2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli, reduktorów oraz urządzeń do podaży tlenku azotu oraz dostawa tlenu ciekłego do zbiornika kriogenicznego przez okres 36 miesięcy
Beschreibung: Dotyczy Pakietów nr: 1, 2, 3, 4, 5, 7 Pakiet 1 Dwutlenek węgla i sprężone powietrze medyczne; Pakiet 2 Podtlenek azotu wraz z dzierżawą butli; Pakiet 3 Tlenek azotu wraz z dzierżawą butli oraz kompletem urządzeń do podaży medycznego tlenku azotu; Pakiet 4 Tlen medyczny wraz z dzierżawą butli; Pakiet 5 Argon medyczny; Pakiet 7 Dwutlenek węgla techniczny a) Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa butli wraz z dostawą gazów medycznych i technicznych oraz dostawa medycznego tlenku azotu wraz z dzierżawą butli, reduktorów oraz urządzeń do podaży tlenku azotu na okres 36 m-cy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w specyfikacjach asortymentowo-cenowych - załącznik 2.1 oraz załącznik 3.1 do niniejszego protokołu. Dodatkowo dla Pakietu nr 3 (Tlenek azotu wraz z dzierżawą butli oraz kompletem urządzeń do podaży medycznego tlenku azotu) parametry techniczne dla urządzeń do podaży medycznego tlenku azotu zostały zawarte w załączniku 3.2 do niniejszego protokołu. b) Dostarczane gazy muszą posiadać aktualne dopuszczenia do obrotu i używania w tym gazy medyczne muszą być zarejestrowane jako lek w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 roku Prawo farmaceutyczne, spełniające wymagania aktualnie obowiązującej monografii Farmakopei Europejskiej lub aktualnie obowiązującej monografii Farmakopei Polskiej. Leki muszą być dopuszczone do obrotu na zasadach określonych w art. 3 i 4a ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku. Opakowania do przechowywania gazów muszą być dopuszczone do obrotu i używania. Wszystkie wydzierżawiane Zamawiającemu opakowania na gazy muszą posiadać aktualne dopuszczenia wydane przez odpowiednie służby dozorowe zgodnie z ustawą z dnia 21.12.2000 r. o dozorze technicznym. 2. Dotyczy Pakietu nr 6: Tlen ciekły do zbiornika; a) Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy tlenu medycznego ciekłego przez okres 36 miesięcy w łącznej ilości 300 000 kg. Podana ilość jest ilością orientacyjną w oparciu o zużycia w okresie ostatnich 3 lat. Zamawiający zastrzega sobie prawo do nie wykorzystania pełnej ilości kg. Minimalny poziom realizacji umowy: 70% b) Parametry zbiornika Zamawiającego: • Wielkość zbiornika (pojemność użytkowa w m3) – 20,4 m3 • Miesięczne zużycie (ton/mc, kg/dobę), ok 7000 kg/miesiąc, 230 kg/dobę • Przepływ średni (Nm3/h, kg/h), około 21 kg/h • Przepływ maks. (Nm3/h, kg/h), około 30 kg/h • Ciśnienie robocze w punkcie dostawy (bar), 9 bar\Ciśnienie min. w punkcie dostawy (bar), 7 bar • Ciśnienie max. dopuszczalne w punkcie dostawy (bar) 15 bar • Zasilanie elektryczne: bezpiecznik 63A, Kabel YKY 5x10mm2. c) Dostawy realizowane będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00. d) Dostarczany tlen musi posiadać dokumenty dopuszczające do obrotu w Polsce na zasadach określonych w ustawie z dnia 6 września 2001 roku Prawo farmaceutyczne dla produktów leczniczych oraz kartę charakterystyki. e) Wykonawca, z którym zostanie podpisana umowa zobowiązany będzie wraz z pierwszą dostawą dostarczyć wydrukowaną kartę charakterystyki. f) Okres przydatności do użycia: minimum 2/3 okresu przydatności do użycia w chwili dostawy do Zamawiającego. g) Wykonawca zobowiązany jest do: - przystosowania na własny koszt króćca przyłączenia zbiornika tlenu medycznego do własnych wymagań, - wykonywania na własny koszt okresowej legalizacji zaworów bezpieczeństwa, instalacji gazowej i ogólnych oględzin zbiornika, zgodnie z wymaganiami UDT przez cały okres obowiązywania umowy, - okresowego mycia zbiornika (minimum raz na rok), - wyposażenia „Centralnej Tlenowni” w 40 butli gazowych z tlenem medycznym (każda po 40 litrów) napełnionych tlenem medycznym na wypadek ewentualnej awarii zbiornika tlenu. W przypadku zużycia tlenu medycznego przez Zamawiającego, na skutek awarii zbiornika lub w przypadku kończącego się okresu ważności, Wykonawca dostarczy na własny koszt nową partię napełnionych tlenem medycznym 40 butli (po 40 litrów). W przypadku zaistnienia awarii zbiornika z ciekłym tlenem medycznym, Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia w przeciągu 4 godz. od otrzymania zgłoszenia drogą elektroniczną lub telefonicznie, 2 zewnętrzne wiązki butlowe z tlenem medycznym o pojemności 600 litrów każda.
Interne Kennung: ZP/41/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111900 Sauerstoff, 33157800 Sauerstoffzufuhranlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dwutlenek węgla i sprężone powietrze medyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.1 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Podtlenek azotu wraz z dzierżawą butli
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.2 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Tlenek azotu wraz z dzierżawą butli oraz kompletem urządzeń do podaży medycznego tlenku azotu;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.3 oraz 3.1 do SWZ).Dodatkowo dla Pakietu nr 3 (Tlenek azotu wraz z dzierżawą butli oraz kompletem urządzeń do podaży medycznego tlenku azotu) parametry techniczne dla urządzeń do podaży medycznego tlenku azotu zostały zawarte w załączniku 3.2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157800 Sauerstoffzufuhranlage
Los: LOT-0004
Titel: Tlen medyczny wraz z dzierżawą butli
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.4 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Argon medyczny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.5 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Tlen ciekły do zbiornika
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.6 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Haupteinstufung (cpv): 24111900 Sauerstoff
Los: LOT-0007
Titel: Dwutlenek węgla techniczny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.7 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 7