See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków opatrunkowych, pakietów i zestawów zabiegowych w 31 pakietach w okresie 24 miesięcy dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu
Beschreibung: Dostawa środków opatrunkowych, pakietów i zestawów zabiegowych w 31 pakietach w okresie 24 miesięcy dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu
Interne Kennung: 30/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1
Beschreibung: Opaski dziane, elastyczne, gipsowe. Pakiet zawiera 9 pozycji. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2
Beschreibung: Elastyczne siatki opatrunkowe. Pakiet zawiera 5 pozycji. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3
Beschreibung: Chusty, opaski, wata opatrunkowa, podkłądy ginekologiczne. Pakiet zawiera 7 pozycji. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 3 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4
Beschreibung: Opatrunki nieprzywierające w ilości 700 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 5
Beschreibung: Przylepce, taśmy chirurgiczne. Pakiet zawiera 8 pozycji. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 5 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet Nr 6
Beschreibung: Opatrunki chłonne, jałowe opatrunki samoprzylepne, antybakteryjne opatrunki. Pakiet zawiera 28 pozycji. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 6 do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet Nr 7
Beschreibung: Sterylne opatrunki. Pakiet zawiera 3 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 7 do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet Nr 8
Beschreibung: Jałowe gazy. Pakiet zawiera 2 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 8 do SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet Nr 9
Beschreibung: Opatrunki z wycięciem do mocowania wkłuć, cewników, poliuretanowe opatrunki wysypowe. Pakiet zawiera 10 pozycji. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 9 do SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet Nr 10
Beschreibung: Miękki jałowy kompres wykonany z włókniny w ilości 400 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 10 do SWZ.
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet Nr 11
Beschreibung: Samoprzylepne nieodblaskowe jałowe folie chirurgiczne. Pakiet zawiera 2 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 11 do SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet Nr 12
Beschreibung: Kompresy z gazy. Pakiet zawiera 5 pozycji. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 12 do SWZ.
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet Nr 13
Beschreibung: Pasty stomijne, spray do usuwania przylepca, chusteczki z płynem ochronnym, puder pochłaniajacy wilgoć. Pakiet zawiera 4 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 13 do SWZ.
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet Nr 14
Beschreibung: Kompresy włókninowe jałowe w ilości 750 000 op. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 14 do SWZ.
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet Nr 15
Beschreibung: Setony jałowe, tampony, podkłady ginekologiczne, jałowe opaski. Pakiet zawiera 9 pozycji. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 15 do SWZ.
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet Nr 16
Beschreibung: Pakiety zabiegowe. Pakiet zawiera 29 pozycji. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 16 do SWZ.
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet Nr 17
Beschreibung: Zestawy zabiegowe, narzędzia chirurgiczne. Pakiet zawiera 41 pozycji. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 17 do SWZ.
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet Nr 18
Beschreibung: Tamponada nosowa przednio-tylna w ilości 20 op. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 18 do SWZ.
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet Nr 19
Beschreibung: Roztwór Ringera. Pakiet zawiera 2 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 19 do SWZ.
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet Nr 20
Beschreibung: Sterylne opatrunki hydrożelowe, opatrunki na piersi, przeciwbakteryjne opatrunki, film poliuretanowy. Pakiet zawiera 14 pozycji. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 20 do SWZ.
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet Nr 21
Beschreibung: Sterylny opatrunek z alginianu wapnia w ilości 600 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 21 do SWZ.
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet Nr 22
Beschreibung: Roztwór do płukania ran, hydrożel do leczenia ran, maść do leczenia ran. Pakiet zawiera 3 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 22 do SWZ.
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet Nr 23
Beschreibung: Płyn do płukania ran, żele do irygacji, preparaty do dezynfekcji ran, płyny do mycia, nosa, ciała, opatrunki, kompresy. Pakiet zawiera 19 pozycji. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 23 do SWZ.
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet Nr 24
Beschreibung: Opatrunki hydrokolidowe, opatrunki z jonami srebra, opatrunki piankowe, opatrunki z superabsorbentem. Pakiet zawiera 24 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 24 do SWZ.
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet Nr 25
Beschreibung: Optarunki przeciwbakteryjne, opatrunki z siarczanem srebra, opatrunek na piętę / łokieć. Pakiet zawiera 3 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 25 do SWZ.
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet Nr 26
Beschreibung: Opatrunek hemostatyczny w ilości 60 op. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 26 do SWZ.
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet Nr 27
Beschreibung: Opatrunki wykonane w technologi lipido-koloidowej. Pakiet zawiera 14 pozycji. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 14 do SWZ.
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet Nr 28
Beschreibung: Sterylna podkładka pod rurkę tracheostomijną w ilości 5000 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 28 do SWZ.
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet Nr 29
Beschreibung: OPatrunek do mocowania cewników tlenowych w ilości 1200 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 29 do SWZ.
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet Nr 30
Beschreibung: Roztwory ponadtlenkowe zawierające utleniające substancje. Pakiet zawiera 3 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 30 do SWZ.
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet Nr 31
Beschreibung: Gazy jałowe. Pakiet zawiera 2 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 31 do SWZ.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 30/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141100 Dressings; clip, suture, ligature supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet Nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet Nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet Nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet Nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet Nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet Nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet Nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet Nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet Nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet Nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet Nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet Nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet Nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet Nr 14
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet Nr 15
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet Nr 16
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet Nr 17
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet Nr 18
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet Nr 19
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet Nr 20
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet Nr 21
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet Nr 22
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet Nr 23
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet Nr 24
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet Nr 25
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet Nr 26
Lot: LOT-0027
Title: Pakiet Nr 27
Lot: LOT-0028
Title: Pakiet Nr 28
Lot: LOT-0029
Title: Pakiet Nr 29
Lot: LOT-0030
Title: Pakiet Nr 30
Lot: LOT-0031
Title: Pakiet Nr 31