2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług drogowego publicznego transportu zbiorowego w zakresie przewozów autobusowych na obszarze właściwości Gminy Kamieńsk jako organizatora publicznego transportu zbiorowego.
Beschreibung: Gmina Kamieńsk ogłasza zamiar zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych o charakterze użyteczności publicznej w gminnych przewozach pasażerskich w transporcie drogowym na obszarze właściwości Gminy Kamieńsk jako organizatora publicznego transportu zbiorowego. Zamówienie dotyczy linii uruchamianych w ramach gminnych przewozów pasażerskich, których organizatorem jest Gmina Kamieńsk. Podstawa prawna: art. 7 ust.2 rozporządzenia (WE) nr 1370/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady z dn. 23 października 2007 r. oraz art.19 ust.1 pkt.3 i art.22 ust.1 pkt1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 roku o publicznym transporcie zbiorowym. Przewidywany tryb zamówienia: bezpośrednie zawarcie umowy na podstawie art. 5 ust. 4 rozporządzenia (WE) nr 1370/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady z dn. 23 października 2007 r. (bezpośrednie udzielanie zamówień na małą skalę) oraz 19 ust.1 pkt.3 i art.22 ust.1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 roku o publicznym transporcie zbiorowym
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)