611489-2026 - Wettbewerb
Polen – Baustoffe und Zubehör – Dostawy do kopalń JSW S.A. wyrobów hutniczych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy do kopalń JSW S.A. wyrobów hutniczych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung48/PM/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44100000 Baustoffe und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44200000 Bauerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1- Blachy o gatunkach S235JR, DC01, DX51 lub równoważne (44 pozycje) w łącznej ilości 743 240 kg
Interne Kennung48/PM/26 - Zadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 44110000 Baustoffe
LosLOT-0002
TitelZadanie 2- Blachy o gatunku S355J2 lub równoważne (29 pozycji) w łącznej ilości 201 073 kg
Interne Kennung48/PM/26 - Zadanie 2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3 - Blachy żeberkowe/łezkowe o gatunku S235JR lub równoważne (8 pozycji) w łącznej ilości 91 111 kg
Interne Kennung48/PM/26 - Zadanie 3
LosLOT-0004
TitelZadanie 4 - Blachy trudnościeralne o gatunku HTK lub równoważne (12 pozycji) w łącznej ilości 82 196 kg
Interne Kennung48/PM/26 - Zadanie 4
LosLOT-0005
TitelZadanie 5 - Blachy trudnościeralne o gatunku HARDOX lub równoważne (4 pozycje) w łącznej ilości 28 166 kg
Interne Kennung48/PM/26 - Zadanie 5
LosLOT-0006
TitelZadanie 6 - Blachy trapezowe (9 pozycji) w łącznej ilości 10 494 kg
Interne Kennung48/PM/26 - Zadanie 6
LosLOT-0007
TitelZadanie 7 - Blachy o gatunkach 1H18N9T, 0H18N9 lub równoważne (8 pozycji) w łącznej ilości 9 769 kg
Interne Kennung48/PM/26 - Zadanie 7
LosLOT-0008
TitelZadanie 8 - Kątowniki o gatunku S235JR lub równoważne (38 pozycji) w łącznej ilości 204 276 kg
Interne Kennung48/PM/26 - Zadanie 8
LosLOT-0009
TitelZadanie 9 - Profile zamknięte o gatunku S235JR lub równoważne (15 pozycji) w łącznej ilości 26 991 kg
Interne Kennung48/PM/26 - Zadanie 9
Haupteinstufung (cpv): 44212500 Winkel und Profilstücke
LosLOT-0010
TitelZadanie 10 - Ceowniki o gatunku S235JR lub równoważne (15 pozycji) w łącznej ilości 259 811 kg
Interne Kennung48/PM/26 - Zadanie 10
LosLOT-0011
TitelZadanie 11 - Dwuteowniki i teowniki o gatunku S235JR lub równoważne (20 pozycji) w łącznej ilości 40 993 kg
Interne Kennung48/PM/26 - Zadanie 11