2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup zbiorników na deszczówkę w ramach projektu: „Zielono – niebieska infrastruktura w Gminie Starachowice – kompleksowe działania dostosowujące do zmian klimatu”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: zakup zbiorników na deszczówkę o pojemności 300 litrów, w ilości 2000 sztuk dla mieszkańców Starachowic oraz zbiorników 3000 l - 15 szt., 2000 l – 15 szt., 1000 l - 55 szt. dla budynków użyteczności publicznej i dla instytucji publicznych spełniających wymagania techniczne i jakościowe w ramach projektu „Zielono – niebieska infrastruktura w Gminie Starachowice – kompleksowe działania dostosowujące do zmian klimatu” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, osób wykonujących wskazane czynności związane z realizacją zamówienia. Zamówienie jest finansowane ze środków Unii Europejskiej: „Zielono – niebieska infrastruktura w Gminie Starachowice – kompleksowe działania dostosowujące do zmian klimatu”
Interne Kennung: ZP.271.42.2026.HE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Kwalifikacja podmiotowa Wykonawcy po badaniu i ocenie ofert - art. 139 ustawy Pzp. W przedmiotowym postępowaniu zostanie zastosowana procedura określona w art. 139 ustawy Pzp, zgodnie z którą, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów. Więcej w pkt. 7 SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44613500 Wassercontainer
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 44611500 Wassertanks