611661-2026 - Ergebnis
Rumänien – Reparatur und Wartung von nichtelektrischen Maschinen – LN 3 - TA 3 tip DKUL 50-1 -Deschidere totala- Mecanic – CTE Progresu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LN 3 - TA 3 tip DKUL 50-1 -Deschidere totala- Mecanic – CTE Progresu
Beschreibung: LN 3 - TA 3 tip DKUL 50-1 -Deschidere totala- Mecanic – CTE Progresu – detalii in Caietul de sarcini. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 15. Entitatea contractanta va raspunde solicitarilor formulate de posibilii ofertanti in termenul stabilit anterior - in a 11 -a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Orice operator economic poate solicita entitatii contractante clarificari la documentatia de atribuire, inainte data limita de depunere a ofertelor. Solicitarea de clarificări trebuie transmisă în SICAP semnata cu semnatura electronica extinsa.
Interne Kennung: 196/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531000 Reparatur und Wartung von nichtelektrischen Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: LN 3 - TA 3 tip DKUL 50-1 -Deschidere totala- Mecanic – CTE Progresu – detalii in Caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1