See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy endoprotez i innych wyrobów ortopedycznych-powtórka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy endoprotez stawów barkowych, kolanowych, biodrowych, materiałów kościozastępczych, systemów stabilizacji złamań, systemów rekonstrukcji więzadeł i chrząstek na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu.Zamówienie obejmuje 3 zadania (części).
Vorherige Bekanntmachung: 546714-2026
Interne Kennung: PN/27/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W świetle powyższych przepisów Zamawiający zdecydował się zastosować art. 138 ust. 2 pkt 1 .w przeprowadzeniu przedmiotowego postępowania i skrócił termin składania ofert do 15 dni. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu ujął implanty i wyroby ortopedyczne, które są niezbędne do zapewnienia ciągłości pracy Bloku Operacyjnego. Wcześniejsze postępowanie na wybrany asortyment zostało unieważnione z powodu braku oferty oraz zbyt dużej kwoty złożonej oferty. Asortyment ten jest konieczny do zabiegów ortopedycznych. Zamawiający nie mógł przewidzieć zaistniałej sytuacji.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen, 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Wyroby ortopedyczne
Beschreibung: Endoproteza biodra oraz kolana
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Endoprotezy
Beschreibung: Endoproteza jednoprzedziałowa stawu kolanowego, endoproteza stawu ramienno-łopatkowego z możliwością konwersji, trzpenie
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - System do rekonstrukcji więzadła krzyżowego
Beschreibung: System do rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego i tylnego oparty mocowaniu korówkowym.
Interne Kennung: Zadanie 3