See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA KONTRASTÓW
Beschreibung: 1.Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego o wartości zamówienia przekraczającej progi unijne, na podstawie art. 132 ustawy Pzp. 2.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kontrastów zwanych dalej „produktami” do Magazynu Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym rodzaj, minimalne parametry, nazwy międzynarodowe, dawki oraz ilości przedmiotu zamówienia określają formularze asortymentowo – cenowe nr 1.1- 1.7 stanowiące załączniki do formularza ofertowego będącego Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 372872-2026
Interne Kennung: 241.FZ-049.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Kontrasty
Interne Kennung: 1.241.FZ-049.2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie § 16 PRAWO OPCJI
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: 2.241.FZ-049.2026
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: 3.241.FZ-049.2026
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: 4.241.FZ-049.2026
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Interne Kennung: 5.241.FZ-049.2026
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Interne Kennung: 6.241.FZ-049.2026
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Interne Kennung: 7.241.FZ-049.2026