611482-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden – PF/UPOL - Revitalizace vybraných částí budovy B (projektová dokumentace)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPF/UPOL - Revitalizace vybraných částí budovy B (projektová dokumentace)
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace pro revitalizaci vybraných částí budovy B Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, a to ve stupni dokumentace pro povolení záměru a následně dokumentace pro provádění stavby. Projektová dokumentace bude rozdělena podle předpokládaných etap realizace. Součástí bude i samostatná dokumentace interiérového vybavení. Podrobné požadavky na předmět Veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními nebo jinými smluvními podmínkami, které jsou přílohou zadávací dokumentace. A to zejména Podkladovou dokumentací a závazným Zněním smlouvy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPF/UPOL - Revitalizace vybraných částí budovy B (projektová dokumentace)
Optionen
Beschreibung der OptionenObjednatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo rozhodnout o zúžení předmětu Smlouvy spočívající v nerealizaci některé z částí Díla uvedených ve Smlouvě. Objednatel je oprávněn rozhodnout o zúžení předmětu Smlouvy pouze a) u částí Díla, jejichž realizace nebyla zahájena s ohledem na časovou posloupnost činností při plnění Smlouvy, b) v případě nedostatku finančních prostředků pro dokončení Díla, nebo nezajištění financování nebo nedostatku finančních prostředků pro realizaci Stavby. Objednatel je povinen o zúžení předmětu Smlouvy informovat Zhotovitele. Zhotovitel v takovém případě nemá nárok na náhradu jakýchkoliv nákladů či poměrné části Ceny díla za tyto nerealizované části Díla.