2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja infrastruktury sieciowej Urzędu Miasta Katowice i modernizacja systemu Kontroli Dostępu do Sieci
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest: - Zakup i wymiana przełączników w lokalizacji Rynek 1 ul. Młyńska 4 - Zakup i wdrożenie karty liniowej do przełącznika - Zakup i wdrożenie Access Pointów - Budowa sieci pasywnej w lokalizacji Młyńska 4 - Modernizacja systemu kontroli dostępu do sieci 2) Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji na dostarczony sprzęt wynosił minimum 60 miesięcy od dnia zakończenia zadania II (OPZ). Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji na zadania III i IV opisane OPZ wynosił 60 miesięcy od dnia zakończenia zadania IV OPZ. Ponadto Zamawiający wymaga, aby okresy rękojmi za wady były równe okresom gwarancji. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia (OPZ)– załącznik nr 10 do SWZ, - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: BZP.271.1.52.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32428000 Netzwerkaufrüstung, 72710000 Lokalnetz
5. Los
Los: LOT-0001
611331-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: BZP.271.1.52.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
Additional classification (cpv): 32424000 Network infrastructure, 32428000 Network upgrade, 72710000 Local area network services
5. Lot
Lot: LOT-0001