See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu medycznego jednorazowego użytku - powtórka II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu medycznego jednorazowego użytku – II powtórka dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Wykonawca przystępujący do przetargu winien przystąpić do całości zamówienia lub do danego pakietu zachowując numer ustalony przez Zamawiającego. Oferty cząstkowe do wybranych pozycji będą odrzucone. 1. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych (do pakietu). 2. Opis przedmiotu zamówienia, wielkość i zakres: Przedmiot zamówienia składa się z następujących pakietów: Pakiet nr 1: Akcesoria laparoskopowe. Pakiet nr 2: Akcesoria wymienne do respiratora SLE6000. Pakiet nr 3: Drobny sprzęt jednorazowy (wkłucia). Pakiet nr 4: Drobny sprzęt jednorazowy. Pakiet nr 5: Akcesoria do generatora Valleylab. Pakiet nr 6: Zestaw podciśnieniowy chirurgia ogólna. Pakiet nr 7: Ochrona jednorazowa (fartuchy, maski, czepki). Pakiet nr 8: Zestaw do pobierania.. Pakiet nr 9: Różne (sonda, nożyczki). Pakiet nr 10: Drobny sprzęt jednorazowy I.. Pakiet nr 11: Elektroda stymulacyjna.. Pakiet nr 12: Wkłady workowe. Pakiet nr 13: Zestawy do infuzji. Pakiet nr 14: Filtry elektrostatyczne i mechaniczne. Pakiet nr 15: Filtry do osmozera. Pakiet nr 16: Wanienki dezynfekcyjne, szczotki wielorazowego użytku, akcesoria do sterylizacji. Pakiet nr 17: Dren do pompy HysteroFlow II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, który jest integralną częścią SWZ. Wielkości opakowań podane w Załączniku nr 1 do SWZ są przykładowe. Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na inną wielkość opakowań niż określona w Załączniku nr 1 do SWZ. W takim przypadku ilość należy przeliczyć do ilości podanej przez Zamawiającego w Załączniku nr 1 do SWZ, z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1: Akcesoria laparoskopowe.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu medycznego jednorazowego użytku – II powtórka dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, Pakiet nr 1, który jest integralną częścią SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak wznowień i opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2: Akcesoria wymienne do respiratora SLE6000.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu medycznego jednorazowego użytku – II powtórka dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, Pakiet nr 2, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3: Drobny sprzęt jednorazowy (wkłucia).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu medycznego jednorazowego użytku – II powtórka dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, Pakiet nr 3, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4: Drobny sprzęt jednorazowy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu medycznego jednorazowego użytku – II powtórka dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, Pakiet nr 4, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5: Akcesoria do generatora Valleylab.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu medycznego jednorazowego użytku – II powtórka dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, Pakiet nr 5, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6: Zestaw podciśnieniowy chirurgia ogólna.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu medycznego jednorazowego użytku – II powtórka dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, Pakiet nr 6, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7: Ochrona jednorazowa (fartuchy, maski, czepki).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu medycznego jednorazowego użytku – II powtórka dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, Pakiet nr 7, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8: Zestaw do pobierania.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu medycznego jednorazowego użytku – II powtórka dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, Pakiet nr 8, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9: Różne (sonda, nożyczki).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu medycznego jednorazowego użytku – II powtórka dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, Pakiet nr 9, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10: Drobny sprzęt jednorazowy I.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu medycznego jednorazowego użytku – II powtórka dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, Pakiet nr 10, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11: Elektroda stymulacyjna.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu medycznego jednorazowego użytku – II powtórka dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, Pakiet nr 11, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12: Wkłady workowe.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu medycznego jednorazowego użytku – II powtórka dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, Pakiet nr 12, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13: Zestawy do infuzji.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu medycznego jednorazowego użytku – II powtórka dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, Pakiet nr 13, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14: Filtry elektrostatyczne i mechaniczne.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu medycznego jednorazowego użytku – II powtórka dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, Pakiet nr 14, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15: Filtry do osmozera.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu medycznego jednorazowego użytku – II powtórka dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, Pakiet nr 15, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16: Wanienki dezynfekcyjne, szczotki wielorazowego użytku, akcesoria do sterylizacji.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu medycznego jednorazowego użytku – II powtórka dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, Pakiet nr 16, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17: Dren do pompy HysteroFlow II.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu medycznego jednorazowego użytku – II powtórka dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, Pakiet nr 17, który jest integralną częścią SWZ.
611498-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Brak wznowień i opcji.
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Lot: LOT-0009
Lot: LOT-0010
Lot: LOT-0011
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet nr 12: Wkłady workowe.
Lot: LOT-0013
Lot: LOT-0014
Lot: LOT-0015
Lot: LOT-0016
Lot: LOT-0017