611486-2026 - Ergebnis
Tschechien – Industrielle Kücheneinrichtungen – Nákup velkokuchyňského zařízení – pásový dopravník pro tabletovací linku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup velkokuchyňského zařízení – pásový dopravník pro tabletovací linku
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka, instalace a uvedení do provozu pásového dopravníku pro tabletovací linku ve stravovacím provozu Psychiatrické nemocnice Havlíčkův Brod, určeného pro transport hotových pokrmů.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1