611524-2026 - Ergebnis
Ungarn – Wasserzähler – MOM vízmérőhöz alkatrészek-DMRV Zrt. részére
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MOM vízmérőhöz alkatrészek-DMRV Zrt. részére
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása és tulajdonosi joggyakorlása alá tartozó víziközmű társaságok részére vízmérő alkatrészek és mérőszerkezetek beszerzésére 6 részben. A DBR-t a fent felsorolt közös ajánlatkérő szervezeteken kívül más ajánlatkérők nem vehetik igénybe. A közös ajánlatkérők a közbeszerzési igényeket indokolt esetben - figyelemmel a szállítási helyekre - társaságonként külön ajánlattételi felhívások útján is megvalósíthatja, amely keretében csak meghatározott terméket is beszerzésre kerülhetnek, azaz az AK egy ajánlattételi felhívás útján nem köteles valamennyi, a DBR-ben meghatározott terméket beszerezni. Az ajánlattételi szakaszokat ajánlatkérőnként is le lehet folytatni, nem szükséges valamennyi Ajánlatkérő részvétele, továbbá ún. gesztor társaságként az ALFÖLDVÍZ Regionális Víziközmű-szolgáltató Zrt. jár el. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. Az ajánlatkérő fenntartja annak jogát, hogy az ajánlattételi szakaszok eredményeként akár egyedi szerződést, akár keretszerződést kössön. Az ajánlatkérő a jelen részvételi felhívásban opcionális mennyiséget nem határoz meg, azonban fenntartja annak a jogát, hogy az ajánlattételi szakaszokban opcióról vagy mennyiségi eltérésről rendelkezzen. Ajánlatkérő fenntartja a jogot több párhuzamos ajánlattételi szakasz indítására is. A beszerzendő termékek megfelelőségére vonatkozó előírásokat és feltételeket, valamint az azokat alátámasztó dokumentumokat az ajánlatkérő az eljárás második, ajánlattételi szakaszában fogja meghatározni, és az ajánlattevőnek az ajánlattételi szakaszban kiadott közbeszerzési dokumentumokban és műszaki leírásban meghatározott dokumentumokat, illetve nyilatkozatokat kell benyújtania. A Műszaki Leírásban meghatározott minőségi paraméterektől való eltérés szerződésszegésnek minősül. A részleteket közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Ajánlatkérő az eljárás második, ajánlattételi szakaszában az egyes ajánlattételi felhívásokban az ajánlattételi határidőt legalább 5 munkanapban kívánja meghatározni. Részvételre jelentkezőnek részvételi jelentkezésben nyilatkoznia kell a legalább 5 munkanapos ajánlattételi határidő elfogadásáról („igen” vagy „nem” formában). Amennyiben valamennyi dinamikus beszerzési rendszerbe felvett részvételre jelentkező „Igennel” válaszol, úgy a Kbt. 84. § (6) bekezdése szerinti megállapodás létrejöttének tekintendő és Ajánlatkérő jogosult valamennyi ajánlattételi felhívásban legalább 5 munkanapos ajánlattételi határidőt meghatározni. „Nem” válasz esetén Ajánlatkérő legalább 10 naptári napos ajánlattételi határidőt határoz meg, azzal, hogy Ajánlatkérő és Részvételre jelentkezők ettől kevesebb időtartamban is megállapodhatnak a DBR fennállásának időtartama alatt. A DBR-hez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat, amely megfelel az ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek. Ajánlatkérő az alkalmasnak minősített részvételre jelentkezők részére küldi meg az ajánlattételi felhívást az EKR-en keresztül. Az eljárás második, ajánlattételi szakaszában az ajánlattevőnek be kell nyújtania az ajánlattételi szakaszban kiadott közbeszerzési dokumentumokban és műszaki leírásban meghatározott dokumentumokat, illetve nyilatkozatokat. A beszerzendő termékek megfelelőségére vonatkozó előírásokat és feltételeket, valamint az azokat alátámasztó dokumentumokat az ajánlatkérő az eljárás második, ajánlattételi szakaszában fogja meghatározni, és az ajánlattevőnek az ajánlattételi szakaszban kiadott közbeszerzési dokumentumokban és műszaki leírásban meghatározott dokumentumokat, illetve nyilatkozatokat kell benyújtania. Ajánlatkérő az ajánlattételi szakaszban az egyes eljárásokat megvalósíthatja akár egy akár több ajánlati rész biztosításával. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként megkötendő szerződések teljesítésére vonatkozó részletesebb feltételeket a lényeges szerződéses feltételek és az ajánlattételi szakaszban kiadott egyedi szerződéstervezet tartalmazza. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a lényeges szerződéses feltételek a teljesítés általános rendelkezéseit tartalmazza, amelyektől a beszerzésre kerülő termékek jellegétől, darabszámától függően eltérő rendelkezéseket is megállapíthat, az ajánlattételi szakaszban kiadott szerződéstervezet alapján.
Vorherige Bekanntmachung: 419966-2025
Interne Kennung: EKR001232282026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Ssz. Megnevezés Beszerezni kívánt mennyiség (db) 1. Adattábla 7510 NA20 hosszú vízmérőhöz cikkszám: 1475 300 2. Adattábla 7704 típushoz NA25 cikkszám:1445 (77041051J020) 500 3. Adattábla 7705 típushoz 6m3/h NA30 cikkszám:1445 50 4. Adattábla 7705 típushoz 10m3/hNA30 cikkszám:1445 50 5. Adattábla DN40 MNK 10-B MOM cikkszám:77061051J020 100 6. Mérőszerkezet MNK 40/50 1=4,3 62/31,85 KO 10 liter/impulzus cikkszám:3043499 50 7. Mérőszerkezet 25/32 hosszú házba cikkszám:1433 300 Az alkatrészeknek és azok minden elemének új, használatlan állapotúnak kell lenni. Az ajánlat részeként szükséges benyújtania SZAKMAI AJÁNLAT-ot, mely szakmai ajánlatban (Árrészletező táblázat és Műszaki megfelelőségről szóló dokumentum) a megajánlott termékek gyártmánya és típusa minősül szakmai ajánlatnak a Kbt. 3. § 37. pontja alapján, így amennyiben valamely termék esetén a gyártó és típus nem kerül feltüntetésre úgy ezek nem hiánypótolható hibának minősülnek és az ajánlat érvénytelenségét vonják maga után. A Műszaki megfelelőségről szóló dokumentum minden egyes, Ajánlatkérő által megadott paraméter, előírás tekintetében Ajánlattevőnek nyilatkoznia szükséges a megajánlott termékek műszaki megfelelőségéről. A dokumentum szakmai ajánlatnak minősül a Kbt. 3. § 37. pontja alapján, így annak hiánypótlása csak korlátozottan lehetséges. A szakmai ajánlat korlátozottan, a Kbt. 71.§ (8) bekezdés b) pontja szerint hiánypótolható! A beszerzendő termékekre vonatkozó részletes műszaki paramétereket a Műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001232282026/1