2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering Foto- en Videoapparatuur
Beschreibung: Openbare Europese aanbesteding van Avans Hogeschool: Voor de levering van foto- en videoapparatuur De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt circa € 80.000 per jaar (inclusief btw). Uitgaande van een looptijd van zes (6) jaar komt de totale geraamde waarde daarmee op circa € 480.000 (inclusief btw). Deze raming is uitsluitend indicatief en afhankelijk van de beschikbare financiële middelen en ontwikkelingen in het onderwijs, zoals wijzigingen in onderwijsmodules, fluctuerende studentenaantallen en/of strategische keuzes van Avans.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38651000 Fotokameras
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör, 38650000 Fotografische Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering van foto- en videoapparatuur
Beschreibung: Avans wil met deze aanbesteding een Raamovereenkomst sluiten met één Opdrachtnemer voor de levering van foto- en videoapparatuur, inclusief aanvullende diensten zoals installatie, onderhoud en garantieafhandeling. Doel is het realiseren van uniforme prijs- en serviceafspraken, duidelijke verantwoordelijkheden en een duurzame prijs-/kwaliteitverhouding. Hiermee draagt Avans bij aan continuïteit en ondersteuning van het onderwijs, rechtmatige inzet van middelen en een toekomstbestendige samenwerking. De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt circa € 80.000 per jaar (inclusief btw). Uitgaande van een looptijd van zes (6) jaar komt de totale geraamde waarde daarmee op circa € 480.000 (inclusief btw). Deze raming is uitsluitend indicatief en afhankelijk van de beschikbare financiële middelen en ontwikkelingen in het onderwijs, zoals wijzigingen in onderwijsmodules, fluctuerende studentenaantallen en/of strategische keuzes van Avans.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32300000 Rundfunk- und Fernsehgeräte sowie Ton- und Bildaufnahme- und -wiedergabegeräte, 38650000 Fotografische Geräte