See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługa organizacji i realizacji dwudniowych szkoleń stacjonarnych (4 części)”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa pn. „Usługa organizacji i realizacji dwudniowych szkoleń stacjonarnych (4 części)”. Część 1 – organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Centrum Usług Społecznych – tworzenie, organizacja, zarządzanie. Usługi społeczne – planowanie i zarządzanie usługami”. Część 2 – organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Katalog usług społecznych. Finansowanie usług społecznych (z wizytą studyjną)”. Część 3 – organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Diagnoza środowiska lokalnego. Usługi sąsiedzkie”. Część 4 – organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Bezpieczeństwo osobiste pracownika socjalnego podczas wykonywania czynności zawodowych. Sposoby radzenia sobie ze stresem – trudne sytuacje związane z wypaleniem zawodowym” – 3 edycje”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust 4 PZP składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 63 ust. 1
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Centrum Usług Społecznych – tworzenie, organizacja, zarządzanie. Usługi społeczne – planowanie i zarządzanie usługami”.
Beschreibung: Część 1 – organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Centrum Usług Społecznych – tworzenie, organizacja, zarządzanie. Usługi społeczne – planowanie i zarządzanie usługami”.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Katalog usług społecznych. Finansowanie usług społecznych (z wizytą studyjną)”.
Beschreibung: Część 2 – organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Katalog usług społecznych. Finansowanie usług społecznych (z wizytą studyjną)”.
Los: LOT-0003
Titel: Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Diagnoza środowiska lokalnego. Usługi sąsiedzkie”.
Beschreibung: Część 3 – organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Diagnoza środowiska lokalnego. Usługi sąsiedzkie”.
Los: LOT-0004
Titel: Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Bezpieczeństwo osobiste pracownika socjalnego podczas wykonywania czynności zawodowych. Sposoby radzenia sobie ze stresem – trudne sytuacje związane z wypaleniem zawodowym” – 3 edycje”.
Beschreibung: Część 4 – Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Bezpieczeństwo osobiste pracownika socjalnego podczas wykonywania czynności zawodowych. Sposoby radzenia sobie ze stresem – trudne sytuacje związane z wypaleniem zawodowym” – 3 edycje”.