej przez siebie wadze samochodowej z ważną legalizacją. Koszt weryfikacji wagowej obciąża Wykonawcę w przypadku stwierdzenia niedowagi. W celu zapewnienia należytej jakości Wykonawca zobowiązuje się że na każde żądanie Zamawiającego (w toku realizacji zamówienia) dostarczy aktualne deklaracje zgodności lub deklaracje właściwości użytkowych dla dostarczanych kruszyw. Zamawiający nie dopuszcza kruszyw ze skał wapiennych z wyłączeniem skał dolomitowych
Vorherige Bekanntmachung470645-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001