2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa systemu łączności, w tym radiotelefonów, akumulatorów do radiotelefonów, ładowarek stanowiskowych, megafonów, zestawów z mikrofonem kostnym oraz akumulatorów do drona w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026
Beschreibung: Dostawa systemu łączności, w tym radiotelefonów, akumulatorów do radiotelefonów, ładowarek stanowiskowych, megafonów, zestawów z mikrofonem kostnym oraz akumulatorów do drona w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026
Interne Kennung: ZP/PN/51/2026/WBZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 31158000 Ladegeräte, 32343100 Tonfrequenzverstärker, 32500000 Fernmeldebedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Dostawa radiotelefonów, akumulatorów do radiotelefonów i ładowarek w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
Beschreibung: Zadanie nr 1: Dostawa radiotelefonów, akumulatorów do radiotelefonów i ładowarek w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Dostawa megafonów w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
Beschreibung: Zadanie nr 2: Dostawa megafonów w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: Dostawa zestawów głośników z mikrofonem kostnym w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
Beschreibung: Zadanie nr 3: Dostawa zestawów głośników z mikrofonem kostnym w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4: Dostawa akumulatorów do drona w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
Beschreibung: Zadanie nr 4: Dostawa akumulatorów do drona w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.