2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków należących do Sądu Okręgowego w Koszalinie, Sądu Rejonowego w Sławnie i Sądu Rejonowego w Wałczu.
Beschreibung: Kompleksowe utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków należących do Sądu Okręgowego w Koszalinie, Sądu Rejonowego w Sławnie i Sądu Rejonowego w Wałczu. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I. Kompleksowe utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków należących do Sądu Okręgowego w Koszalinie.
Beschreibung: Kompleksowe utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków należących do Sądu Okręgowego w Koszalinie: a) budynek przy ul. Waryńskiego 7, Koszalin; b) budynek Opiniodawczego Zespołu Sądowych Specjalistów przy ul. Zwycięstwa 140, Koszalin c) budynek w Sarbinowie, ul. Leśna 3
Los: LOT-0002
Titel: Część II. Kompleksowe utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków należących do Sądu Rejonowego w Sławnie.
Beschreibung: Część II. Kompleksowe utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków należących do Sądu Rejonowego w Sławnie, ul. Kossaka 31 (budynek "A" i "B")
Los: LOT-0003
Titel: Część III. Kompleksowe utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków należących do Sądu Rejonowego w Wałczu.
Beschreibung: Część III. Kompleksowe utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków należących do Sądu Rejonowego w Wałczu: budynki ul. Sądowa 2 i ul. Bydgoska 13.