2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31212654 voor het Inhuur Nautisch personeel RR, VWM
Beschreibung: Deze inkoop betreft het inhuren van Nautisch personeel voor zowel Zee als binnenvaart Werkzaamheden. Zie korte beschrijving.
Interne Kennung: 31212654
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze inkoop betreft het inhuren van nautisch personeel voor zowel zee als binnenvaart werkzaamheden.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever kan de Overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden verlengen met een periode van 2 keer 12 maanden. Als Opdrachtgever gebruik maakt van de verlengingsoptie informeert Opdrachtgever Opdrachtnemer schriftelijk of per e-mail uiterlijk 3 maanden voor het verstrijken van de initiële of op dat moment geldende looptijd van de Overeenkomst.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 31212654
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: