611666-2025 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa i wdrożenie oprogramowania Enterprise Agreement Microsoft M365 E3 albo oprogramowania równoważnego oraz świadczenie przez Wykonawcę wsparcia technicznego dla wdrożonego oprogramowania.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i wdrożenie oprogramowania Enterprise Agreement Microsoft M365 E3 albo oprogramowania równoważnego oraz świadczenie przez Wykonawcę wsparcia technicznego dla wdrożonego oprogramowania.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) dostawa Oprogramowania Enterprise Agreement Microsoft M365 E3 albo Oprogramowania równoważnego, w modelu subskrypcyjnym, uprawniającym Zamawiającego do korzystania z Oprogramowania przez okres 36 miesięcy od dnia dostawy Oprogramowania; 2) wdrożenie Oprogramowania w infrastrukturze Zamawiającego; 3) świadczenie przez Wykonawcę Usług utrzymania Oprogramowania, obejmujących stałe wsparcie techniczne Oprogramowania, od dnia dostawy Oprogramowania do dnia zakończenia obowiązywania 36-miesięcznej subskrypcji Oprogramowania; 4) świadczenie przez Wykonawcę Usług adaptacji Oprogramowania, obejmujących usługi modernizacji Oprogramowania, na które składa się konfiguracja Oprogramowania i inne usługi określone w Załączniku nr 3 do Umowy, nie objęte zakresem Wdrożenia, w ramach łącznego limitu 600 roboczogodzin (75 roboczodni, przy założeniu, że jeden roboczodzień to 8 roboczogodzin) - na zasadach określonych w Istotnych Postanowieniach Umowy (zwanych dalej: IPU), stanowiących załącznik nr 8 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Opis warunków równoważności dla Oprogramowania równoważnego został zawarty w załączniku nr 2 do IPU.
Vorherige Bekanntmachung502795-2025
Interne Kennung43/2025/C
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Do oferty Wykonawca dołącza oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, w zakresie wskazanym przez Zamawiającego. Oświadczenie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, składa się na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16), zwanym dalej „jednolitym dokumentem” lub „JEDZ”. Wzór jednolitego dokumentu stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 2. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w ust. 1, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. 3. Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby, przedstawia, wraz z oświadczeniem, o którym mowa w ust. 1, także oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz spełnianie warunku udziału w postępowaniu, w zakresie, w jakim Wykonawca powołuje się na jego zasoby. 4. Zamawiający nie żąda złożenia oświadczeń, o których mowa w ust. 1, dotyczących podwykonawców, na których zasobach Wykonawca nie polega. 5. Zamawiający wykluczy z postępowania o udzielenie zamówienia Wykonawcę, wobec którego zachodzą przesłanki wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), zwanego dalej „rozporządzeniem 833/2014” w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1). Art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 stanowi, że: Zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1, 3, art. 10 ust. 6 lit. a)–e), art. 10 ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 lit. a)-d), art. 8, art. 10 lit. b)–f) i lit. h)–j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. b)–e) i lit. g)–i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014/25/UE oraz art. 13 lit. a)–d), lit. f)–h) i lit. j) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: a) obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50% należą do podmiotu, o którym mowa w lit. a) niniejszego ustępu; lub c) osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) lub b) niniejszego ustępu, w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 6. Do oferty Wykonawca dołącza oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 (Załącznik nr 2a do SWZ). W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. 7. Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby, przedstawia, wraz z oświadczeniem, o którym mowa w ust. 6, także oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 (Załącznik nr 2b do SWZ). 8. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia składają oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp, z którego musi wynikać, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy (Załącznik nr 3 do SWZ). 9. Wykonawca, który polega na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby, musi złożyć wraz z ofertą zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów. Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w zdaniu poprzednim, musi potwierdzać, że stosunek łączący Wykonawcę z podmiotami udostępniającymi zasoby gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów oraz określać w szczególności: 1) zakres dostępnych Wykonawcy zasobów podmiotu udostępniającego zasoby; 2) sposób i okres udostępnienia Wykonawcy i wykorzystania przez niego zasobów podmiotu udostępniającego te zasoby przy wykonywaniu zamówienia; 3) czy i w jakim zakresie podmiot udostępniający zasoby, na zdolnościach którego Wykonawca polega w odniesieniu do warunków udziału w postępowaniu dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych, doświadczenia zrealizuje usługi, których wskazane zdolności dotyczą. 10. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie w ramach opcji: a) dostawy licencji M365 Copilot Sub Add-on lub licencji oprogramowania równoważnego /zgodnie z ofertą/ dla nie więcej niż 40 użytkowników, b) dostawy licencji M365 E5 Insider Risk Management Sub Per User lub licencji oprogramowania równoważnego /zgodnie z ofertą/ dla nie więcej niż 8 użytkowników.