2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vernieuwen balans Noordkasteelbrug Oost
Beschreibung: Doel is het volledig vernieuwen van de balansconstructie van de Oostelijke Noordkasteelbrug. Het vernieuwen van de balans van de Noordkasteelbrug is een ingreep om de initieel vooropgestelde levensduur te kunnen blijven garanderen. In grootte-orde bevat de scope van de werken aan de oostelijke brug: Vernieuwen balansarm incl. windverbanden Vernieuwen verbindingen balans en kist en mogelijk vernieuwen kist (+ vulling) Vernieuwen trekstangen Revisie en eventuele beperkte herstellingen (oa schokdempers) aan heugelbalken Nauwkeurig inmeten van A, B, C en D scharnieren Gedetailleerde weging van de vlucht ten einde de uitgangspunten bij ontwerp te kunnen verifiëren Vervangen hoofddraaipunten Oostbrug (A+B+C+D lagers) cfr huidige configuratie Optimaliseren alle lagers Oostbrug Herstellen verankeringen A-scharnieren Voorzien van secundair staal (leuningen, ladders, bordessen) zoals opgenomen in bestek alle nodige demontage en montagewerken Met als randvoorwaarde de bestaande vluchten, stoel, heugelbalken, aandrijving en elektrische installaties te behouden. Naast de renovatiewerken aan de oostbrug dienen er wel enkele veiligheidsmaatregelen aan de westbrug te gebeuren; Deze omvatten beperkte aanpassingswerken aan secundair staal (leuningen, ladders, bordessen). Bijkomend kan de opdrachtnemer eventueel aangesteld worden voor het uitvoeren van dringende herstellingen aan de westbrug bij calamiteiten/storingen, dit gedurende de werken aan de oostbrug, teneinde onderbrekingen en stremmingen voor alle verkeersmodi tot een minimum te beperken.
Interne Kennung: PPP0B3-19844/6127/B11333bis
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221115 Bauarbeiten für Stahlbrücken
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: B11333bis_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221112 Bau von Eisenbahnbrücken, 45221119 Bauarbeiten zur Erneuerung von Brücken
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PPP0B3-19844/6127/B11333bis
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45221115 Obras de construcción de puentes de acero
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: B11333bis_1
Clasificación adicional (cpv): 45221112 Trabajos de construcción de puentes de ferrocarril, 45221119 Trabajos de renovación de puentes