2. Verfahren
Verfahren
Titel: Versneld verledden gemeente Beuningen
Beschreibung: De werkzaamheden binnen dit bestek hebben betrekking op de renovatie van de openbare verlichtingsinstallatie (OVL). De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: - Het leveren van masten en armaturen - Het vervangen, monteren en aansluiten van verlichtingsobjecten, masten, armaturen - Het coördineren van werkzaamheden aan het gereguleerde netwerk - Rapporteren van de verrichte werkzaamheden - Het aanleveren van revisiegegevens Betreft de vervanging van ca. 2000 verlichtingsarmaturen en ca. 400 verlichtingsobjecten/masten. Voor de uitvoering van de opdracht is een maximaal budget beschikbaar van €1.130.000, exclusief btw. Het beschikbare budget vormt een harde financiële randvoorwaarde voor deze aanbesteding. Indien de laagste geldige inschrijfsom, zoals opgegeven op het inschrijvingsbiljet, hoger is dan €1.130.000, exclusief btw, zal de aanbestedende dienst de opdracht niet gunnen, omdat het beschikbare budget ontoereikend is. In dat geval behoudt de aanbestedende dienst zich het recht voor de aanbestedingsprocedure zonder gunning te beëindigen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34993000 Straßenbeleuchtung, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50232100 Servicios de mantenimiento de alumbrado público de calles
Clasificación adicional (cpv): 34993000 Luces para el alumbrado de carreteras, 45316110 Instalación de equipo de alumbrado para carreteras
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1