2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta Łaskarzew
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: a)usługę odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na których powstają odpady komunalne z terenu Miasta Łaskarzew wskazanych oraz zorganizowanie na terenie miasta Łaskarzew Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych; b) osiągnięcie poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku określonych w odpowiednich rozporządzeniach oraz ustawie z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Szacunkowa ilość odpadów przewidzianych do odebrania i zagospodarowania wynosi 2946Mg/ 24 miesiące. Miasto Łaskarzew w ramach systemu nie przewiduje odbierania odpadów wytworzonych w ramach prowadzenia działalności gospodarczej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 692193-2024
Interne Kennung: RI.271.16.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: a)usługę odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na których powstają odpady komunalne z terenu Miasta Łaskarzew wskazanych oraz zorganizowanie na terenie miasta Łaskarzew Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych; b)osiągnięcie poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku określonych w odpowiednich rozporządzeniach oraz ustawie z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Szacunkowa ilość odpadów przewidzianych do odebrania i zagospodarowania wynosi 2946Mg/ 24 miesiące. Miasto Łaskarzew w ramach systemu nie przewiduje odbierania odpadów wytworzonych w ramach prowadzenia działalności gospodarczej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera załącznik nr 1 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen