See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Léčivé přípravky s obsahem erdafitinibu, daunorubicinu s cytarabinem a mirikizumabu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem erdafitinibu, daunorubicinu s cytarabinem a mirikizumabu pro část 1 a 2 po dobu 4 let a pro část 3 do 18.9.2029 dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne Kennung: 128/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem erdafitinibu po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne Kennung: 128/2026 - část 1
Los: LOT-0003
Titel: Část 3
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem a mirikizumabu do 18.9.2029 dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne Kennung: 128/2026 - část 3
Los: LOT-0002
Titel: Část 2
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem daunorubicinu s cytarabinem po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne Kennung: 128/2026 - část 2