2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém pro vybrané standardní ICT vybavení pro roky 2025 – 2028
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému (dále jen "DNS") budou průběžné dodávky vybraného standardního ICT vybavení pro zadavatele dle jeho aktuálních potřeb, včetně jeho dopravy do místa plnění, včetně poskytování souvisejících servisních služeb, jakož i dalších souvisejících služeb dle CPV kódů uvedených v bodě 2 zadávací dokumentace. Předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS bude vždy podrobně vymezen ve výzvě k podání nabídek dle § 141 zákona, a to včetně technických, obchodních a platebních podmínek.
Interne Kennung: 24072
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32323000 Video-Kontrollschirme, 32420000 Netzausrüstung, 30230000 Computerbezogene Geräte, 50324000 Unterstützungsdienste für Personalcomputer, 50320000 Reparatur und Wartung von Personalcomputern, 72261000 Software-Unterstützung, 30231310 Flachbildschirme, 30231320 Tastbildschirme, 30213300 Tischcomputer, 32323100 Farbbildmonitore, 33195100 Monitoren, 30231100 Computerterminals, 30231200 Konsolen, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 32572000 Übertragungskabel, 32232000 Videokonferenzeinrichtungen, 48820000 Server, 30232100 Drucker und Plotter, 30232110 Laserdrucker, 30232120 Nadeldrucker, 30232130 Farbgrafikdrucker, 30232140 Plotter, 30232150 Tintenstrahldrucker, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Osobní počítače (800 ks) II
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka celkem 800 ks osobních počítačů včetně příslušenství (dále jen „PC sestavy“) dle technické specifikace, uvedené v příloze č. 1 návrhu smlouvy (který tvoří přílohu č. 1 výzvy k podání nabídek) „Technická specifikace PC sestav“, dodavatelem do přílohy č. 1 návrhu smlouvy doplněné dle tam uvedených požadavků zadavatele (kupujícího). Dodávka PC sestav bude provedena ve čtyřech etapách, blíže definovaných v čl. II odst. 1 návrhu smlouvy (který tvoří přílohu č. 1 výzvy k podání nabídek). Bližší informace k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v příloze č. 1 výzvy k podání nabídek – Návrh smlouvy vč. příloh.
Interne Kennung: 25055
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer