See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup akumulatorowych narzędzi hydraulicznych do wsparcia działań ratowniczych oraz kamer termowizyjnych do wsparcia działań operacyjnych i wykrywania zagrożeń
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup 2 sztuk akumulatorowych narzędzi hydraulicznych do wsparcia działań ratowniczych oraz 10 sztuk kamer termowizyjnych do wsparcia działań operacyjnych i wykrywania zagrożeń z podziałem na części określone w pkt 2 2.Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1.1, 1.2 do SWZ: a) część 1 – dostawa 2 sztuk akumulatorowych narzędzi hydraulicznych do wsparcia działań ratowniczych – OPZ stanowi załącznik nr 1.1 do SWZ b) część 2 – dostawa 10 sztuk kamer termowizyjnych do wsparcia działań operacyjnych i wykrywania zagrożeń – OPZ stanowi załącznik nr 1.2 do SWZ 3.Miejsce wykonania zamówienia, użytkownik końcowy: a) część 1 – Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łańcucie, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ustrzykach Dolnych; b) część 2 – Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kolbuszowej, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Leżajsku, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nisku, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przeworsku. 4. Przedmiot zamówienia zaoferowany przez Wykonawcę musi spełniać wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego w Załączniku nr 1.1, 1.2. 5. Zamawiający wymaga, aby zaoferowany przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy i zgodny ze wszystkimi obowiązującymi normami i przepisami. 6. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy. 7. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy Podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani. 8. Realizacja zamówienia nastąpi na zasadach określonych we wzorach umów, które stanowią Załączniki nr 8.1, 8.2 do niniejszej SWZ. 9. Możliwość zmiany umowy oraz warunki zmiany zostały zawarte w załączniku nr 8.1, 8.2 do SWZ. 10. Wykonawca może również złożyć ofertę na wszystkie części zamówienia. Zamawiający dopuszcza zgodnie z art. 91 ust.1 ustawy Pzp składanie ofert częściowych. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej, dwóch części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy. Oferty w każdej z części zamówienia będą badane i oceniane osobno 11. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. 12. Zamawiający informuje, że Zgodnie z art. 257 ustawy PZP, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Vorherige Bekanntmachung: 468704-2026
Interne Kennung: WT.2371.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Oferta musi być sporządzona w języku polskim, w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, w ogólnie dostępnych formatach danych, w szczególności w formatach: .txt, .rtf, .pdf, .doc, .docx, .odt. Do przygotowania oferty zaleca się skorzystanie z Formularza ofertowego, stanowiącego Załącznik nr 5 do SWZ. W przypadku gdy Wykonawca nie korzysta z przygotowanego przez Zamawiającego wzoru Formularza ofertowego, oferta powinna zawierać wszystkie informacje wymagane we wzorze. 2. Wykonawca dołącza do oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówień, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16), zwanego dalej formularzem JEDZ oraz oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego zgodnie ze wzorem załącznika nr 9 do SWZ. Oświadczenie stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia, spełnianie warunków udziału w postępowaniu na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe. Formularz JEDZ w formie elektronicznej dostępny jest na stronie internetowej espd.uzp.gov.pl. Instrukcja wypełnienia formularza JEDZ dostępna jest na stronie internetowej Urzędu Zamówień Publicznych. Wykonawca/podmiot udostępniający zasoby/Podwykonawca wypełnia formularz JEDZ w następującym zakresie: Część I: Informacje dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia oraz instytucji Zamawiającej lub podmiotu Zamawiającego Część II: Informacje dotyczące Wykonawcy Sekcja A: Informacje na temat Wykonawcy Sekcja B: Informacje na temat przedstawicieli Wykonawcy Sekcja C: Informacje na temat polegania na zdolnościach innych podmiotów Sekcja D: Informacje dotyczące Podwykonawców, na których zdolności Wykonawca nie polega Część III: Podstawy wykluczenia Sekcja A: Podstawy związane z wyrokami skazującymi za przestępstwo Sekcja B: Podstawy związane z płatnością podatków lub składek na ubezpieczenie społeczne Sekcja C: Podstawy związane z niewypłacalnością, konfliktem interesów lub wykroczeniami zawodowymi Sekcja D: Inne podstawy wykluczenia, które mogą być przewidziane w przepisach krajowych państwa członkowskiego instytucji Zamawiającej lub podmiotu Zamawiającego Część IV: Kryteria kwalifikacji Sekcja : Ogólne oświadczenie dotyczące wszystkich kryteriów kwalifikacji Część VI: Oświadczenia końcowe Jednolity Europejski Dokument Zamówienia stanowi Załącznik nr 4 do SWZ. 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców oświadczenie, o którym mowa w ust. 2 – formularz JEDZ oraz oświadczenie sankcyjne do SWZ, składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku polegania przez Wykonawcę na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, Wykonawca przedstawia, wraz z oświadczeniem, o którym mowa w ust. 2, także oświadczenie – formularz JEDZ podmiotu udostępniającego zasoby oraz oświadczenie sankcyjne do SWZ, potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz odpowiednio spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim Wykonawca powołuje się na jego zasoby. 5. W przypadku Wykonawcy, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia Podwykonawcy, Wykonawca przedstawia, wraz z oświadczeniem, o którym mowa w ust. 2, także oświadczenie – formularz JEDZ Podwykonawcy oraz oświadczenie sankcyjne do SWZ, potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego Podwykonawcy. 6. Zamawiający nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych 7. Wraz z wypełnionym Formularzem oferty stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ / Załącznik nr 3 do umowy Wykonawca jest zobowiązany złożyć wypełnione i podpisane dokumenty określone w Rozdziale XI. pkt. 13. Dokumenty należy złożyć pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 8. Oświadczenia, o których mowa w ust. 2–5, składa się wraz z ofertą, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43328100 Hydraulische Vorrichtungen, 33111640 Thermografen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup akumulatorowych narzędzi hydraulicznych do wsparcia działań ratowniczych oraz kamer termowizyjnych do wsparcia działań operacyjnych i wykrywania zagrożeń, część 1 – dostawa 2 sztuk akumulatorowych narzędzi hydraulicznych do wsparcia działań ratowniczych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk akumulatorowych narzędzi hydraulicznych do wsparcia działań ratowniczych. 2.Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1.1 do SWZ: a) część 1 – dostawa 2 sztuk akumulatorowych narzędzi hydraulicznych do wsparcia działań ratowniczych;. 3.Miejsce wykonania zamówienia, użytkownik końcowy: a) część 1 – Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łańcucie, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ustrzykach Dolnych; 4. Przedmiot zamówienia zaoferowany przez Wykonawcę musi spełniać wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego w Załączniku nr 1.1. 5. Zamawiający wymaga, aby zaoferowany przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy i zgodny ze wszystkimi obowiązującymi normami i przepisami. 6. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy. 7. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy Podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani. 8. Realizacja zamówienia nastąpi na zasadach określonych we wzorach umów, które stanowią Załączniki nr 8.1 do niniejszej SWZ. 9. Wykonawca może również złożyć ofertę na wszystkie części zamówienia. Zamawiający dopuszcza zgodnie z art. 91 ust.1 ustawy Pzp składanie ofert częściowych. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej lub dwóch części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy. Oferty w każdej z części zamówienia będą badane i oceniane osobno 10. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. 11. Zamawiający informuje, że Zgodnie z art. 257 ustawy PZP, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Interne Kennung: WT.2371.8.2026 część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43328100 Hydraulische Vorrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: Zakup akumulatorowych narzędzi hydraulicznych do wsparcia działań ratowniczych oraz kamer termowizyjnych do wsparcia działań operacyjnych i wykrywania zagrożeń, część 2 – dostawa 10 sztuk kamer termowizyjnych do wsparcia działań operacyjnych i wykrywania zagrożeń
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa 10 sztuk kamer termowizyjnych do wsparcia działań operacyjnych i wykrywania zagrożeń. 2.Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1.2 do SWZ: a) część 2 – dostawa 10 sztuk kamer termowizyjnych do wsparcia działań operacyjnych i wykrywania zagrożeń;. 3.Miejsce wykonania zamówienia, użytkownik końcowy: a) część 2 – Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kolbuszowej, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Leżajsku, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nisku, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przeworsku 4. Przedmiot zamówienia zaoferowany przez Wykonawcę musi spełniać wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego w Załączniku nr 1.2. 5. Zamawiający wymaga, aby zaoferowany przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy i zgodny ze wszystkimi obowiązującymi normami i przepisami. 6. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy. 7. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy Podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani. 8. Realizacja zamówienia nastąpi na zasadach określonych we wzorach umów, które stanowią Załączniki nr 8.2 do niniejszej SWZ. 9. Wykonawca może również złożyć ofertę na wszystkie części zamówienia. Zamawiający dopuszcza zgodnie z art. 91 ust.1 ustawy Pzp składanie ofert częściowych. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej lub dwóch części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy. Oferty w każdej z części zamówienia będą badane i oceniane osobno 10. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. 11. Zamawiający informuje, że Zgodnie z art. 257 ustawy PZP, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Interne Kennung: WT.2371.8.2026 część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111640 Thermografen