See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud en herstelling van de verwarmingsinstallaties, ventilatiesysteem, fotovoltaïsche installaties, systemen voor productie van sanitair warm water en klimaatregeling, evenals de reparatie en de vervanging van de wisselstukken in gemeentelijke woningen en de werkzaamheden van het besluit EPB verwarming (2027-2029)
Beschreibung: Onderhoud en herstelling van de verwarmingsinstallaties, ventilatiesysteem, fotovoltaïsche installaties, systemen voor productie van sanitair warm water en klimaatregeling, evenals de reparatie en de vervanging van de wisselstukken in gemeentelijke woningen en de werkzaamheden van het besluit EPB verwarming (2027-2029)
Interne Kennung: PPP0BI-5225/6149/MP-2026-S-010
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gemeentelijke sites buiten de Grondregie
Beschreibung: Gemeentelijke sites buiten de Grondregie
Interne Kennung: MP-2026-S-006_1
Los: LOT-0002
Titel: Sites van de Grondregie
Beschreibung: Sites van de Grondregie
Interne Kennung: MP-2026-S-010 2_2
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50000000 Servicios de reparación y mantenimiento
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: MP-2026-S-006_1
Lote: LOT-0002
Título: Sites van de Grondregie
Descripción: Sites van de Grondregie
Identificador interno: MP-2026-S-010 2_2