See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa akcesoriów endoskopowych w 37 pakietach dla potrzeb Pracowni Endoskopii Gastroenterologicznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu w okresie 12 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest dostawa akcesoriów endoskopowych w 37 Pakietach wraz z utworzeniem magazynu depozytowego w zakresie Pakietów Nr 1,2,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,18,19 w pozycjach wymienionych w Załączniku Nr 47 do SWZ dla potrzeb Pracowni Endoskopii Gastroenterologicznej WSZ w Elblągu w okresie 12 miesięcy, których szczegółowy asortyment, wymogi oraz ilości zostały określone w Załącznikach od Nr 1 do Nr 37 do SWZ.
Interne Kennung: 26/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1
Beschreibung: Pakiet zawiera 5 zestawów. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2
Beschreibung: Pakiet zawiera 4 pozycje. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3
Beschreibung: Pakiet zawiera 15 pozycji. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4
Beschreibung: Pakiet zawiera 1 pozycja. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 5
Beschreibung: Pakiet zawiera 17 zestawów. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet Nr 6
Beschreibung: Pakiet zawiera 1 zestaw. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet Nr 7
Beschreibung: Pakiet zawiera 7 pozycji. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet Nr 8
Beschreibung: Pakiet zawiera 3 pozycje. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet Nr 9
Beschreibung: Pakiet zawiera 10 zestawów. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet Nr 10
Beschreibung: Pakiet zawiera 14 zestawów. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet Nr 11
Beschreibung: Pakiet zawiera 15 pozycji. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet Nr 12
Beschreibung: Pakiet zawiera 10 zestawów. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet Nr 13
Beschreibung: Pakiet zawiera 4 pozycje. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 13 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet Nr 14
Beschreibung: Pakiet zawiera 16 zestawów. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 14 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet Nr 15
Beschreibung: Pakiet zawiera 1 pozycja. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 15 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet Nr 16
Beschreibung: Pakiet zawiera 6 pozycji. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 16 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet Nr 17
Beschreibung: Pakiet zawiera 5 pozycji. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 17 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet Nr 18
Beschreibung: Pakiet zawiera 2 pozycje. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 18 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet Nr 19
Beschreibung: Pakiet zawiera 1 pozycja. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 19 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet Nr 20
Beschreibung: Pakiet zawiera 2 zestawy. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 20 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet Nr 21
Beschreibung: Pakiet zawiera 7 pozycji. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 21 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet Nr 22
Beschreibung: Pakiet zawiera 6 pozycji. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 22 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet Nr 23
Beschreibung: Pakiet zawiera 2 pozycje. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 23 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet Nr 24
Beschreibung: Pakiet zawiera 1 pozycja. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 24 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet Nr 25
Beschreibung: Pakiet zawiera 1 pozycja. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 25 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet Nr 26
Beschreibung: Pakiet zawiera 1 pozycja. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 26 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet Nr 27
Beschreibung: Pakiet zawiera 1 pozycja. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 27 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet Nr 28
Beschreibung: Pakiet zawiera 1 pozycja. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 28 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet Nr 29
Beschreibung: Pakiet zawiera 4 pozycje. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 29 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet Nr 30
Beschreibung: Pakiet zawiera 4 pozycje. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 30 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet Nr 31
Beschreibung: Pakiet zawiera 1 pozycja. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 31 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet Nr 32
Beschreibung: Pakiet zawiera 4 pozycje. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 32 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet Nr 33
Beschreibung: Pakiet zawiera 1 pozycja. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 33 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet Nr 34
Beschreibung: Pakiet zawiera 2 pozycje. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 34 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet Nr 35
Beschreibung: Pakiet zawiera 1 pozycja. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 35 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet Nr 36
Beschreibung: Pakiet zawiera 1 pozycja. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 36 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet Nr 37
Beschreibung: Pakiet zawiera 1 pozycja. Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w Załączniku Nr 37 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 37
611375-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 26/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33168000 Endoscopy, endosurgery devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet Nr 1
Internal identifier: Pakiet Nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet Nr 2
Internal identifier: Pakiet Nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet Nr 3
Internal identifier: Pakiet Nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet Nr 4
Internal identifier: Pakiet Nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet Nr 5
Internal identifier: Pakiet Nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet Nr 6
Internal identifier: Pakiet Nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet Nr 7
Internal identifier: Pakiet Nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet Nr 8
Internal identifier: Pakiet Nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet Nr 9
Internal identifier: Pakiet Nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet Nr 10
Internal identifier: Pakiet Nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet Nr 11
Internal identifier: Pakiet Nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet Nr 12
Internal identifier: Pakiet Nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet Nr 13
Internal identifier: Pakiet Nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet Nr 14
Internal identifier: Pakiet Nr 14
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet Nr 15
Internal identifier: Pakiet Nr 15
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet Nr 16
Internal identifier: Pakiet Nr 16
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet Nr 17
Internal identifier: Pakiet Nr 17
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet Nr 18
Internal identifier: Pakiet Nr 18
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet Nr 19
Internal identifier: Pakiet Nr 19
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet Nr 20
Internal identifier: Pakiet Nr 20
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet Nr 21
Internal identifier: Pakiet Nr 21
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet Nr 22
Internal identifier: Pakiet Nr 22
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet Nr 23
Internal identifier: Pakiet Nr 23
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet Nr 24
Internal identifier: Pakiet Nr 24
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet Nr 25
Internal identifier: Pakiet Nr 25
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet Nr 26
Internal identifier: Pakiet Nr 26
Lot: LOT-0027
Title: Pakiet Nr 27
Internal identifier: Pakiet Nr 27
Lot: LOT-0028
Title: Pakiet Nr 28
Internal identifier: Pakiet Nr 28
Lot: LOT-0029
Title: Pakiet Nr 29
Internal identifier: Pakiet Nr 29
Lot: LOT-0030
Title: Pakiet Nr 30
Internal identifier: Pakiet Nr 30
Lot: LOT-0031
Title: Pakiet Nr 31
Internal identifier: Pakiet Nr 31
Lot: LOT-0032
Title: Pakiet Nr 32
Internal identifier: Pakiet Nr 32
Lot: LOT-0033
Title: Pakiet Nr 33
Internal identifier: Pakiet Nr 33
Lot: LOT-0034
Title: Pakiet Nr 34
Internal identifier: Pakiet Nr 34
Lot: LOT-0035
Title: Pakiet Nr 35
Internal identifier: Pakiet Nr 35
Lot: LOT-0036
Title: Pakiet Nr 36
Internal identifier: Pakiet Nr 36
Lot: LOT-0037
Title: Pakiet Nr 37
Internal identifier: Pakiet Nr 37