2. Verfahren
Verfahren
Titel: Logistiek Laadplein BT A12
Beschreibung: De opdracht betreft de realisatie en langjarige exploitatie van een logistiek laadplein, te weten Logistiek Laadplein BT A12. De Concessiehouder dient het Laadplein te realiseren op de hoek van de Bonnetstraat/Boylestraat te Ede, vlakbij de rotonde Schutterweg (kavel 41b, kadastraal bekend als F10430 te Ede). Na de realisatiefase is de operationele basis van een laadplein voor logistieke voertuigen beschikbaar dat zich vervolgens tijdens de exploitatiefase ontwikkelt tot een volledig functioneel en operationeel laadplein met volle beschikbaarheid voor de beschreven doelgroepen. • Snelladen en langzaamladen van doorgaand elektrisch vrachtverkeer; • Langzaamladen (op lager vermogen) van elektrische vrachtwagens van de bedrijven op BT A12 en omliggende bedrijventerreinen (Kievitsmeent, Frankeneng en Heestereng); • Laadvoorziening t.b.v. stadslogistieke voertuigen (boven de 3.500 kg) i.v.m. de invoering van de ZES-zone in Ede per 2030; • (Bouw)materieel t.b.v. schoon en emissieloos bouwen Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: I251000015
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65320000 Betrieb von elektrischen Anlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 65320000 Explotación de instalaciones eléctricas
Lugar de ejecución
Subdivisión del país (NUTS): Veluwe (NL221)
País: Países Bajos
Información general
Proyecto de contratación pública no financiado con fondos de la UE