611483-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Świadczenie usług serwisu i wsparcia pogwarancyjnego macierzy dyskowych Huawei 5000V6 w ramach dostarczonych pakietów serwisowych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług serwisu i wsparcia pogwarancyjnego macierzy dyskowych Huawei 5000V6 w ramach dostarczonych pakietów serwisowych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczenie pakietów wsparcia i świadczenie w ich ramach usług wsparcia technicznego producenta dla macierzy dyskowych Huawei Dorado 5000 V6, będących w posiadaniu Zamawiającego.
Interne KennungZ.261.31.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług serwisu i wsparcia pogwarancyjnego macierzy dyskowych Huawei 5000V6 w ramach dostarczonych pakietów serwisowych