611584-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Knippen hagen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKnippen hagen
BeschreibungDe Opdrachtgever heeft het besluit genomen om een Europese openbare aanbestedingsprocedure te doorlopen, waarbij voor ieder perceel, drie percelen, een Raamovereenkomst voor de inkoop van Knippen hagen wordt gesloten met één Opdrachtnemer, die gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst voldoet aan de voorwaarden voor de uitvoering van de Opdracht. Zie bestek
Interne Kennung2025-221
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOpenbare Europese Procedure.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0001
TitelKnippen hagen Meierijstad.
BeschreibungZie Bestek. Het betreft het knippen van hagen van 198.614 m2 per ronde in het werkgebied van WSD van de gemeente Meierijstad (Schijndel en St. Oedenrode). De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op € 160.000, - exclusief btw. De totale geraamde waarde van de Raamovereenkomst, op basis van de maximale contractduur van vier jaar bedraagt circa € 700.000, - exclusief btw.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelKnippen hagen Best.
BeschreibungZie Bestek. Het betreft het knippen van hagen van 100.842 m2 per ronde in het werkgebied van WSD van de gemeente Best. De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op € 80.000, - exclusief btw. De totale geraamde waarde van de Raamovereenkomst, op basis van de maximale contractduur van vier jaar bedraagt circa € 350.000, - exclusief btw.
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelKnippen hagen Mijngemeentedichtbij (Boxtel en St. Michielsgestel).
BeschreibungZie Bestek. Het betreft het knippen van hagen van 118.860 m2 per ronde in het werkgebied van WSD van de gemeente Mijngemeentedichtbij. De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op € 95.000, - exclusief btw. De totale geraamde waarde van de Raamovereenkomst, op basis van de maximale contractduur van vier jaar bedraagt circa € 410.000, - exclusief btw.
Interne Kennung3