See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AG VESPA zoekt een aannemer klasse 8 voor "Inrichting regiokantoor Centrum Politie Zone Antwerpen"
Beschreibung: Politie Zone Antwerpen gaf in het kader van het ‘Masterplan Huisvesting Lokale Politie Antwerpen’ de opdracht aan AG Vespa om op zoek te gaan naar een nieuwe locatie voor het regiokantoor Centrum. Het aangekochte casco gebouw in de Vestingstraat biedt plaats aan het programma van regiokantoor Centrum, alsook aan extra programma’s die opgenomen werden in het programma van eisen (PVE) van Politie Zone Antwerpen. De opdracht bestaat uit de inrichting van het casco gebouw met 6 bouwlagen en een bruto oppervlakte van 3.929m², waarvan 498m² ondergronds. Op de gelijkvloerse verdieping komt het onthaal en op de verdiepingen de kantoor- en ondersteunende functies.
Interne Kennung: AG VESPA P001409
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AG VESPA P001409 - 1
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: AG VESPA P001409
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45300000 Trabajos de instalación en edificios
Clasificación adicional (cpv): 45400000 Acabado de edificios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: AG VESPA P001409 - 1
Identificador interno: 1