611339-2026 - Ergebnis
Rumänien – Dieselkraftstoff – CARBURANT AUTO PE BAZĂ DE CARDURI
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CARBURANT AUTO PE BAZĂ DE CARDURI
Beschreibung: Contract de produse: Furnizare carburant auto - benzină fără plumb CO 95/motorină euro 5/GPL auto/ benzină fără plumb CO superioară Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data-limită de depunere a ofertelor/ candidaturilor: cu 15 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. Autoritatea/entitatea contractantă răspunde în mod clar şi complet tuturor solicitărilor de clarificare/ informaţiilor suplimentare: în a 10-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 2841205220242001051
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134200 Dieselkraftstoff
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Furnizare carburanți auto pe bază de carduri astfel: - cantitatea minimă pentru 1 lună - benzină fără plumb 2.000 litri/motorină 4.000 litri/GPL auto 1 litru/benzină fără plumb CO superioară 1 litru; - cantitatea maximă pentru 1 lună - benzină fără plumb 3.500 litri/motorină 6.000 litri/GPL auto 8.000 litri/benzină fără plumb CO superioară 200 litri; - cantitatea minimă pentru cel mai mare contract subsecvent (3 luni) - benzină fără plumb 6.000 litri/motorină 12.000 litri/GPL auto 3 litri/benzină fără plumb CO superioară 3 litri; - cantitatea maximă pentru cel mai mare contract subsecvent (3 luni) - benzină fără plumb 10.500 litri/motorină 18.000 litri/GPL auto 24.000 litri/benzină fără plumb CO superioară 600 litri; - cantitatea minimă a acordului-cadru (24 luni) - benzină fără plumb 48.000 litri/motorină 96.000 litri/GPL auto 24 litri/benzină fără plumb CO superioară 24 litri; - cantitatea maximă a acordului-cadru (24 luni) - benzină fără plumb 84.000 litri/motorină 144.000 litri/GPL auto 192.000 litri/benzină fără plumb CO superioară 4.800 litri; Valoarea estimată a celui mai mare contract subsecvent: minim 147.036,00 lei, fără TVA ÷ maxim 332.550,00 lei, fără TVA. Valoarea estimată a acordului-cadru: 1.176.288,00 lei, fără TVA ÷ 2.660.400,00 lei, fără TVA. Frecvența încheierii contractelor subsecvente: lunar/trimestrial. Oferta financiară se elaborează și se evaluează având în vedere cantitatea și valoarea estimată maximă a acordului-cadru, respectiv pentru 24 de luni. Această valoare va fi cea criptată în SEAP la rubrica specifică propunerii financiare.
Interne Kennung: 1