See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. - produkty farmaceutyczne – programy lekowe 2026v61
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. - produkty farmaceutyczne – programy lekowe w 61 zadaniach częściowych do następujących lokalizacji Zamawiającego: - przy ul. Powstania Styczniowego 1, 81-519 Gdynia, - przy ul. Wójta Radtkego 1, 81-348 Gdynia, - przy ul. Dr A. Jagalskiego 10, 84-200 Wejherowo. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ oraz w Projekcie Umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 227221-2026
Interne Kennung: D25M/251/N/16-23rj/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na mocy przesłanki zawartej w art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający określił termin składania ofert krótszy o 5 dni niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione, ponieważ prowadzenie całego postępowania wraz ze składaniem ofert odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
5. Los
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr 31: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 31
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. Zasady skorzystania z prawa opcji opisane zostały szczegółowo w załączniku nr 5 do SWZ (Projekt Umowy).
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 32: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr 33: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 34: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 35: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 36: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr 37: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 38: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr 39: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie nr 40: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr 41: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie nr 42: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr 43: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie nr 44: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie nr 45: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 45