2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY JEDNORAZOWEGO SYSTEMU DO PODCIŚNIENIOWEJ TERAPII LECZENIA RAN
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy materiałów opatrunkowych dla Apteki Szpitalnej tj. jednorazowych systemów do podciśnieniowej terapii leczenia ran. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 450766-2026
Interne Kennung: 15/06/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141111 Klebeverband
5. Los
Los: LOT-0001