611686-2026 - Wettbewerb
Polen – Fällen von Bäumen – Wycinka drzew i krzewów, karczowanie terenu u podstawy zapory bocznej Osieczany
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWycinka drzew i krzewów, karczowanie terenu u podstawy zapory bocznej Osieczany
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje kompleksową wycinkę, karczowanie i uporządkowanie terenu u podstawy zapory bocznej Osieczany na długości 1350 mb i szerokości 7,0 mb położonej na obszarze miejscowości Osieczany i Droginia, gmina Myślenice, powiat myślenicki, woj. małopolskie. Zapora wchodzi w skład Zbiornika Wodnego Dobczyce w km 60+100 rzeki Raby
Interne KennungK.ROZ.270.2.128.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
LosLOT-0001
611686-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: K.ROZ.270.2.128.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211400 Tree-cutting services
5. Lot
Lot: LOT-0001