61130-2025 - Ergebnis
Tschechien – Druckpapier – Dodávky ceninového papíru členěné do 4 částí
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky ceninového papíru členěné do 4 částí
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky jsou dodávky ceninového papíru, dodávky ceninového papíru s aplikovaným holografickým proužkem, dodávky termoreaktivního papíru s aplikovaným holografickým proužkem, dodávky ceninového papíru na předsádky cestovních pasů.
Interne KennungSTC/004557/ÚSV/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse, 22993000 Papier und Pappe, lichtempfindlich, wärmeempfindlich oder thermografisch, 22993300 Papier oder Pappe, thermografisch
5. Los
LosLOT-0001
Titelčást A: Dodávky ceninového papíru
BeschreibungPředmětem části A této veřejné zakázky jsou dodávky ceninového papíru.
Interne KennungSTC/004557/ÚSV/2024/2 - část A
LosLOT-0002
TitelČást B: Dodávky ceninového papíru s aplikovaným holografickým proužkem
BeschreibungPředmětem části B veřejné zakázky jsou Dodávky ceninového papíru s aplikovaným holografickým proužkem.
Interne KennungSTC/004557/ÚSV/2024/2 - část B
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197630 Druckpapier