611615-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa materiałów ortopedycznych (DFP.271.149.2026.PS)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów ortopedycznych (DFP.271.149.2026.PS)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów ortopedycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ (arkusz cenowy) oraz załącznik nr 1b do SWZ (zasady dostawy). Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne KennungDFP.271.149.2026.PS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść 1
Beschreibung1. Taca piszczelowa - 45 szt.; 2. Element skokowy - 45 szt.; 3. Wkładka polietylenowa - 45 szt.; 4. Gwóźdź odpiętowy: 4a. Gwóźdź do złamań - 5 szt.; 4b. Śruba blokująca - 15 szt.; 5. Gwóźdź odpiętowy: 5a. Gwóźdź odpiętowy - 1 szt.; 5b. Śruba blokująca - 15 szt.;
Interne Kennungczęść 1
LosLOT-0002
Titelczęść 2
Beschreibung1. Miękka kotwica - 50 szt.; 2. Kaniule jednorazowe - 1 szt.; 3. Płytka - 3 szt.; 4. Guzik rewizyjny - 2 szt.; 5. Śruba interferencyjna - 1 szt.; 6. tytanowy guzik - 1 szt.; 7. Drut kierunkowy - 3 szt.; 8. Wiertło kaniulowane - 5 szt.; 9. Zestaw do szycia łąkotki - 300 szt.; 10. Zestaw do szycia łąkotki - 200 szt.; 11. Zestaw do szycia łąkotki - 5 szt.; 12. Sterylna igła - 1 szt.; 13. Kotwica tytanowa - 1 szt.; 14. Kotwica tytanowa - 1 szt.; 15. Instrument jednorazowy - 1 szt.; 16. Druty kierunkowe - 1 szt.; 17. Płytka tytanowa - 3 szt.; 18. Kotwica - 1 szt.; 19. Kotwica - 1 szt.; 20. Kotwica - 1 szt.; 21. Mała kotwica - 5 szt.; 22. Jednorazowe wiertło - 1 szt.; 23. Mała kotwica - 1 szt.; 24. Wiertło elastyczne - 5 szt.; 25. Zestaw do kotwicy - 3 szt.; 26. Zestaw do kotwicy - 5 szt.; 27. Wiertło - 3 szt.; 28. narzędzie - 1 szt.; 29. Tytanowa płyta - 1 szt.; 30. Implant - 10 szt.; 31. Implant - 5 szt.; 32. sterylny zestaw - 5 szt.; 33. Kotwica bezwęzłowa - 20 szt.; 34. Taśma chirurgiczna - 12 szt.; 35. Taśma chirurgiczna - 12 szt.; 36. Nić polietylenowa - 24 szt.; 37. Nić polietylenowa - 20 szt.; 38. Nić polietylenowa - 12 szt.; 39. Nić polietylenowa - 12 szt.; 40. Gładka taśma - 12 szt.; 41. Gładka taśma - 12 szt.; 42. Nić polietylenowa - 12 szt.; 43. sterylny guzik - 1 szt.; 44. Okrągły implant - 1 szt.; 45. Narzędzie - 6 szt.; 46. Wiertło - 2 szt.; 47. Zestaw - 10 szt.; 48. Kotwica bezwęzłowa - 20 szt.; 49 Wiertło - 10 szt.; 50 Miękka kotwica - 20 szt.; 51 Wiertło - 10 szt.; 52 Miękka kotwica - 20 szt.; 53 Wiertło kanulowane -10 szt.; 54 Miękka kotwica -10 szt.; 55 Kotwica - 10 szt.; 56 Kotwica - 10 szt.; 57 Jednorazowe wiertło - 10 szt.; 58 Celownik jednorzowy - 10 szt.; 59 Zestaw - 20 szt.; 60 Jednorazowe wiertło - 5 szt.;. 61 Kotwica niewchłanialna - 10 szt.; 62 Wałek blokujący - 25 szt.; 63 Gąbka usztywniająca - 20 szt.; 64 Przeszywacz - 10 szt.; 65 Ostrze do kapsulotomii - 50 szt.; 66 Ostrze do kapsulotomii - 50 szt.; 67 Obłożenie do trakcji - 9 szt.; 68 Biowchłanialny implant - 2 szt.; 69 Zestaw implantów niewchłanialnych - 2 szt.; 70 Zestaw implantów wchłanialnych - 2 szt.
Interne Kennungczęść 2
LosLOT-0003
Titelczęść 3
BeschreibungSystem endoprotez obręczy barkowo-ramiennej: Modularna endoproteza obręczy barkowo-ramiennej Endoproteza anatomiczna: 1. trzpień - 1 szt.; 2. szyjka - 1 szt.; 3. głowa - 1 szt.; 4. adapter - 1 szt.; 5. panewka - 1 szt.; Endoproteza odwrócona: 6. trzpień - 5 szt.; 7. element - 5 szt.; 8. wkładka - 5 szt.; 9. glenosfera - 5 szt.; 10. konektor - 5 szt.; 11. panewka - 5 szt.; 12. śruby - 10 szt.; Endoproteza anatomiczna pełna: 13. trzpień - 4 szt.; 14. szyjka - 4 szt.; 15. Głowa - 2 szt.; 16. adapter - 2 szt.; 17. Panewka - 4 szt.; 18. Wkładka - 4 szt.; 19. śruby - 4 szt.; Endoproteza połowicza bezcementowana: 20. trzpień - 1 szt.; 21. szyjka- 1 szt.; 22. głowa - 1 szt.; 23. adapter - 1 szt.; 24. Celowniki - 1 szt.; Endoproteza obręczy barkowo-ramiennej Proteza beztrzpieniowa anatomiczna: 25. Element - 1 szt.;. 26. Adapter - 1 szt.; 27. Wkład PE - 1 szt.; 28. Głowa - 1 szt.; 29. Panewka - 1 szt.; 30. Śruba - 2 szt.; Proteza beztrzpieniowa odwrócona: 31. Element - 2 szt.; 32. Wkładka - 3 szt.; 33. Panewka - 2 szt.; 34. Glenosfera - 2 szt.; 35. Łącznik - 2 szt.; 36. Śruba - 2 szt.; Panewka rewizyjna: 37. Panewka - 4 szt.; 38. Peg - 4 szt.; 39. Wkładka - 4 szt.; 40. Śruba - 4 szt.; 41. Panewka - 3 szt.; 42. Panewka - 1 szt.; Endoprotezoplastyka stawu biodrowego Endoproteza biodra cementowana: 43. Trzpień - 80 szt.; 44. Głowy - 80 szt.; 45. Panewka - 5 szt.; 46. Głowa - 30 szt.; 47. Korek - 80 szt.; Endoproteza biodra bezcementowa: 48. Trzpień - 120 szt.; 49. Panewka - 5 szt.; 50. Głowy - 120 szt.; 51. Wkładka - 120 szt.; Endoproteza biodra przynasadowa: 52. Trzpień - 10 szt.; 53. Wkładka - 10 szt.; Elementy endoprotezy dysplastycznej bezcementowej oraz dwumobilne: 54. Trzpień - 5 szt.; 55. Element - 5 szt.; 56. Panewka - 150 szt.; 57. Panewka - 80 szt.; 58. Głowa - 80 szt.; 59. Wkładka - 80 szt.; Endoproteza rewizyjna bezcementowa: 60. Trzpień - 50 szt.; 61. moduł - 3 szt.; 62. Panewka - 25 szt.; 63. Panewka - 25 szt.; 64. insert - 15 szt.; Endoproteza resekcyjna cementowana: 65. Trzpień - 3 szt.; 66. Płytka - 1 szt.; 67. śruby - 185 szt.; Endoprotezy stawów Endoproteza łokcia anatomiczna: 68. element łokciowy - 1 szt.; 69. element ramieniowy - 1 szt.; 70. element zawiasowy - 1 szt.; Odlew stawu biodrowego: 71. Forma - 20 szt.; Odlew stawu kolanowego: 72. Formy - 10 szt.; Odlew ramienny: 73. Forma - 3 szt.; 74. Cement - 25 szt.; 75. Cement - 10 szt.; 76. Mieszalnik - 25 szt.; 77. Endoproteza jednoprzedziałowa stawu kolanowego: 77a. Część piszczelowa - 50 szt.; 77b. Część udowa - 50 szt.; 77c. Wkładka poilietylenowa - 50 szt.; 77d. Ostrze oscylacyjne - 50 szt.; 77e. Ostrze do piły posuwisto-zwrotne - 50 szt.; 78. KOMPONENT RAMIENNY - 5 szt.; 79. Adapter - 5 szt.; 80. CoCrMo - 5 szt.; 81. Panewka - 5 szt.; 82. Panewka - 5 szt.; 83. Peg - 5 szt.; 84. Nakrętka - 5 szt.; 85. Śruba - 5 szt.; 86. Śruba - 5 szt.; 87. Glenosfery - 5 szt.;
Interne Kennungczęść 3
LosLOT-0004
Titelczęść 4
BeschreibungI. Implanty pod śruby: 1. Płyty - 1 szt.; 2. Płyty - 1 szt.; 3. Płyty - 1 szt.; 4. Płyty - 1 szt.; 5. Płyty - 1 szt.; 6. Płyty - 25 szt.; 7. Płyty - 5 szt.; 8. Płyty - 80 szt.; 9. Płyty - 40 szt.; 10. Płyty - 40 szt.; 11. Płyty - 3 szt.; 12. Płyty - 1szt.; 13. Płyty - 5 szt.; 14. Płyty - 1 szt.; 15. Płyty - 1 szt.; 16. Płyty - 1 szt.; 17. Płyty - 1 szt.; 18. Płyty - 1 szt.; 19. Płyty - 3 szt.; 20. Płyty - 1 szt.; 21. Płyty - 1 szt.; 22. Płyty - 1 szt.; 23. Płyty - 1 szt.; 24. Płyty - 1 szt.; 25. Śruba - 1 szt.; 26. Płyty - 1 szt.; 27. Płyty - 1 szt.; 28. Płyty - 1 szt.; 29. Płyty - 1 szt.; II. Implanty: 30. Płyty - 3 szt.; 31. Płyty - 3 szt.; 32. Płyty - 10 szt.; 33. Płyty - 3 szt.; 34. Płyty - 10 szt.; 35. Płyty - 1 szt.; 36. Płyty - 1 szt.; 37. Płyty - 1 szt.; III. Implanty: 38. Płyty - 1 szt.; 39. Płyty - 5 szt.; 40. Płyty - 3 szt.; 41. Płyty - 5 szt.; 42. Płyty - 10 szt.; 43. Płyty - 5 szt.; 44. Płyty - 1 szt.; 45. Płyty - 5 szt.; 46. Płyty - 5 szt.; 47. Płyty - 5 szt.; 48. Płyty - 15 szt.; 49. Płyty - 5 szt.; 50. Płyty - 1 szt.; 51. Płyty - 1 szt.; 52. Płyty - 1 szt.; IV. Implanty: 53. Płyty - 1 szt.; 54. Płyty - 10 szt.; 55. Płyty - 5 szt.; 56. Płyty - 1 szt.; V. Implanty: 57. Płyty - 10 szt.; VI. Implanty: 58. Płyty - 5 szt.; 59. Płyty - 3 szt.; 60. Płyty - 35 szt.; 61. Płyta - 1 szt.; VII. Implanty: 62. Płyty - 20 szt.; 63. Płyty - 1 szt.; 64. Płyty - 30 szt.; 65. Płyty - 1 szt.; 66. Druty - 2 op.; VIII. Implanty: 67. Płyty - 15 szt.; 68. Płyty - 5 szt.; 69. Płyty - 30 szt.; 70. Płyty - 25 szt.; 71. Płyty - 1 szt.; 72. Płyty - 1 szt.; 73. Insert/Wkład - 5 szt.; 74. Insert/Wkład - 1 szt.; 75. Druty Kirschnera - 1 szt.; IX. Śruby samowiercące: 76. Śruby - 1 szt.; 77. Druty Kirschnera - 1 szt.; 78. Śruby - 105 szt.; 79. Druty Kirchnera - 23 op.; 80. Śruby - 1 szt.; 81. Druty Kirschnera - 1 szt.; 82. Śruba - 1 op.; 84. Śruba - 1 szt.; 85. Druty Kirschnera - 1 op.; 86. Śruby - 1 szt.; 87. Podkładka - 1 szt.; 88. Śruby - 1 szt.; 89. Podkładka - 1 szt.; 90. Śruby - 1 szt.; 91. Podkładka - 1 szt.; 92. Śruby - 1 szt.; 93. Podkładka - 1 szt.; 94. Śruba - 1 szt.; 95. Śruba - 1 szt.; 96. Śruba - 1 szt.; X. Implanty: 97. Płyty - 1 szt.; 98. Płyty - 1 szt.; 99. Płyty - 1 szt.; 100. Płyty - 1 szt.; 101. Płyty - 1 szt.; 102. Płyty - 1 szt.; 103. Płyty - 1 szt.; 104. Płyty - 1 szt.; XI. Implanty: 105. Płyty tytanowe - 1 szt.; 106. Płyty tytanowe - 1 szt.; 107. Płyty tytanowe - 1 szt.; 108. Płyty tytanowe - 1 szt.; 109. Płyty tytanowe - 1 szt.; 110. Płyty tytanowe - 1 szt.; 111. Płyty tytanowe - 1 szt.; 112. Płyty tytanowe - 1 szt.; 113. Płyty tytanowe - 1 szt.; 114. Płyty tytanowe - 1 szt.; 115. Płyty tytanowe - 1 szt.; 116. Płyty tytanowe - 1 szt.; 117. Płyty tytanowe - 1 szt.; 118. Płyty tytanowe - 1 szt.; 119. Płyty tytanowe - 1 szt.; 120. Płyty tytanowe - 1 szt.; 121. Płyty tytanowe - 1 szt.; 122. Płyty tytanowe - 1 szt.; 123. Płyty tytanowe - 1 szt.; 124. Płyty tytanowe - 1 szt.; 125. Podkładki - 1 szt.; 126. Podkładki - 1 szt.; 127. Druty Kirschnera - 1 szt.; 128. Druty Kirschnera - 1 op.; XII. Śruby korowe i blokowane: 129. Śruby tytanowe - 60 szt.; 130. Śruby tytanowe - 175 szt.; 131. Śruby tytanowe - 110 szt.; 132. Śruby tytanowe - 5 szt.; 133. Śruby tytanowe - 115 szt.; 134. Śruby tytanowe - 100 szt.; 135. Śruby tytanowe - 225 szt.; 136. Śruby tytanowe - 1360 szt.; 137. Śruba tytanowa - 385 szt.; 138. Śruba tytanowa - 870 szt.; 139. Śruby tytanowe - 20 szt.; 140. Śruby tytanowe - 10 szt.; 141. Śruby tytanowe - 85 szt.;
Interne Kennungczęść 4
LosLOT-0005
Titelczęść 5
BeschreibungSystem do endoprotezoplastyki krótkotrzpieniowej stawu biodrowego: 1. Trzpień- 215 szt.; 2. Trzpień - 220 szt.; 3. Wkładka panewkowa - 1 szt.; 4. Panewka tytanowa - 460 szt.; 5. Wkład panewkowy - 475 szt.; 6. Głowa - 475 szt.; System rewizyjny: 7. Trzpień Rewizyjny - 1 szt.; 8. Panewka - 1 szt.; 9. Wkładka zatrzaskowa - 1 szt.; 10. Wkład - 3 szt.; 11. Głowy - 3 szt.; 12. Wszczep - 1 szt.; 13. Śruby - 35 szt.; System do protezoplastyki cementowanej stawu biodrowego: 14. Trzpień cementowy - 25 szt.; 15. Panewka - 1 szt.; 16. Panewka - 3 szt.; System do endoprotezoplastyki połowiczej kolana: 18. Komponent udowy - 15 szt.; 19. Komponent - 20 szt.; 20. Wkładka anatomiczna - 120 szt.; 21. Komponent udowy - 100 szt.; 22. Komponent piszczelowy - 95 szt.; Implant barkowy: 23. Implant barkowy - 1 szt.; Proteza stawu skokowego: 24. Endoproteza stawu skokowego: Implant - 45 szt.; 25. Element skokowy - 45 szt.; 26. Wkładka polietylenowa - 45 szt.; Jednorazowy zestaw wierteł i drutów: 27. Druty Kirschnera - 30 szt.; 28. Frez skokowy - 20 szt.; 29. Pin piętowy - 20 szt.; 30. Pin piszczelowy 5 x 200 mm - 40 szt.; 31. Pin skokowy 4 x 150 mm - 25 szt.; 32. Wkładka silikonowa uzupełniająca - 20 szt.; Płytki tytanowe do złamań w obrębie kostki bocznej, dalszej kości strzałkowej i dalszej piszczelowej Płytki tytanowe: 33. Płytki - 1 szt.; 34. Płytki - 1 szt.; 35. Płytki - 1 szt.; 36. Płytki - 1 szt.; 37. Płytki - 1 szt.; 38. Płytki - 1 szt.; 39. Płytki - 1 szt.; 40. Płytki - 1 szt.; 41. Płytki - 1 szt.; 42. Płytki - 1 szt.; 43. Płytki - 1 szt.; 44. Płytki - 1 szt.; 45. Płytki - 1 szt.; 46. Płytki - 1 szt.; 47. Płytki - 1 szt.; 48. Płytki - 1 szt.; 49. Płytka - 1 szt.; 50. Płytka - 1 szt.; 51. Płytki - 1 szt.; 52. Płytki - 1 szt.; 53. Płytki - 1 szt.; 54. Płytki - 1 szt.; 55. Płytki - 1 szt.; 56. Płytki - 1 szt.; 57. Płytki - 1 szt.; 58. Płytki - 1 szt.; 59. Płytki - 1 szt.; 60. Płytki - 1 szt.; 61. Płytki - 1 szt.; 62. Podkładka - 50 szt.; 63. Śruby - 200 szt.; 64. Śruby - 200 szt.; 65. Śruby - 200 szt.; 66. Śruby - 200 szt.; 67. Śruby - 200 szt.; 68. Śruby - 200 szt.; 69. Śruby - 200 szt.; Kaniulowane śruby 7 mm slimline, do artrodezy stawu skokowego: 70. Śruby - 30 szt.; 71. Śruby - 30 szt.; 72. Podkładki -15 szt.; 73. Druty Kirschnera - 50 szt.; 74. Druty Kirschnera - 50 szt.; Proteza modułowa głowy kości promieniowej - opcja bezcementowa i cementowa: Głowa: 75. Głowa - 5 szt.; 76. Trzpień ze śrubą - 5 szt.; 77. Zapasowy element - 5 szt.; 78. Test - 20 szt.;
Interne Kennungczęść 5
LosLOT-0006
Titelczęść 6
BeschreibungStabilizator zewnętrzny duży: 1. Belka prosta 11X100MM - 10 szt.; 2. Belka prosta 11X150MM - 10 szt.; 3. Belka prosta 11X200MM - 10 szt.; 4. Belka prosta 11X250MM - 10 szt.; 5. Belka prosta 11X300MM - 10 szt.; 6. Belka prosta 11X350MM - 10 szt.; 7. Belka prosta 11X400MM - 10 szt.; 8. Belka prosta 11X500MM - 10 szt.; 9. Belka wygięta 175 MM - 10 szt.; 10. Belka wygięta do miednicy 210 MM - 10 szt.; 11. Belka wygięta do miednicy 380 MM - 10 szt.; 12. Belka wygięta do miednicy 500 MM - 10 szt.; 13. Łącznik prosty - 10 szt.; 14. Łącznik wygięty 30 STOPNI - 10 szt.; 15. Łącznik wygięty 90 STOPNI - 10 szt.; 16. Klamra na piny 45 MM I 2 BELKI - 10 szt.; 17. Klamra na piny 75 MM I 2 BELKI - 10 szt.; 18. Klamra na piny 45 MM I 1 BELKĘ - 10 szt.; 19. Klamra na piny 45 MM - 10 szt.; 20. Klamra na piny 105 MM - 10 szt.; 21. Klamra belka-belka 3D - 10 szt.; 22. Klamra belka-pin 3D - 10 szt.; 23. Wiertło 4.5 - 1 szt.; 24. Rączka T z końcówką AO i możliwością impl.pinów - 1 szt.; 25. Klucz 9MM - 1 szt.; 26. Klucz zapadowy 9MM - 1 szt.; 27. Rączka T 9MM - 1 szt.; Stabilizator zewnętrzny mały: 28. Belka 6MM X 65MM - 10 szt.; 29. Belka 6MM X 100MM - 10 szt.; 30. Belka 6MM X 150MM - 10 szt.; 31. Belka 6MM X 200MM - 10 szt.; 32. Klamra 33 MM multi 2 pręty - 10 szt.; 33. Klamra pin-pin belka-pin 2D - 20 szt.; 34. 3D Klamra pin-pin belka-pin 3D - 20 szt.; 35. Wiertła 2.0 MM - 1 szt.; 36. Wiertła 2.5/3.2 MM - 10 szt.; 37. Klucz - 1 szt.; 38. Urządzenie kompresyjne/dystrakcyjne - 1 szt.; 39. PIN 3MM X 100MM X 15MM - 1 szt.; 40. PIN 3MM X 100MM X 25MM - 1 szt.; 41. PIN 4MM X 100MM X 20MM - 1 szt.; 42. PIN 4MM X 100MM X 35MM - 1 szt.; 43. PIN 5MM X 160MM X 35MM - 1 szt.; 44. PIN 5MM X 200MM X 45MM - 1 szt.; 45. Pin 5MM X 160MM X 55MM - 30 szt.; 46. Pin5MM X 200MM X 65MM - 30 szt.; 47. Pin5MM X 250MM X 85MM - 30 szt.; 48. TRANSFIXING Pin 5MM X 275MM - 1 szt.; 49. PIN 6MM X 200MM X 55MM - 1 szt.; 50. PIN 2.5MM X 80MM X 20MM - 1 szt.; 51. Pin2.5MM X 120MM X 25MM - 10 szt.; 52. Pin3.0MM X 80MM X 20MM - 10 szt.; 53. PIN 3.0MM X 120MM X 25MM - 1 szt.; 54. PIN 4.0MM X 80MM X 20MM - 1 szt.; 55. PIN 4.0MM X 120MM X 25MM - 1 szt.;
Interne Kennungczęść 6
LosLOT-0007
Titelczęść 7
Beschreibung1. Zestaw foliowy - 400 szt.; 2. Zestawy do wysokopróżniowego drenażu ran - 600 kpl.;
Interne KennungCzęść 7
LosLOT-0008
Titelczęść 8
BeschreibungStabilizacja złamań kręgosłupa 1. SYSTEM OTWARTEJ STABILIZACJI TRANSPEDIKULARNEJ: 1a. Pręt lordyczny - 60 szt.; 1b. pręt prosty - 10 szt.; 1c. Śruba - 220 szt.; 1d. śruba perforowana - 60 szt.; 1e. Bloker - 300 szt.; 1f. Podajnik cementu - 30 szt.; 1g. Cement kostny - 150 szt.; 1h. Igły - 60 szt.; SYSTEM PRZEZSKÓRNEJ STABILIZACJI TRANSPEDIKULARNEJ: 2a. Pręt małoinwazyjny lordyczby - 10 szt.; 2b. Pręt małoinwazyjny prosty - 5 szt.; 2c. Śruba przezskórna poli I monoaxialna - 80 szt.; 2d. pręt CO-CR - 1 szt.; 2e. Bloker - 35 szt.; PROTEZA TRZONU KRĘGU W ODCINKU SZYJNYM: 3a. proteza trzonu kręgu w odcinku szyjnym - 10 szt.; 3b. zacisk blokujący protezy trzonu w odcinku szyjnym - 10 szt.; 4. ŚRUBA BIODROWA - 1 szt.; 5. SYSTEM PRZEDNIEJ STABILIZACJI KRĘGOSŁUPA: 5a. płytka - 10 szt.; 5b. Płytka - 10 szt.; 5c. Płytka - 10 szt.; 5d. śruba - 50 szt.; 6. SYSTEM STABILIZACJI MIĘDZYTRZONOWEJ: 6a. klatka międzytrzonowa - 25 szt.; 6b. śruba - 50 szt.; 7. KLATKI MIĘDZYTRZONOWE - 60 szt.; 8. SUBSTYTUT KOSTNY: 8a. Pasta - 40 szt.; 8b. Pasta - 40 szt.; 9. SYSTEM STABILIZACJI MIĘDZYTRZONOWEJ: 9a. Klatka - 5 szt.; 9b. śruby - 10 szt.; 10. ŁĄCZNIK TYPU STANDARD-LUER LOCK - 20 szt.; 11. System do kyfoplastyki: 11a. Cement - 30 szt.; 11b. Zestaw strzykawek - 35 szt.; 11c. System do inflacji - 10 szt.; 11d. Stent na balonie - 15 szt.; 11e. komplet igieł trepanobiopyjnych - 5 szt.; 11f. komplet igieł - 1 szt.;
Interne KennungCzęść 8
LosLOT-0009
Titelczęść 9
Beschreibung1. Płytka - 3 szt.; 2. System kabli - 320 szt.; 3. Płyta - 45 szt.; 4. Płytka - 3 szt.; 5. System do stabilizacji złamań - 3 szt.; 6. System do stabilizacji złamań - 3 szt.; 7. Kompresyjny system stabilizacji - 3 szt.; 8. Kompresyjny system stabilizacji - 3 szt.; 9. Kompresyjny system stabilizacji - 3 szt.; 10. Kompresyjny system stabilizacji - 3 szt.; 11. Kompresyjny system stabilizacji - 3 szt.; 12. Kompresyjny system stabilizacji - 3 szt.; 13. Kompresyjny system stabilizacji - 3 szt.; 14. Śruby kompresyjne - 3 szt.; 15. Śruby kompresyjne - 3 szt.; 16. Śruby kompresyjne - 3 szt.; 17. Śruby kompresyjne - 3 szt.; 18. Śruby kompresyjne - 3 szt.; 19. Śruby kompresyjne - 3 szt.; 20. Śruby kompresyjne - 3 szt.; 21. Śruby kompresyjne - 6 szt.; 22. Podkładki - 175 szt.; 23. Śruby kaniulowane - 3 szt.; 24. Śruby kaniulowane - 3 szt.; 25. Śruby kaniulowane - 3 szt.; 26. Śruby kaniulowane - 200 szt.; 27. Śruby kaniulowane - 3 szt.; 28. Śruby kaniulowane - 15 szt.; 29. Śruby kaniulowane - 3 szt.; 30. Śruby kaniulowane - 3 szt.; 31. Śruby - 3 szt.; 32. Śruby - 3 szt.; 33. Śruby - 3 szt.; 34. Śruby - 3 szt.; 35. Śruby - 170 szt.; 36. Śruby - 3 szt.; 37. Śruby - 3 szt.; 38. Śruby - 30 szt.; 39. Śruby - 410 szt.; 40. Śruba - 3 szt.; 41. Śruby - 85 szt.; 42. Śruby - 130 szt.; 43. Śruby - 30 szt.; 44. Śruby - 3 szt.; 45. Śruby - 3 szt.; 46. Śruby - 3 szt.; 47. Śruby - 3 szt.; 48. Śruby - 3 szt.; 49. Śruby - 3 szt.; 50. Śruby - 3 szt.; 51. Śruby - 120 szt.; 52. Śruby - 85 szt.; 53. Śruby - 3 szt.; 54. Śruby - 3 szt.; 55. Śruby - 3 szt.; 56. Śruby - 15 szt.; 57. Śruby - 3 szt.; 58. Śruby - 100 szt.; 59. Śruby - 3 szt.; 60. Śruby - 350 szt.; 61. Śruby - 350 szt.; 62. Śruba - 3 szt.; 63. Śruba - 3 szt.; 64. Śruby - 20 szt.; 65. Śruby - 3 szt.; 66. System do rozwiercania / płukania kanału - 3 szt.; 67. Głowica - 3 szt.; 68. Gwóźdź tytanowy - 3 szt.; 69. Płytka rekonstrukcyjna - 145 szt.; 70. Jednopłytowy system - 3 szt.; 71. Śruby - 130 szt.; 72. Śruby - 1130 szt.; 73. Śruby - 115 szt.; 74. Śruby - 10 szt.; 75. Śruby - 170 szt.; 76. Podkładki - 40 szt.;
Interne KennungCzęść 9
LosLOT-0010
Titelczęść 10
BeschreibungEndoproteza pierwotna bezcementowa stawu biodrowego: 1. Trzpień bezcementowy - 20 szt.; 2. Trzpień rewizyjny - 1 szt.; 3. Trzpień - 1 szt.; 4. Panewka - 20 szt.; 5. Panewka - 1 szt.; 6. Wkładka - 20 szt.; 7. Wkładka - 1 szt.; 8. Głowa - 1 szt.; 9. Głowa - 1 szt.; 10. Głowa - 50 szt.; 11. Zaślepka - 50 szt.; 12. Śruba - 5 szt.; Endoproteza rewizyjna stawu biodrowego bezcementowa: 13. Panewka - 1 szt.; 14. Panewka - 1 szt.; 15. Wkładka - 1 szt.; 16. Wkładka - 1 szt.; 17. Augmenty - 1 szt.; 18. Augmenty - 1 szt.; 19. Augmenty - 1 szt.; 20. Głowa - 1 szt.; 21. Śruba - 1 szt.;. 22. Śruby - 1 szt.; Endoproteza pierwotna stawu kolanowego cementowa i bezcementowa: 23. Element udowy - 550 szt.; 24. Element udowy - 1 szt.; 25. Element piszczelowy - 550 szt.; 26. Element piszczelowy - 1 szt.; 27. Element piszczelowy - 1 szt.; 28. Wkładka - 550 szt.; 29. Wkładka - 20 szt.; 30. Rewizyjna, całkowita endoproteza stawu kolanowego: 31. Element rewizyjny - 20 szt.; 32. Element rewizyjny - 10 szt.; 33. Element rewizyjny - 10 szt.; 34. Wkładka - 5 szt.; 35. Wkładka - 10 szt.; 36. Augmenty - 10 szt.; 37. Augmenty - 20 szt.; 38. Augmenty - 15 szt.; 39. Trzpień - 3 szt.; 40. Trzpień - 3 szt.; 41. Adapter - 3 szt.; 42. Kołnierz - 3 szt.; 43. Kołnierz - 5 szt.; 44. Kołnierz - 1 szt.; 45. Kołnierz - 5 szt.; 46. Kołnierz - 1 szt.; 47. Kołnierz - 1 szt.; 48. Element rzepkowy - 200 szt.; 50. Ostrze - 200 szt.;
Interne KennungCzęść 10
LosLOT-0011
Titelczęść 11
Beschreibung1. Implant - 1 szt.; 2. Uwodniony siarczan wapnia czystości farmaceutycznej (PG) - 20 szt.; 3. Uwodniony siarczan wapnia czystości farmaceutycznej (PG) - 20 szt.; 4. Uwodniony siarczan wapnia czystości farmaceutycznej (PG) - 20 szt.; 5. Implanty - 1 szt.; 6. Implanty - 3 szt.; 7. Jednorazowy zestaw narzędzi - 1 szt.; 8. Membrana - 1 szt.; 9. Membrana - 1 szt.; 10. Membrana - 1 szt.; 11. Membrana - 1 szt.; 12. Membrana - 1 szt.; 13. Membrana - 3 szt.; 14. Membrana - 1 szt.; 15. Membrana - 1 szt.; 16. Membrana - 1 szt.; 17. Membrana - 1 szt.; 18. Membrana - 1 szt.; 19. Membrana - 1 szt.; 20. Membrana - 1 szt.; 21. Membrana - 1 szt.; 22. Implant - 1 szt.; 23. Endoproteza nadgarstka: 23a. Panewka - 1 szt.; 23b. Głowa metalowa - 1 szt.; 23c. Śruba promieniowa - 1 szt.; 23d. Śruba śródręczna - 1 szt.;
Interne KennungCzęść 11
LosLOT-0012
Titelczęść 12
Beschreibung1. Śruby przeznasadowe: 1a. śruba - 755 szt.; 1b. śruba - 1 szt.; 1c. bloker - 800 szt.; 1d. pręt tytanowy - 135 szt.; 1e. pręt - 15 szt.; 1f. łącznik - 5 szt.; 2. Proteza trzonu piersiowego i lędźwiowego: 2a. zaślepka - 20 szt.; 2b. przedłużka - 20 szt.; 2c. koszyk - 20 szt.; 3. System łączący łuskę kości potylicznej z kręgosłupem: 3a. płyta - 20 szt.; 3b. płyta - 20 szt.; 3c. wkręt potyliczny - 20 szt.; 3d. pręt - 20 szt.; 3e. śruba - 100 szt.; 3f. hak - 20 szt.; 3g. bloker - 100 szt.; 3h. łącznik poprzeczny - 20 szt.; 4. Stabilizacja: 4a. śruba - 240 szt.; 4b. śruba - 135 szt.; 4c. bloker - 85 szt.; 4d. pręt - 80 szt.; 4e. drut Kirschnera - 40 szt.; 4f. igła - 35 szt.; 5. Implanty - 25 szt.; 6. Nisko profilowy system: 6a. Śruba - 210 szt.; 6b. Śruba biodrowa - 1 szt.; 6c. Hak - 1 szt.; 6d. Pręt - 10 szt.; 6e. Pręt - 15 szt.; 6f. Pręt w kształcie szyny - 1 szt.; 6g. Łącznik porzeczny - 1 szt.; 6h. Śruba blokująca łącznika - 1 szt.; 6i. Łącznik offsetowy - 1 szt.; 7. Rozszerzalna proteza trzonu odcinka szyjnego kręgosłupa Implant - 5 szt.; 8. Implant typu TLIF tytanowy Tytanowe konstrukcja implantu - 5 szt.; 9. Implant typu XLIF tytanowy Tytanowe konstrukcja implantu - 5 szt.; 10. Implanty do międzykręgowej stabilizacji: 10a. Implant - 25 szt.; 10b. Śruba blokująca implant - 100 szt.; 11. Implant międzytrzonowy szyjny: 11a. Implant - 25 szt.; 11b. Śruby blokujące implant - 100 szt.; 12. Płyta niskoprofilowa: 12a. Płyta - 1 szt.; 12b. Płyta - 1 szt.; 12c. Śruba kostna blokująca płytę - 100 szt.;
Interne KennungCzęść 12
LosLOT-0013
Titelczęść 13
BeschreibungGwoździe i śruby śródszpikowe tytanowe: 1. gwóźdź - 15 szt.; 2. Śruba - 370 szt.; 3. Śruba- 1 szt.; 4. Nakładka - 1 szt.; 5. Śruba- 1 szt.; 6. Zaślepka- 75 szt.; 7. gwóźdź - 1 szt.; 8. Śruba- 1 szt.; 9. Śruba- 1 szt.; 10. Śruba- 1 szt.; 11. Śruba- 1 szt.; 12. Śruba- 1 szt.; 13. Zaślepka- 20 szt.; 14. gwóźdź - 1 szt.; 15. Śruba- 290 szt.; 16. Śruba- 1 szt.; 17. Nakładka - 1 szt.; 18. Zaślepka - 1 szt.; Gwoździe i śruby piszczelowe: 19. gwóźdź - 20 szt.; 20. Śruba - 65 szt.; 21. Śruba - 20 szt.; 22. Zaślepka- 20 szt.; 23. gwóźdź - 1 szt.; 24. Śruba - 1 szt.; 25. Śruba- 1 szt.; 26. Śruba - 1 szt.; 27. Zaślepka - 1 szt.; Gwoździe i śruby ramienne: 28. gwóźdź - 3 szt.; 29. Śruba - 65 szt.; 30. Śruba- 1 szt.; 31. Zaślepka- 20 szt.; Gwoździe ramienne rekonstrukcyjne: 32. gwóźdź - 20 szt.; 33. Śruba - 65 szt.; 34. Zaślepka- 20 szt.; Gwoździe odpiętowe: 35. gwóźdź - 20 szt.; 36. Śruba - 60 szt.; 38. Zaślepka - 3 szt.; 39. Rozwiertaki - 20 szt.; 40. Gwoździe typu Gamma: 40a. gwóźdź - 185 szt.; 40b. gwóźdź - 70 szt.; 41. Śruba - 250 szt.; 42. Śruba - 65 szt.; 43. Zaślepka - 230 szt.; 44. gwóźdź - 1 szt.; 45. gwóźdź - 1 szt.; 46. Śruba- 1 szt.; 47. Śruba- 1 szt.; 48. Drut - 1 szt.; 49. Śruba- 1 szt.; 50. Śruba - 1 szt.; 51. Zaślepka- 1 szt.; Implanty: 52. płyty - 20 szt.; 53. płyty - 25 szt.; 54. śruba - 305 szt.; 55. śruba - 1 szt.; 56. płytki- 190 szt.; 57. płytki - 15 szt.; 58. płytki - 1 szt.; 59. płytki - 25 szt.; 60. płytki - 1 szt.; 61. płytki - 30 szt.; 62. płytki - 1 szt.; 63. płytki - 25 szt.; 64. płytki - 1 szt.; 65. płytki - 1 szt.; 66. płytki - 1 szt.; 67. płytki - 1 szt.; 68. płytki - 1 szt.; 69. Śruba - 1 szt.; 70. Śruba- 1 szt.; 71. Śruba - 1640 szt.; 72. Śruba - 680 szt.; 73. Śruba - 1 szt.; 74. Śruba - 1 szt.; 75. Śruba - 1 szt.; 76. Śruba - 1 szt.; 77. Śruba - 1 szt.; 78. Śruba - 1 szt.; 79. śruba - 1 szt.; 80. podkładka - 1 szt.; 81. płyta - 1 szt.; 82. płyta - 1 szt.; 83. płyta - 1 szt.; 84. śruba - 1 szt.; 85. śruba - 1 szt.; 86. śruba - 1 szt.; 87. płyta - 1 szt.; 88. płyta - 1 szt.; 89. płyta - 1 szt.; 90. płyta - 1 szt.; 91. płyta - 1 szt.; 92. płyta - 1 szt.; 93 śruba - 1 szt.; 94 śruba - 1 szt.; 95 śruba - 1 szt.; 96. Proteza stawu: 96 a. Komponent - 3 szt.; 96 b. Komponent- 3 szt.; 96 c. Wkładka- 3 szt.; 96 d. piny- 25 szt.; 96 e. Komponent - 1 szt.; 96 f. Trzpień - 1 szt.; 96 g. przymiar - 3 szt.; 96 h. Komponent - 1 szt.; 96 i. Komponent - 1 szt.; 96 j. Wkładka - 1 szt.; 96 k. Wkładka - 1 szt.; 96 l. Trzpień - 1 szt.; 97. Elektroda - 200 szt.; 98. kaseta - 605 szt.; 99. kaseta - 330 szt.; 100. Kaseta - 10 szt.; 101. Dren- 10 szt.; 102. Dren - 10 szt.; 103. Śruby - 20 szt.; 104. igła - 5 szt.; 105. Śruby - 5 szt.; 106. Kotwica - 45 szt.; 107. Kotwica - 85 szt.; 108. Kotwica - 240 szt.; 109. implant - 1 szt.; 110. ostrze - 40 szt.; 111. ostrze - 1 szt.; 112. ostrze - 615 szt.; 113. ostrze - 30 szt.; 114. ostrze - 1 szt.; 115. frez - 1 szt.; 116. frez - 1 szt.; 117. Przeciągacz - 55 szt.; 118. nóż - 10 szt.; 119. Manipulator - 10 szt.; 120. Kotwica - 1 szt.; 121. Wiertło - 1 szt.; 122. Kotwica - 1 szt.; 123. Wiertło - 1 szt.; 124. Kotwica - 1 szt.; 125. Wiertło - 1 szt.; 126. Kotwica - 1 szt.; 127. Ostrze - 80 szt.; 128. Frez - 1 szt.; 129. Frez - 100 szt.; 130. Elektroda - 175 szt.; 131. Jednorazowe ostrze/frez - 1 szt.;
Interne KennungCzęść 13
LosLOT-0014
Titelczęść 14
Beschreibung1. Endoproteza poresekcyjna, nowotworowa - 1 komplet; 2. Endoproteza poresekcyjna, nowotworowa - komplet; 3. Endoproteza poresekcyjna totalna, nowotworowa - komplet; 4. Endoproteza totalna - komplet; 5. Endoproteza resekcyjna - komplet; 6. Endoproteza resekcyjna - komplet; 7. Proteza resekcyjna - komplet; 8. Endoproteza modularna - komplet; 9. Endoproteza rewizyjna - komplet;
Interne KennungCzęść 14
LosLOT-0015
Titelczęść 15
Beschreibung1. Stabilizacja międzytrzonowa: 1a. Klatka lędźwiowa - 1 szt.; 1b. Klatka lędźwiowa drukowana - 1 szt.; 1c. Płyta stabilizacyjna - 1 szt.; 1d. Śruba do płyty stabilizacyjnej - 1 szt.; 2. Zestaw do stabilizacji międzytrzonowej w technice ALIF: 2a. Klatka lędźwiowa drukowana - 1 szt.; 2b. Śruba do klatki lędźwiowej - 1 szt.; 3. Zestaw do stabilizacji kręgosłupa - 1 szt.; 3a. Płyta potyliczna - 1 szt.; 3b. Śruby potyliczne - 1 szt.; 3c. Blokery do śruby potylicznej - 1 szt.; 3d. Pręty potyliczno - szyjne regulowane - 1 szt.; 3e. Pręty szyjne - 1 szt.; 3f. Śruby wieloosiowe/haki - 5 szt.; 3g. Blokery do śrub wieloosiowych/haków - 25 szt.; 3h. Łącznik poprzeczny - 25 szt.; 4. Ruchoma proteza - 1 szt.;
Interne KennungCzęść 15
LosLOT-0016
Titelczęść 16
Beschreibung1. Trzpień uniwersalny - 2 szt.; 2. Panewka gwintowana - 1 szt.; 3. Panewka bezcementowa - 100 szt.; 4. Panewka bezcementowa - 1 szt.; 5. Śruby - 5 szt.; 6. Trzpień bezcementowy - 100 szt.; 7. Trzpień bezcementowy - 2 szt.; 8. Augmenty panewkowe - 1 szt.; 9. Wkładka dwumobilna - 1 szt.; 10. Wkładka - 100 szt.; 11. Wkładka - 1 szt.; 12. Wkładka - 3 szt.; 13. Głowa ceramiczna - 100 szt.; 14. Głowa bipolarna - 1 szt.; 15. Głowa metalowa - 1 szt.; 16. Trzpień - 10 szt.; 17. Wkład ceramiczny - 1 szt.; 18. Wkładka - 1 szt.; 19. Głowa ceramiczna - 1 szt.; 20. Część udowa anatomiczna - 10 szt.; 21. Część udowa anatomiczna - 10 szt.; 22. Część piszczelowa - 10 szt.; 23. Przedłużka lub podkładka piszczelowa - 1 szt.; 24. Przedłużka lub podkładka piszczelowa - 1 szt.; 25. Część piszczelowa - 5 szt.; 27. Dreny wielorazowe - 1 szt.; 28. Nitka - 1 szt.; 29. Olej do napędu - 1 szt.; 30. Brzeszczoty do piły - 1 szt.; 31. Brzeszczoty do piły - 80 szt.; 32. Brzeszczoty do piły - 1500 szt.; 33. Frez - 450 szt.; 34. Frezy - 1 szt.; 35. Ostrza do pił - 1 szt.; 36. Dreny - 1 szt.; 37. Dysze - 1 szt.; 38. Trepan - 3 szt.; 39. Ostrze - 1 szt.; 40. Osłona - 1 szt.; 41. Brzeszczoty - 1 szt.; 42. Brzeszczot do piły - 1 szt.;
Interne KennungCzęść 16
LosLOT-0017
Titelczęść 17
Beschreibung1. Stabilizacja międzytrzonowa - 1 kpl.; 2. Proteza trzonu odcinka szyjnego - 1 kpl.; 3. Stabilizacja transpedicularna: 3a. Trzpień śruby - 50 szt.; 3b. Głowa śruby - 100 szt.; 3c. Nakrętka - 50 szt.; 3d. Pręt - 10 szt.; 3e. Pręt - 5 szt.; 3f. Drut Kirshnera - 1 szt.; 3g. Igła Jamshidi - 1 szt.; Zestaw do stabilizacji piersiowo - lędźwiowej: 4a. Śruba - 200 szt.; 4b. Nakrętka - 200 szt.; 4c. Pręt - 50 szt.; 4d. Pręt - 1 szt.; 4e. Łącznik poprzeczny - 1 szt.; 5. Implant międzytrzonowy typu PLIF rozprężalny tytanowy - 1 kpl.; 6. Stabilizacja międzytrzonowa kręgosłupa - 1 kpl.; 7. Implant międzytrzonowy typu TLIF rozprężalny tytanowy - 25 kpl.; 8. Implant międzytrzonowy protezy dysku szyjnego - 1 kpl.; 9. Klatka międzytrzonowa szyjna - 50 kpl.; 10. Implant Międzytrzonowy - 50 kpl.;
Interne KennungCzęść 17
LosLOT-0018
Titelczęść 18
Beschreibung1. Płyta do osteotomii otwierającej piszczeli: 1a. Płyta do osteotomii - 1 szt.; 1b. Płyta do osteotomii - 1 szt.; 1c. Płyta do jednoczasowej osteotomii - 1 szt.; 1d. Śruba samogwintująca - 1 szt.; 1e. Śruba korowa - 1 szt.; 2. Płyta do osteotomii zamykającej: 2a. Płyta do osteotomii - 1 szt.; 2b. Płyta do osteotomii - 1 szt.; 2c. Płyta do osteotomii - 1 szt.; 2d. Płyta do osteotomii - 1 szt.; 2e. Śruba samogwintująca - 1 szt.; 2f. Śruba korowa - 1 szt.; 3. Płyta ze stopu tytanu: 3a. Płyta do osteotomii - 1 szt.; 3b. Płyta do osteotomii - 1 szt.; 3c. Płyta do osteotomii - 1 szt.; 3dvPłyta do osteotomii - 1 szt.; 3e. Śruba samogwintująca - 1 szt.; 3f. Śruba korowa - 1 szt.; 4. Płytki do artrodezy: 4a. Płytka przednioboczna - 1 szt.; 4b. Płytka przednioboczna - 1 szt.; 4c. Płytka przednioboczna - 1 szt.; 4d. Płytka przednia - 1 szt.; 4e. Płytka przednia - 1 szt.; 4f. Płytka przednia - 1 szt.; 4g. Płytka przednia - 1 szt.; 4h. Śruby korowe - 1 szt.; 4i. Śruby blokowane - 1 szt.; 5. System płytek do dalszej osteotomii: 5a. Płytka przyśrodkowa - 1 szt.; 5b. Płytka przyśrodkowa - 1 szt.; 5c. Płytka przyśrodkowa - 1 szt.; 5d. Płytka przyśrodkowa - 1 szt.; 5e. Płytka strzałkowa - 1 szt.; 5f. Płytka strzałkowa - 3 szt.; 5g. Śruba - 20 szt.; 5h. Śruba - 50 szt.; 6. Płyty do stabilizacji łuku stopy: 6a. Płytka do artrodezy - 1 szt.; 6b. Płytka do artrodezy - 1 szt.; 6c. Płytka - 1 szt.; 6d. Płytka - 1 szt.; 6e. Śruba blokowana - 50 szt.; 6f. Śruba nieblokowana - 20 szt.; 7. Płytki do artrodezy: 7a. Płytka - 1 szt.; 7b. Płytka. 7c. Płytka - 1 szt.; 7d. Płytka - 1 szt.; 7e. Płytka - 1 szt.; 7f. Płytka - 1 szt.; 7g. Płytka - 1 szt.; 8. Płytki do artrodezy: 8a. Płytka - 1 szt.; 8b. Płytka - 5 szt.; 9. Płytki do operacji stopy: 9a. Płytka - 3 szt.; 9b. Płytka - 1 szt.; 9c. Płytka - 1 szt.; 10. Kaniulowane sterylne śruby - 1 szt.; 11. Samowkręcające, kaniulowane śruby - 15 szt.; 12. Samowkręcające, kaniulowane śruby - 45 szt.; 13. Samowkręcające, kaniulowane śruby - 10 szt.;
Interne KennungCzęść 18
LosLOT-0019
Titelczęść 19
Beschreibung1. Taśma - 10 szt.; 2. Śruba - 10 szt.; 3. Śruba - 40 szt.; 5. System - 400 szt.; 6. System - 25 szt.; 7. Kaniula - 25 szt.; 8. Implant - 100 szt.; 9. zestaw - 1 szt.; 10. Zestaw - 1 szt.; 11. Nić - 55 szt.; 12. Nić - 1 szt.; 13. Nić - 1 szt.; 14. Podkładka - 2 szt.; 15. Drut - 10 szt.; 16. Implant - 1 szt.; 17. igła - 30 szt.; 18. płytka - 1 szt.; 19. Śruba - 45 szt.; 20. Implant - 20 szt.; 21. Implant - 5 szt.; 22. Śruby - 130 szt.; 23. Śruby - 20 szt.; 24. Drut - 12 szt.; 25. Sterylny zestaw - 30 szt.; 26. System - 100 szt.; 27. System - 50 szt.; 28. System - 1 szt.; 29. System - 1 szt.; 30. System - 5 szt.; 31. Drut - 20 szt.; 32. Drut - 1 szt.; 33. System - 150 szt.; 34. Guzik - 25 szt.; 35. Guzik - 150 szt.; 36. matryca - 1 szt.; 37. matryca - 1 szt.; 38. Drut - 1 szt.; 39. Wzmocniony szew - 20 szt.; 40. Wzmocniony szew - 1 szt.; 41. szew - 1 szt.; 42. kotwica - 50 szt.; 43. kotwica - 20 szt.; 44. kotwica - 55 szt.; 45. Wiertło - 1 szt.; 46. wiertło - 3 szt.; 47. technika rekonstrukcji - 5 szt.; 48. Implant - 30 szt.; 49. system - 20 szt.; 50. set - 3 szt.; 51. Śruba - 3 szt.; 52. Śruba - 5 szt.; 53. Śruba - 35 szt.; 54. Implant - 200 szt.; 55. Implant - 1 szt.; 56. Igła - 45 szt.; 57. taśma - 3 szt.; 58. taśma - 3 szt.; 59. Taśma - 80 szt.; 60. Taśma - 80 szt.; 61. Drut - 40 szt.; 62. Taśma - 20 szt.; 63. Taśma - 20 szt.; 64. set - 1 szt.; 65. Zestaw implantów - 1 szt.; 66. Implant - 1 szt.; 67. Implant - 60 szt.; 68. Implant - 1 szt.; 69. Implant - 1 szt.; 70. Miękki implant - 1 szt.; 71. nić - 260 szt.; 72. Kaniula - 60 szt.; 73. Płytka - 20 szt.; 74. Pętla - 10 szt.; 75. Implant - 1 szt.; 76. Implant - 1 szt.; 77. Implant - 1 szt.; 78. zestaw - 1 szt.; 79. Implant - 1 szt.; 80. Implant - 1 szt.; 81. Implant - 1 szt.; 82. Implant - 1 szt.; 83. Implant - 1 szt.; 84. Implant - 1 szt.; 85. Narzędzie do szycia - 30 szt.; 86. pobierak - 20 szt.; 87. Strzałki - 1 szt.; 88. zestaw - 1 szt.; 89. narzędzi - 3 szt.; 90. Implant - 75 szt.; 91. Implant - 1 szt.; 92. Wiertło - 1 szt.; 93. kotwica - 10 szt.; 94. set - 1 szt.; 95. wiertło - 1 szt.; 96. Narzędzie - 1 szt.; 97. set - 1 szt.; 98. wiertło - 1 szt.; 99. Igła - 1 szt.; 100. Igła - 1 szt.; 101. kaniula - 155 szt.; 102. Elektroda - 120 szt.; 103. Elektroda - 160 szt.; 104. Elektroda - 1 szt.; 105. Elektroda - 110 szt.; 106. dreny - 235 szt.; 107. Dreny - 390 szt.; 108. Dreny - 510 szt.; 109. Dreny - 120 szt.; 110. Końcówki - 500 szt.; 111. Końcówki - 60 szt.; 112. Końcówki - 20 szt.; 113. Końcówki - 1 szt.; 114. Końcówki - 1 szt.; 115. Końcówki - 1 szt.; 116. Końcówki - 10 szt.; 117. Końcówki - 1 szt.; 118. Końcówki - 1 szt.; 119. końcówki - 1 szt.; 120. Implant - 30 szt.; 121. Kotwica - 100 szt.; 122. Implant - 1 szt.; 123. Jednorazowy system - 110 szt.; 124. głowica - 10 szt.; 125. głowica - 1 szt.; 126. głowica - 1 szt.; 127. Zestaw - 10 szt.; 128. Zestaw - 10 szt.; 129. Nanonarzędzie - 3 szt.; 130. Nanonarzędzie - 3 szt.; 131. Nanonarzędzie - 3 szt.; 132. Nanonarzędzie - 3 szt.; 133. Haczyk - 3 szt.; 134. narzędzie - 1 szt.; 135. Taśma - 1 szt.; 136. Taśma - 1 szt.; 137. Wzmocniony szew - 5 szt.; 138. Implant - 1 szt.; 139. Zestaw - 1 szt.; 140. substytut - 20 szt.; 141. zestaw - 1 szt.; 142. kotwica - 1 szt.; 143. Implant - 1 szt.; 144. Zestaw - 1 szt.; 145. Miękka kotwica - 5 szt.; 146. Implant - 5 szt.; 147. Implant - 5 szt.; 148. Implant - 5 szt.; 149.Implant - 5 szt.; 150. Implant - 5 szt.; 151. Implant - 5 szt.; 152. podajnik - 1 szt.; 153. forma - 5 szt.; 154. Implant - 5 szt.; 155. nić - 12 szt.; 156. taśma - 12 szt.; 157. taśma - 12 szt.; 158. taśma - 12 szt.; 159. Ostrze - 1 szt.; 160. Ostrze - 1 szt.; 161. set - 1 szt.; 162. implantów - 1 szt.; 163. Sterylny set - 1 szt.; 164. Taśma - 5 szt.;
Interne KennungCzęść 19
LosLOT-0020
Titelczęść 20
Beschreibung1. System do wertebroplastyki: 1a. mieszalnik z cementem - 20 szt.; 1b. igły transpedicularne - 90 szt.; 1c. zestaw/igła biopsyjna - 1 szt.; 2. ZESTAW DO ANATOMICZNEJ REPOZYCJI TRZONÓW KRĘGOSŁUPA W ZŁAMANIACH KOMPRESYJNYCH KOŚCI: 2a. Implant - 20 szt.; 2b. Zestaw do przygotowania dojścia - 15 szt.; 2c. Mieszalnik - 3 szt.; 2d. Trokar - 20 szt.; 2e. Igła - 50 szt.; 3. Uszczelniacz opony twardej - 10 szt.;
Interne KennungCzęść 20
LosLOT-0021
Titelczęść 21
Beschreibung1. Zestaw - 1 szt.; 2. śruby - 10 szt.; 3. śruby - 6 szt.; 4. śruby - 45 szt.; 5. śruby - 290 szt.; 6. śruby - 1 szt.; 7. śruby - 215 szt.; 8. Podkładka - 145 szt.; 9. pin - 1 szt.; 10. pin - 1 szt.; 11. Śruba - 1 szt.; 12. płyta - 45 szt.; 13. płyta - 1 szt.; 14. implanty - 1 szt.; 15. płyty - 1 szt.; 16. płyty - 1 szt.; 17. śruby - 110 szt.; 18. Podkładka - 80 szt.; 19. Podkładka - 1 szt.; 20. śruby - 10 szt.; 21. śruby - 300 szt.; 22. śruby - 1 szt.; 23. płyta - 1 szt.; 24. płyta - 1 szt.; 25. Narzędzie - 1 szt.; 26. płyty - 1 szt.; 27. Klamra - 20 szt.; 28. Klamra - 30 szt.; 29. Klamra - 1 szt.; 30. Klamra - 1 szt.; 31. płyta - 1 szt.; 32. Implant - 1 szt.; 33. Płyta - 1 szt.; 34. Płyta - 1 szt.; 35. Śruba - 1 szt.; 36. Śruba - 1 szt.; 37. Śruba - 1 szt.; 38. Śruba - 1 szt.; 39. Implant - 15 szt.; 40. Implant - 1 szt.; 41. Implant - 1 szt.; 42. płytka - 1 szt.; 43. płytka - 1 szt.; 44. zestaw - 1 szt.; 45. Zestaw - 1 szt.; 46. Implant - 1 szt.; 47. Zestaw - 1 szt.; 48. Zestaw - 1 szt.; 49. Implant - 1 szt.; 50. Zestaw - 20 szt.; 51. Zestaw - 1 szt.; 52. Kotwica - 10 szt.; 53. Kotwica - 3 szt.; 54. Zestaw - 1 szt.; 55. Kotwica - 1 szt.; 56. Zestaw - 1 szt.; 57. kotwica - 1 szt.; 58. Zestaw- 1 szt.; 59. kotwica - 1 szt.; 60. Zestaw - 1 szt.; 61. Kotwica - 1 szt.; 62. Zestaw - 3 szt.; 63. Kotwica - 4 szt.; 64. Zestaw - 1 szt.; 65. Kotwica - 1 szt.; 66. zestaw - 1 szt.; 67. Śruba - 1 szt.; 68. Zestaw - 1 szt.; 69. System - 20 szt.; 70. System - 1 szt.; 71. System - 1 szt.; 72. końcówki - 20 szt.; 73. końcówki - 1 szt.; 74. elektroda - 10 szt.; 75. Instrument - 1 szt.; 76. Ostrza - 130 szt.; 77. Ostrze - 1 szt.; 78. Śruby - 55 szt.; 79. nić - 1 szt.; 80. szew - 10 szt.; 81. szew - 40 szt.; 82. szew - 1 szt.; 83. szew - 1 szt.; 84. szew - 1 szt.; 85. szew - 1 szt.; 86. szew - 1 szt.; 87. szew - 1 szt.; 88. szew - 1 szt.; 89. szew - 1 szt.; 90. nić - 15 szt.; 91. Śruba - 230 szt.; 92. Śruba - 1 szt.; 93. Śruba - 590 szt.; 94. Śruba - 10 szt.; 95. Zestaw - 1 szt.; 96. Zestaw - 3 szt.; 97. System - 1 szt.; 98. Przeciągacz - 1 szt.; 99. Przeciągacz - 1 szt.; 100. Zestaw - 1 szt.; 101. Uchwyt - 1 szt.; 102. Płytka - 1 szt.; 103. Śruby - 10 szt.; 104. Śruby - 10 szt.; 105. Śruba - 30 szt.; 106. Śruba - 1 szt.; 107. Śruba - 1 szt.; 108. Śruba - 1 szt.; 109. Śruba - 50 szt.; 110. Śruba - 1 szt.; 111. Śruba - 40 szt.; 112. Śruba - 1 szt.; 113. Śruba - 25 szt.; 114. Śruba - 1 szt.; 115. Śruba - 1 szt.; 116. Śruba - 10 szt.; 117. Śruba - 1 szt.; 118. Śruba - 1 szt.; 119. Implant - 1 szt.; 120. Drut - 1 szt.; 121. Taśma - 3 szt.; 122. Płyta - 5 szt.; 123. Płyta - 1 szt.; 124. Płyta - 1 szt.; 125. Płyta - 1 szt.; 126. Płyta - 1 szt.; 127. Płyta - 1 szt.; 129. Płyta - 5 szt.; 130. Płytka - 1 szt.; 131. Płyta - 1 szt.; 132. Płyta - 40 szt.; 133. Płyta - 1 szt.; 134. Płyta - 15 szt.; 135. Płyta - 1 szt.; 136. Płyta - 3 szt.; 137. Płyta - 1 szt.; 138. Płyta - 1 szt.; 139. Płyta - 1 szt.; 140. Płyta - 1 szt.; 141. Płyta - 1 szt.; 142. Płyta - 1 szt.; 143. Płyta - 1 szt.; 144. Płyta - 1 szt.; 145. Płyta - 1 szt.; 146. Płyta - 1 szt.; 147. Płyta - 1 szt.; 148. Płyta - 3 szt.; 149. Płyta - 1 szt.; 150. płyta - 1 szt.; 151. Płyta - 1 szt.; 152. Śruba - 10 szt.; 153. Płytka - 3 szt.; 154. Płytka - 1 szt.; 155. Płytka - 3 szt.; 156. Płytka - 1 szt.; 157. płyty - 3 szt.; 158. substytut - 1 szt.; 159. substytut - 1 szt.; 160. substytut - 1 szt.; 161. Klin - 1 szt.; 162. płyta - 1 szt.; 163. płyta - 1 szt.; 164. płyta - 1 szt.; 165. płyta - 1 szt.; 166. płyta - 1 szt.; 167. Płyta - 1 szt.; 168. płyta - 1 szt.; 169. Śruba - 1 szt.; 170. Śruba - 1 szt.; 171. Śruba - 1 szt.; 172. Śruba - 1 szt.; 173. śruby - 1 szt.; 174. śruby - 1 szt.;
Interne KennungCzęść 21
LosLOT-0022
Titelczęść 22
BeschreibungProteza beztrzpieniowa stawu ramiennego: 1. Endoproteza - 5 szt.; 2. Kołnierz - 5 szt.; 3. Śruba - 5 szt.; 4. Panewka endoprotezy polietylenowa - 5 szt.; 5. Panewka endoprotezy polietylenowa - 5 szt.; 6. Drut - 5 szt.; Proteza stawu ramiennego: 7. Trzpień - 1 szt.; 8. Głowa - 1 szt.; 9. Drut - 1 szt.; 10. Endoproteza - 1 szt.; 11. Trzpień - 40 szt.; 12. Kielich - 40 szt.; 13. Wkładka - 40 szt.; 14. Płytka - 40 szt.; 15. Glenosfera - 40 szt.; 16. Peryferyjne śruby blokujące - 160 szt.; 17. Drut - 40 szt.; 18. Wkładka dystansująca - 10 szt.; 19. Centralny element - 40 szt.; 20. Trzpień - 1 szt.; 21. Wiertło - 40 szt.; 22. Śruba - 1 szt.; 23. Rozwiertak - 5 szt.; 24. Adapter - 1 szt.; 25. Implant - 1 szt.; 26. Płyta - 10 szt.; 27. Płyta - 10 szt.; 28. Centralny element - 20 szt.; 29. Trzpień - 10 szt.; 30. Trzpień - 1 szt.; 31. Kielich - 1 szt.; 32. Wkładka dystansująca - 1 szt.; 33. Glenosfera - 2 szt.;
Interne KennungCzęść 22
LosLOT-0023
Titelczęść 23
Beschreibung1. Zestaw do uzyskiwania i podawania osocza - 1 kpl.; 2. Syntetyczny substytut kostny - 30 szt.; 3. Syntetyczny substytut kostny - 30 szt.; 4. Syntetyczny substytut kostny - 30 szt.; 5. Syntetyczny substytut kostny - 3 szt.; 6. Wstrzykiwalny substytut kostny - 10 szt.; 7. Syntetyczny materiał - 1 szt.; Membrana: 8. Membrany do rekonstrukcji chrząstki stawowej - 25 szt.; 9. Membrany do rekonstrukcji chrząstki stawowej - 1 szt.;
Interne KennungCzęść 23
LosLOT-0024
Titelczęść 24
Beschreibung1.. Sterylne formy jednorazowe - 15 szt.; 2. Cement kostny - 600 a 40 g; 4. Cement kostny - 25 szt.; 5. Cement kostny - 1 szt.; 6. Mieszalnik próżniowy do cementu - 3 szt.; 7. Mieszalnik próżniowy do cementu - 600 szt.; 8. System do płukania - 600 kpl.;
Interne KennungCzęść 24
LosLOT-0025
Titelczęść 25
Beschreibung1. Ostrze wielorazowe - 10 szt.; 2. Ostrze wielorazowe - 10 szt.; 3. Ostrze wielorazowe - 10 szt.; 4. Ostrze wielorazowe - 10 szt.; 5. Zestaw drenów - 50 szt.; 6. Elektroda do radioablacji - 50 szt.; 7. Elektroda do radioablacji - 50 szt.; 8. Kaniula dostępowe - 25 szt.;
Interne KennungCzęść 25
LosLOT-0026
Titelczęść 26
Beschreibung1. Pasta syntetyczna: 1a. 2,5 cc z aplikatorem - 10 szt.; 1b. 5 cc z aplikatorem - 10 szt.; 2. Pasta syntetyczna - 1 szt.; 3. Materiał w postaci granulek: 3a. 2,5 cc - 10 szt.; 3b. 5 cc - 10 szt.; 3c. 10 cc - 10 szt.;
Interne KennungCzęść 26
LosLOT-0027
Titelczęść 27
Beschreibung1. Drut Kirschnera - 900 szt.; 2. Drut Kirschnera - 900 szt.; 3. Drut Kirschnera - 900 szt.; 4. Drut Kirschnera - 900 szt.; 5. Drut Kirschnera - 900 szt.; 6. Drut Kirschnera - 900 szt.; 7. Drut Kirschnera - 900 szt.; 8. Drut Kirschnera - 900 szt.; 9. Drut Kirschnera - 900 szt.; 10. Drut Kirschnera - 900 szt.; 11. Drut Kirschnera - 900 szt.; 12. Drut Kirschnera - 900 szt.; 13. Pętla druciana - 200 szt.; 14. Pętla druciana - 200 szt.; 15. Pętla druciana - 200 szt.;
Interne KennungCzęść 27
LosLOT-0028
Titelczęść 28
Beschreibung1. Pozycjonery dwuczęściowe do stabilizacji głowy - 360 kpl.;
Interne KennungCzęść 28
LosLOT-0029
Titelczęść 29
Beschreibung1. Jednorazowy młynek do mielenia przeszczepów kostnych - 30 szt.;
Interne KennungCzęść 29
LosLOT-0030
Titelczęść 30
Beschreibung1. Endoproteza stawu skokowego - 3 szt.;
Interne KennungCzęść 30
LosLOT-0031
Titelczęść 31
BeschreibungImplanty do chirurgii stopy: 1. Tytanowa śruba - 1 szt.; 2. Tytanowa śruba - 1 szt.; 3. Drut Kirschnera - 1 op.; 4. Klamra tytanowa - 1 szt.; 5. Klamra tytanowa - 1 szt.; 6. Śruba tytanowa - 1 szt.; 7. Tytanowy implant - 1 szt.; 8. Tytanowa śruba - 5 szt.; 9. Tytanowa śruba - 1 szt.; 10. Drut Kirschnera - 4 op.; 11. Tytanowa śruba - 10 szt.; 12. Tytanowa śruba - 10 szt.; 13. Drut Kirschnera - 6 op.; 14. Płytka tytanowa - 30 szt.; 15. Płytka tytanowa - 1 szt.; 16. Płytka tytanowa - 1 szt.; 17. Śruby blokowane - 1 szt.; 18. Tytanowa śruba - 25 szt.; 19. Drut Kirschnera - 1 op.; 20. Frezy tnące - 180 szt.; Zestaw wielorazowych mikro narzędzi: 21. Podważka - 1 szt.; 22. Dłuto proste - 1 szt.; 23. Dłuto zakrzywione - 1 szt.; 24. Uchwyt skalpela - 1 szt.; 25. Płytka tytanowa - 1 szt.; 26. Płytka tytanowa - 1 szt.; 27. Śruby blokowane - 1 szt.; 28. Płytka tytanowa - 1 szt.; 29. Płytka tytanowa - 1 szt.; 30. Płytka tytanowa - 1 szt.; 31. Płytka tytanowa - 1 szt.; 32. Drut Kirschnera - 1 op.; 33. Drut Kirschnera - 1 op.; 34. Śruby blokowane - 1 szt.; 35. Tytanowa śruba - 1 szt.; 36. Tytanowe śruby - 1 szt.; 37. Drut Kirschnera - 1 op.; 38. Implanty - 20 szt.; 39. Jednorazowy zestaw narzędzi - 1 szt.; 40. Tytanowy implant - 1 szt.;
Interne KennungCzęść 31
LosLOT-0032
Titelczęść 32
BeschreibungStabilizacja międzywyrostkowa kręgosłupa, stabilizacja międzytrzonowa: 1. STABILIZACJA MIĘDZYWYROSTKOWA SZTYWNA Sztywny stabilizator międzykolczysty - 1 szt.; 2. STABILIZACJA MIĘDZYWYROSTKOWA DYNAMICZNA Stabilizator międzykolczysty - 5 szt.;
Interne KennungCzęść 32
LosLOT-0033
Titelczęść 33
Beschreibung1. Płytka kształtowa - 3 szt.; 2. Płytka kształtowa - 5 szt.; 3. Płytka kształtowa - 1 szt.; 4. Wkręt - 45 szt.; 5. Wkręt - 5 szt.; 6. Wkręty - 3 szt.; 7. Głowa: 7a. Trzpień - 20 szt.; 7b. Głowa - 20 szt.; 8. Wkręty - 510 szt.; 9. KLATKI MIĘDZYKRĘGOWE SZYJNE - 30 szt.; 10. KLATKI MIĘDZYKRĘGOWE TLIF - 3 szt.; 11. Anatomiczna płytka - 30 szt.; 12. Anatomiczna płytka - 15 szt.; 13. Płytka - 5 szt.; 14. Płytka - 1 szt.; 15. Płytka - 5 szt.; 16. Płytka - 5 szt.; 17. Płytka - 5 szt.; 18. Płytka - 1 szt.; 19. Płytka - 16 szt.; 20. Płytka - 20 szt.; 21. Płytka - 10 szt.; 22. Płytka - 30 szt.; 23. Płytka - 5 szt.; 24. Płytka - 1 szt.; 25. Płytka - 10 szt.; 26. Płytka 10 szt.; 27. Płytka - 10 szt.; 28. Płytka - 10 szt.; 29. Płytka - 10 szt.; 30. Płytka - 1 szt.; 31. Płytka - 1 szt.; 32. Płytka - 10 szt.; 33. Płytka - 10 szt.; 34. Płytka - 10 szt.; 35. Płytka - 10 szt.; 36. Płytka - 1 szt.; 37. Płytka - 1 szt.; 38. Płytka - 10 szt.; 39. Płytka - 10 szt.; 40. Płytka - 5 szt.; 41. Płytka - 5 szt.; 42. Płytka - 1 szt.; 43. Płytka - 1 szt.; 43. Wkręt - 300 szt.; 44. Wkręt - 300 szt.; 45. Wkręt - 300 szt.; 46. Wkręt - 300 szt.; 47. Płytka - 30 szt.; 48. Płytka - 30 szt.; 49. Płytka - 30 szt.; 50. Płytka - 30 szt.; 51. Płytka - 30 szt.; 52. Płytka - 5 szt.; 53. Płytka - 5 szt.; 54. Płytka - 30 szt.; 55. Płytka - 30 szt.; 56. Płytka - 3 szt.; 57. Płytka - 3 szt.; 58. Płytka - 3 szt.; 59. Płytka - 30 szt.; 60. Płytka - 1 szt.; 61. Płytka - 30 szt.; 62. Płytka - 30 szt.; 63. Płytka - 10 szt.; 64. Płytka - 10 szt.; 65. Płytka - 10 szt.; 66. Płytka - 10 szt.; 67. Płytka - 10 szt.; 68. Płytka - 5 szt.; 69. Płytka - 1 szt.; 70. Płytka - 1 szt.; 71. Płytka - 10 szt.; 72. Płytka - 10 szt.; 73. Płytka - 10 szt.; 74. Płytka - 5 szt.; 75. Płytka - 5 szt.; 76. Płytka - 1 szt.; 77. Płytka - 10 szt.; 78. Płytka - 10 szt.; 79. Płytka - 10 szt.; 80. Płytka - 10 szt.; 81. Płytka - 10 szt.; 82. Płytka - 10 szt.; 83. Płytka - 10 szt.; 84. Wkręt - 500 szt.; 85. Płytka - 1 szt.; 86. Płytka - 5 szt.; 87. Płytka - 1 szt.; 88. Wkręt - 500 szt.; 89. Wkręt - 500 szt.; 90. Wkręt - 500 szt.; 91. Wkręty - 500 szt.; 92. Wkręt - 10 szt.; 93. Płytka - 20 szt.; 94. Płytka - 20 szt.; 95. Płytka - 20 szt.; 96. Płytka - 20 szt.; 97. Płytka - 20 szt.; 98. Płytka - 20 szt.; 99. Płytka - 20 szt.; 100. Płytka - 30 szt.; 101. Płytka - 30 szt.; 102. Płytka - 5 szt.; 103. Płytka - 1 szt.; 104. Płytka - 1 szt.; 105. Płytka - 1 szt.; 106. Płytka - 1 szt.; 107. Płytka - 2 szt.; 108. Płytka - 5 szt.; 109. Płytka - 5 szt.; 110. Płytka - 10 szt.; 111. Płytka - 1 szt.; 112. Płytka - 5 szt.; 113. Płytka - 100 szt.; 114. Wkręt - 500 szt.; 115. Wkręt - 500 szt.; 116. Wkręt - 500 szt.; 117. Wkręt - 500 szt.; 118. Wkręt - 500 szt.; 119. Wkręt - 1 szt.; 120. Wkręt - 1 szt.; 121. Śruba - 5 szt.; 122. Wkręty - 10 szt.; 123. Wkręt - 30 szt.; 124. Wkręt - 30 szt.; 125. Wkręt - 10 szt.; 126. Gwóźdź - 20 szt.; 127. Gwóźdź - 20 szt.; 128. Wkręt - 20 szt.; 129. Wkręt - 20 szt.; 130. Wkręt - 20 szt.; 131. Wkręt - 20 szt.; 132. Wkręt - 20 szt.; 133. Śruba - 20 szt.; 134. Śruba - 20 szt.; 135. Gwóźdź - 50 szt.; 136. Wkręt - 50 szt.; 137. Śruba - 50 szt.; 138. Śruba - 50 szt.; 139. Śruba - 50 szt.; 140. Śruba - 50 szt.; 141. Śruba - 50 szt.; 142. Śruba - 50 szt.; 143. Śruba - 50 szt.; 144. Gwóźdź - 10 szt.; 145. Zestaw - 10 szt.; 146. Wkręt - 10 szt.; 147. Nakrętka - 10 szt.; 148. Wkręt - 10 szt.; 149. Wkręt - 10 szt.; 150. Śruba - 10 szt.; 151. Gwóźdź - 20 szt.; 152. Wkręt - 20 szt.; 153. Wkręt - 20 szt.; 154. Wkręt - 20 szt.; 155. Wkręt - 20 szt.; 156. Śruba - 20 szt.; 157. Śruba - 20 szt.; 158. Gwóźdź - 2 szt.; 159. Wkręt - 2 szt.; 160. Wkręt - 2 szt.; 161. Śruba - 2 szt.; 162. Śruba - 2 szt.; 163. Gwóźdź - 5 szt.; 164. Wkręt - 5 szt.; 165. Wkręt - 5 szt.; 166. Śruba - 5 szt.; 167. Gwóźdź - 20 szt.; 168. Wkręt - 20 szt.; 169. Wkręt - 20 szt.; 170. Wkręt - 20 szt.; 171. Śruba - 20 szt.; 172. Śruba - 20 szt.; 173. Gwóźdź - 1 szt.; 174. Wkręt - 1 szt.; 175. Wkręt - 1 szt.; 176. Gwoździe - 5 szt.; 177. Śruba - 5 szt.; 178. Śruba - 100 szt.; 179. Śruba - 100 szt.; 180. Śruba - 100 szt.; 181. Śruba - 100 szt.; 182. Wkręt - 100 szt.; 183. Wkręt - 100 szt.; 184. Wkręt - 100 szt.; 185. Wkręt - 100 szt.; 186. Płytka - 10 szt.; 187. Płytka - 10 szt.; 188. Płytka - 1 szt.; 189. Płytka - 1 szt.; 190. Płytka - 1 szt.; 191. Płytka - 1 szt.; 192. Płytka - 1 szt.; 193. Płytka - 1 szt.; 194. Płytka - 1 szt.; 195. Płytka - 1 szt.; 196. Płytka - 1 szt.; 197. Płytka - 1 szt.; 198. Płytka - 1 szt.; 199. Podkładka - 10 szt.; 200. Podkładka - 10 szt.; 201. Płytka - 10 szt.; 202. Wkręt - 100 szt.; 203. Wkręt - 100 szt.; 204. Wkręt - 100 szt.; 205. Wkręt - 100 szt.; 206. Wkręt - 100 szt.; 207. Wkręt - 100 szt.; 208. Wkręt - 100 szt.; 209. Wkręt - 50 szt.; 210. Wkręt - 50 szt.; 211. Wkręt - 100 szt.; 212. Wkręt - 50 szt.; 213. Wkręt - 100 szt.;
Interne KennungCzęść 33
LosLOT-0034
Titelczęść 34
Beschreibung1. Zestaw indywidualnych implantów - 6 szt.;
Interne KennungCzęść 34
LosLOT-0035
Titelczęść 35
Beschreibung1. Indywidualnie projektowana i wykonywana proteza - 2 szt.;
Interne KennungCzęść 35
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DFP.271.149.2026.PS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: część 1
Internal identifier: część 1
Lot: LOT-0002
Title: część 2
Internal identifier: część 2
Lot: LOT-0003
Title: część 3
Internal identifier: część 3
Lot: LOT-0004
Title: część 4
Internal identifier: część 4
Lot: LOT-0005
Title: część 5
Internal identifier: część 5
Lot: LOT-0006
Title: część 6
Internal identifier: część 6
Lot: LOT-0007
Title: część 7
Internal identifier: Część 7
Lot: LOT-0008
Title: część 8
Internal identifier: Część 8
Lot: LOT-0009
Title: część 9
Internal identifier: Część 9
Lot: LOT-0010
Title: część 10
Internal identifier: Część 10
Lot: LOT-0011
Title: część 11
Internal identifier: Część 11
Lot: LOT-0012
Title: część 12
Internal identifier: Część 12
Lot: LOT-0013
Title: część 13
Internal identifier: Część 13
Lot: LOT-0014
Title: część 14
Internal identifier: Część 14
Lot: LOT-0015
Title: część 15
Internal identifier: Część 15
Lot: LOT-0016
Title: część 16
Internal identifier: Część 16
Lot: LOT-0017
Title: część 17
Internal identifier: Część 17
Lot: LOT-0018
Title: część 18
Internal identifier: Część 18
Lot: LOT-0019
Title: część 19
Internal identifier: Część 19
Lot: LOT-0020
Title: część 20
Internal identifier: Część 20
Lot: LOT-0021
Title: część 21
Internal identifier: Część 21
Lot: LOT-0022
Title: część 22
Internal identifier: Część 22
Lot: LOT-0023
Title: część 23
Internal identifier: Część 23
Lot: LOT-0024
Title: część 24
Internal identifier: Część 24
Lot: LOT-0025
Title: część 25
Internal identifier: Część 25
Lot: LOT-0026
Title: część 26
Internal identifier: Część 26
Lot: LOT-0027
Title: część 27
Internal identifier: Część 27
Lot: LOT-0028
Title: część 28
Internal identifier: Część 28
Lot: LOT-0029
Title: część 29
Internal identifier: Część 29
Lot: LOT-0030
Title: część 30
Internal identifier: Część 30
Lot: LOT-0031
Title: część 31
Internal identifier: Część 31
Lot: LOT-0032
Title: część 32
Internal identifier: Część 32
Lot: LOT-0033
Title: część 33
Internal identifier: Część 33
Lot: LOT-0034
Title: część 34
Internal identifier: Część 34
Lot: LOT-0035
Title: część 35
Internal identifier: Część 35