611614-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku-67 zadań
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku-67 zadań
BeschreibungDostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku-67 zadań
Interne KennungFDZ.261.64.26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 Zestawy do podaży diet
BeschreibungZestawy do podaży diet wraz z użyczeniem pomp do żywienia pozajelitowego dla potrzeb Poradni Żywienia Pozajelitowego
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 Zestaw termiczny do hipotermii kompatybilne z urządzeniem CRITICOOL
BeschreibungZestaw termiczny do hipotermii kompatybilne z urządzeniem CRITICOOL
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 Zestaw termiczny do hipotermii kompatybilne z urządzeniem BLANKETROL III
BeschreibungZestaw termiczny do hipotermii kompatybilne z urządzeniem BLANKETROL III
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 Zestaw uniwersalny do przetaczania płynów infuzyjnych
BeschreibungZestaw uniwersalny do przetaczania płynów infuzyjnych
Interne KennungZadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5 Filtr i klips do spirometru Lungtest
BeschreibungFiltr i klips do spirometru Lungtest
Interne KennungZadanie nr 5
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6 Zestawy infuzyjne z filtrami pediatrycznymi
BeschreibungZestawy infuzyjne z filtrami pediatrycznymi
Interne KennungZadanie nr 6
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7 Przewód do cystoskopu/resektoskopu
BeschreibungPrzewód do cystoskopu/resektoskopu
Interne KennungZadanie nr 7
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 8 Prowadnica-drut wiodący
BeschreibungProwadnica-drut wiodący
Interne KennungZadanie nr 8
LosLOT-0009
TitelZadanie nr 9 Cewnik pępkowy
BeschreibungCewnik pępkowy wraz z systemem bezigłowym dla noworodków
Interne KennungZadanie nr 9
LosLOT-0010
TitelZadanie nr 10 Sonda do kriochirurgii
BeschreibungSonda do kriochirurgii kompatybilne z urządzeniem ERBE CYRO
Interne KennungZadanie nr 10
LosLOT-0011
TitelZadanie nr 11 Przyrządy do transferu leków
BeschreibungPrzyrządy do transferu leków
Interne KennungZadanie nr 11
LosLOT-0012
TitelZadanie nr 12 Smoczki dla noworodków i wcześniaków
BeschreibungSmoczki dla noworodków i wcześniaków
Interne KennungZadanie nr 12
LosLOT-0013
TitelZadanie nr 13 Cewnik z adapterem do odsysania
BeschreibungCewnik z adapterem do odsysania w systemie Neo Verso
Interne KennungZadanie nr 13
LosLOT-0014
TitelZadanie nr 14 Staza jednorazowa bezlatexowa
BeschreibungStaza jednorazowa bezlatexowa
Interne KennungZadanie nr 14
LosLOT-0015
TitelZadanie nr 15 Pojemniki na wycinki
BeschreibungPojemniki na wycinki
Interne KennungZadanie nr 15
LosLOT-0016
TitelZadanie nr 16 Zestaw do bezpiecznej punkcji opłucnej
BeschreibungZestaw do bezpiecznej punkcji opłucnej
Interne KennungZadanie nr 16
LosLOT-0017
TitelZadanie nr 17 Butelki dla noworodków i wcześniaków
BeschreibungButelki dla noworodków i wcześniaków
Interne KennungZadanie nr 17
LosLOT-0018
TitelZadanie nr 18 Akcesoria kompatybilne do ssaków Medela
BeschreibungAkcesoria kompatybilne do ssaków Medela
Interne KennungZadanie nr 18
LosLOT-0019
TitelZadanie nr 19 Części wymiennych do resektoskpów, cystoskopów
BeschreibungCzęści wymiennych do resektoskpów, cystoskopówa
Interne KennungZadanie nr 19
LosLOT-0020
TitelZadanie nr 20 Żele do wykonywania badań
BeschreibungŻele do wykonywania badań
Interne KennungZadanie nr 20
LosLOT-0021
TitelZadanie nr 21 Papiery rejestracyjne
BeschreibungPapiery rejestracyjne
Interne KennungZadanie nr 21
LosLOT-0022
TitelZadanie nr 22 Strzykawki trzyczęściowe do pompy infuzyjnej
BeschreibungStrzykawki trzyczęściowe do pompy infuzyjnej
Interne KennungZadanie nr 22
LosLOT-0023
TitelZadanie nr 23 Kraniki trójdrożne
BeschreibungKraniki trójdrożne
Interne KennungZadanie nr 23
LosLOT-0024
TitelZadanie nr 24 Igły iniekcyjne
BeschreibungIgły iniekcyjne
Interne KennungZadanie nr 24
LosLOT-0025
TitelZadanie nr 25 Pompy insulinowe z hybrydową pętlą zamkniętą
BeschreibungPompy insulinowe z hybrydową pętlą zamkniętą
Interne KennungZadanie nr 25
LosLOT-0026
TitelZadanie nr 26 Akcesoria kompatybilne do videobronchoskopów ultrasonograficznych
BeschreibungAkcesoria kompatybilne do videobronchoskopów ultrasonograficznych FUJIFILM
Interne KennungZadanie nr 26
LosLOT-0027
TitelZadanie nr 27 Moździerz porcelanowy i przecinarka do tabletek
BeschreibungMoździerz porcelanowy i przecinarka do tabletek
Interne KennungZadanie nr 27
LosLOT-0028
TitelZadanie nr 28 Asortyment z pulpy celulozowej
BeschreibungAsortyment z pulpy celulozowej
Interne KennungZadanie nr 28
LosLOT-0029
TitelZadanie nr 29 Cewniki do tamponady poporodowej
BeschreibungCewniki do tamponady poporodowej
Interne KennungZadanie nr 29
LosLOT-0030
TitelZadanie nr 30 Dren do przygotowywania leków cytostatycznych z filtrem
BeschreibungDren do przygotowywania leków cytostatycznych z filtrem
Interne KennungZadanie nr 30
LosLOT-0031
TitelZadanie nr 31 Kocyk na całe ciało
BeschreibungKocyk na całe ciało kompatybilne z urządzeniem Equator
Interne KennungZadanie nr 31
LosLOT-0032
TitelZadanie nr 32 Łączniki do drenów schodkowe
BeschreibungŁączniki do drenów schodkowe
Interne KennungZadanie nr 32
LosLOT-0033
TitelZadanie nr 33 Anoskopy proktologiczne jednorazowego użytku
BeschreibungAnoskopy proktologiczne jednorazowego użytku
Interne KennungZadanie nr 33
LosLOT-0034
TitelZadanie nr 34 Oprzyrządowanie do diatermii VALLEYLAB
BeschreibungOprzyrządowanie do diatermii VALLEYLAB
Interne KennungZadanie nr 34
LosLOT-0035
TitelZadanie nr 35 System bezigłowy dla noworodków
BeschreibungSystem bezigłowy dla noworodków
Interne KennungZadanie nr 35
LosLOT-0036
TitelZadanie nr 36 Linia próbkująca długoterminowa
BeschreibungLinia próbkująca długoterminowa
Interne KennungZadanie nr 36
LosLOT-0037
TitelZadanie nr 37 Elektroda EKG z przewodem dla noworodków
BeschreibungElektroda EKG z przewodem dla noworodków
Interne KennungZadanie nr 37
LosLOT-0038
TitelZadanie nr 38 Zatyczka gąbczasta do ABR
BeschreibungZatyczka gąbczasta do ABR
Interne KennungZadanie nr 38
LosLOT-0039
TitelZadanie nr 39 Zestaw do lewatywy
BeschreibungZestaw do lewatywy
Interne KennungZadanie nr 39
LosLOT-0040
TitelZadanie nr 40 Elektrody EKG do badań RTG, CT, MRI
BeschreibungElektrody EKG do badań RTG, CT, MRI
Interne KennungZadanie nr 40
LosLOT-0041
TitelZadanie nr 41 Wieszak do worków na mocz
BeschreibungWieszak do worków na mocz
Interne KennungZadanie nr 41
LosLOT-0042
TitelZadanie nr 42 Wziernik uszny jednorazowego użytku
BeschreibungWziernik uszny jednorazowego użytku
Interne KennungZadanie nr 42
LosLOT-0043
TitelZadanie nr 43 Drobny sprzęt medyczny
BeschreibungZadanie nr 43 Drobny sprzęt medyczny
Interne KennungZadanie nr 43
LosLOT-0044
TitelZadanie nr 44 Cewnik trójdrożny z końcowką Dufoura
BeschreibungCewnik trójdrożny z końcowką Dufoura
Interne KennungZadanie nr 44
LosLOT-0045
TitelZadanie nr 45 Zestaw do wymiany katetera do nefrostomii
BeschreibungZestaw do wymiany katetera do nefrostomii
Interne KennungZadanie nr 45
LosLOT-0046
TitelZadanie nr 46 Elektrody EKG z żelem dla wcześniaków
BeschreibungElektrody EKG z żelem dla wcześniaków
Interne KennungZadanie nr 46
LosLOT-0047
TitelZadanie nr 47 System do infuzji z zaciskiem na drenie
BeschreibungSystem do infuzji z zaciskiem na drenie
Interne KennungZadanie nr 47
LosLOT-0048
TitelZadanie nr 48 Trenażer do ćwiczeń oddechowych
BeschreibungTrenażer do ćwiczeń oddechowych
Interne KennungZadanie nr 48
LosLOT-0049
TitelZadanie nr 49 Dreny nosowo-żółciowe
BeschreibungDreny nosowo-żółciowe
Interne KennungZadanie nr 49
LosLOT-0050
TitelZadanie nr 50 Cewniki do hemodializ
BeschreibungCewniki do hemodializ
Interne KennungZadanie nr 50
LosLOT-0051
TitelZadanie nr 51 Pojemniki do pobierania wydzielin do fiberoskopu
BeschreibungPojemniki do pobierania wydzielin do fiberoskopu
Interne KennungZadanie nr 51
LosLOT-0052
TitelZadanie nr 52 Torebki do dezynfekcji termicznej
BeschreibungTorebki do dezynfekcji termicznej
Interne KennungZadanie nr 52
LosLOT-0053
TitelZadanie nr 53 Drenaż niskociśnieniowy
BeschreibungDrenaż niskociśnieniowy
Interne KennungZadanie nr 53
LosLOT-0054
TitelZadanie nr 54 Dren Redona z trokarem
BeschreibungDren Redona z trokarem
Interne KennungZadanie nr 54
LosLOT-0055
TitelZadanie nr 55 Mankiet uciskowy
BeschreibungMankiet uciskowy
Interne KennungZadanie nr 55
LosLOT-0056
TitelZadanie nr 56 Opaska zaciskowa na rolce
BeschreibungOpaska zaciskowa na rolce
Interne KennungZadanie nr 56
LosLOT-0057
TitelZadanie nr 57 Stenty samorozprężalne oskrzelowe
BeschreibungStenty samorozprężalne oskrzelowe -
Interne KennungZadanie nr 57
LosLOT-0058
TitelZadanie nr 58 Dren T-Keher
BeschreibungDren T-Keher wykonany z 100 % silikonu medycznego
Interne KennungZadanie nr 58
LosLOT-0059
TitelZadanie nr 59 Dren do gazu do insuflatora
BeschreibungDren do gazu do insuflatora LEMKE F104
Interne KennungZadanie nr 59
LosLOT-0060
TitelZadanie nr 60 Ostrza wielorazowe
BeschreibungOstrza wielorazowe
Interne KennungZadanie nr 60
LosLOT-0061
TitelZadanie nr 61 Ostrza jednorazowe
BeschreibungOstrza jednorazowe
Interne KennungZadanie nr 61
LosLOT-0062
TitelZadanie nr 62 Końcówki robocze
BeschreibungKońcówki robocze wraz z dzierżawą aparatu do hydrochirurgicznego oczyszczania ran
Interne KennungZadanie nr 62
LosLOT-0063
TitelZadanie nr 63 Uchwyt do narzędzi laparoskopowych z zamkiem
BeschreibungUchwyt do narzędzi laparoskopowych z zamkiem
Interne KennungZadanie nr 63
LosLOT-0064
TitelZadanie nr 64 Stent aortalny
BeschreibungStent aortalny
Interne KennungZadanie nr 64
LosLOT-0065
TitelZadanie nr 65 Cewnik balonowy do walwuloplastyki zastawki aortalnej
BeschreibungCewnik balonowy do walwuloplastyki zastawki aortalnej - DEPOZYT
Interne KennungZadanie nr 65
LosLOT-0066
TitelZadanie nr 66 Kuwety pomiarowe
BeschreibungKuwety pomiarowe
Interne KennungZadanie nr 66
LosLOT-0067
TitelZadanie nr 67 Narzędzia chirurgiczne
BeschreibungNarzędzia chirurgiczne kompatybilne z robotem da Vinci Xi IS 4000
Interne KennungZadanie nr 67