See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup 44 szt. samochodów osobowych, dostawczych i pick-upów dla Lotniska Chopina w Warszawie oraz Lotniska Zielona Góra - Babimost
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup 44 szt. samochodów osobowych, dostawczych i pick-upów dla Lotniska Chopina w Warszawie oraz Lotniska Zielona Góra - Babimost zgodnie z SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 420412-2025
Interne Kennung: 98/PN/ZP/TL/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114400 Kleinbusse
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 1 - Klasa B-4 szt., klasa CFD hatchback - 7 szt., klasa kombi (1) - 6szt., klasa C kombi (2) – 3 szt., klasa Crossover B (terenowo-rekreacyjny) (1) – 1 szt., klasa Crossover B (terenowo-rekreacyjny) (2) – 3 szt., klasa SUV (terenowo-rekreacyjny) C – 2 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup 26 szt. pojazdów w ramach części 1.
Interne Kennung: 98/PN/ZP/TL/25-1
Menge: 26 Stück
Los: LOT-0005
Titel: Część 2 - klasa kombivan (1) – 1 szt., klasa kombivan (2) – 1 szt., klasa kombivan (3) – 1 szt., klasa Minibus – 4 szt., klasa Ciężkie dostawcze (1) – 1 szt., klasa Ciężkie dostawcze (2) – 1 szt., klasa Ciężkie dostawcze (3) – 1 szt., klasa Ciężkie dostawcze (4) – 1 szt.,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup 11 szt. pojazdów zgodnie z częścią 2.
Interne Kennung: 98/PN/ZP/TL/25-2
Menge: 11 Stück
Los: LOT-0006
Titel: Część 3 - klasa pick-up (1) – 1 szt., klasa pick-up (2) – 2 szt., klasa pick-up (3) – 4 szt.,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup 7 szt. pojazdów zgodnie z częścią 3.
Interne Kennung: 98/PN/ZP/TL/25-3
Menge: 7 Stück