2. Verfahren
Verfahren
Titel: Monitoren/defibrillatoren
Beschreibung: De Opdracht omvat initieel de levering van 12 Monitoren/defibrillatoren inclusief alle producten en diensten die noodzakelijk zijn voor een correcte en veilige inzet binnen de ambulancezorg van de VRK. Initieel 12 Monitoren/defibrillatoren inclusief alle producten en diensten die noodzakelijk zijn voor een correcte en veilige inzet binnen de ambulancezorg van de VRK. Maximaal 18.
Interne Kennung: 2026_01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: SpCO meter Arterielijn module (IBP) Oorsaturatiemeter Testmodule om defecte kabels te testen REALTi premiumscherm-licentie En wat verder aangeboden wordt in het prijzenblad.
611597-2026 - Competition
Netherlands – Medical equipments – Monitoren/defibrillatoren
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Monitoren/defibrillatoren
Internal identifier: 2026_01
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33123210 Cardiac-monitoring devices
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options:  SpCO meter  Arterielijn module (IBP)  Oorsaturatiemeter  Testmodule om defecte kabels te testen  REALTi premiumscherm-licentie En wat verder aangeboden wordt in het prijzenblad.