2. Verfahren
Verfahren
Titel: Standaard Licenties
Beschreibung: De Veiligheidsregio Flevoland (VRF) en de Veiligheidsregio Gooi en Vechtstreek (VRGV) tezamen (VRFGV) start een Europese openbare aanbesteding voor het leveren van Standaard Licenties ten behoeve van de continuïteit van de bedrijfsvoering. De opdracht omvat het Leveren en het beheren van Standaard licenties. De geraamde waarde van de opdracht over de gehele looptijd van vier (4) jaar is €2.312.000 exclusief BTW. De maximale waarde van de Raamovereenkomst is €3.400.000 exclusief BTW. De opdracht betreft het leveren van +- 1770 standaard licenties. Het gaat hierbij om +- 920 licenties voor de VRF en +- 850 voor de VRGV. (aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend)
Interne Kennung: VRFGV0044
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Veiligheidsregio Flevoland (VRF) en de Veiligheidsregio Gooi en Vechtstreek (VRGV) tezamen (VRFGV) start een Europese openbare aanbesteding voor het leveren van Standaard Licenties ten behoeve van de continuïteit van de bedrijfsvoering. De opdracht omvat het Leveren en het beheren van Standaard licenties. De geraamde waarde van de opdracht over de gehele looptijd van vier (4) jaar is €2.312.000 exclusief BTW. De maximale waarde van de Raamovereenkomst is €3.400.000 exclusief BTW. Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De looptijd van de Raamovereenkomst is initieel 2 jaar (24 maanden). De VRFGV heeft de mogelijkheid om de Raamovereenkomst te verlengen met twee (2) opties van elk één (1) jaar. De maximale looptijd van de Raamovereenkomst is derhalve vier (4) jaar.
611692-2025 - Mededinging
Nederland – Software en informatiesystemen – Standaard Licenties
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Standaard Licenties
Interne identificatiecode: VRFGV0044
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 72268000 Leveren van software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: