See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie infrastruktury kolejowej bocznicy PGG S.A. Oddział Piast-Ziemowit Ruch Ziemowit” z podziałem na dwa zadania: Zadanie nr 1 - Diagnostyka, konserwacja i bieżące utrzymanie infrastruktury kolejowej wraz z usługą oraz dostawą elementów niezbędnych do realizacji napraw bieżących Zadanie nr 2 - Kompleksowa naprawa infrastruktury kolejowej
Beschreibung: Zadanie 1 – Diagnostyka, konserwacja i bieżące utrzymanie infrastruktury kolejowej wraz z usługą oraz dostawą elementów niezbędnych do realizacji napraw bieżących. Zadanie 2 – Kompleksowa naprawa infrastruktury kolejowej
Interne Kennung: 432600250
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63711000 Hilfstätigkeiten für den Eisenbahnverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50225000 Wartung von Gleisen, 45234115 Arbeiten für Eisenbahnsignalanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – Diagnostyka, konserwacja i bieżące utrzymanie infrastruktury kolejowej wraz z usługą oraz dostawą elementów niezbędnych do realizacji napraw bieżących
Beschreibung: Usługi związane z bieżącym utrzymaniem technicznym infrastruktury bocznicy kolejowej i urządzeń . Realizacja czynności utrzymaniowych i diagnostycznych infrastruktury kolejowej konieczna jest w celu zachowania właściwego stanu technicznego budowli i urządzeń kolejowych bocznicy. Zamawiający umożliwi przed złożeniem oferty upoważnionym przedstawicielom Wykonawcy przeprowadzenie wizji lokalnej terenu bocznicy kolejowej oraz zapoznanie się z warunkami pracy w rejonach manewrowych.
Interne Kennung: 432600250 - zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – Kompleksowa naprawa infrastruktury kolejowej
Beschreibung: W ramach bieżącego utrzymania bocznicy Zamawiający przewiduje wykonanie przez Wykonawcę robót w zakresie napraw infrastruktury kolejowej
Interne Kennung: 432600250 - zadanie 2